Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzinks ale az tyle nie bedzie konieczne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie auto nominowane na Passat miesiaca na UKP, jezeli ktos ma konto I sie auto podoba prosilbym o glosik ;)

tutaj link

http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewtopic.php?f=34&t=68343&view=viewpoll

 

z gory dziekuje Seba

 

 

Poszlo na ciebie Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi panowie.

A wiec tak... odpuscilem.

Autklo w srodku super oprocz kiedy I siedzenia kierowcy - wytarte nie duzo ale w porownaniu do reszty srodka to byla roznica. Poprzedni wlasciciel to bank I koles latal nim non stop po calej anglii. Drzwi kierowny lekko opadniete- nie zamykaly sie zgrabnie i sa obtarte w dolnym rogu od blotnika.

Maska do malowania. Lewy bok przetarty. FSH ale Dsg nigdy nie mialo wymienionego oleju a podobno trzebs co 60tysiakow.

Ostatni serwis maj tego roku a juz ponad 10 tys mil nabite i krzyczy SERVIS NOW.

W sumie te malowanie go to nie problem ale jak jechalismy na jazde probna to wszystko w srodku trzeszczalo, wrazenie jakby zawiecha wyjechana juz na maxa.

Czulem sie jak w moim pasku.

Skrzynia dsg super miodzio nic nie trzeszczalo czy walilo, plynnie zmieniala biegi.

Ogolnie autko super wypasione tylko ze bez navi- ale to chyba nie problem zeby dokupic.

 

No ale szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Chcę skorzystać z cinkciarz.pl i mam problem z dodaniem brytyjskiego konta. Taka informacja:

 

Numer w formacie obowiązującym dla wybranego kraju. Numery kont można wpisywać ze spacjami.

Symbol znajdujący się przed numerem rachunku określa w jakim kraju jest zarejestrowany rachunek

oraz jest niezależny od waluty w jakiej prowadzone jest konto.

Kraj konta bankowego: Wielka Brytania

Numer konta jest w formacie IBAN.

Numer konta powinien składać się z 20 znaków (w tym 6 znaków sumy kontrolnej).

 

A przecież ang konto ma format 12345678, i sort code 12-34-56. Skąd mam wziąć ten dług 20-znakowy numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na statement z banku. Tam jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem :) dzięki panowie!

 

---------- Dodano o 11:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:12 ----------

 

No to się chyba wdupilem...

 

Mam przelać im funty na polskie konto. A ja konta walutowego nie mam, tylko to brytyjskie. Jak to teraz ugryźć? Tak to jest jak sie nie czyta po kilka razy i dokładnie :sciana

 

---------- Dodano o 11:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:25 ----------

 

Czy jak z Lloydsa przeleję im te funty to będzie ok? Bo oni nie mają konta angielskiego tak jak walutomat.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają konto w gbp. Poszukaj dobrze. A jak nie widzisz to zagadaj lub zadzwoń do nich i podpytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają konto w gbp. Poszukaj dobrze. A jak nie widzisz to zagadaj lub zadzwoń do nich i podpytaj
Że mają konto walutowe w GBP to wiem, i na nie mam wplacić pieniądze. Chodzilo mi czy posiadają angielskie konto. Trudno, 10GBP będzie oplaty za przelew do PL.

 

---------- Dodano o 11:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:57 ----------

 

Dzwoniłem, angielskiego konta nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 fuli za przelew do pl to nie tragedia ;) kiedys nie bylo mozliwosci zrobienia przelewu przez internet i trzeba bylo isc do okienka, a tam pani mowila 25 pandow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 fuli za przelew do pl to nie tragedia kiedys nie bylo mozliwosci zrobienia przelewu przez internet i trzeba bylo isc do okienka, a tam pani mowila 25 pandow
Już przełknąłem ;) Tragedii niby nie ma, ale skoro mogłem wcześniej wysłać za 1 funta, a teraz dycha... Jedno w drugie weszło, bo cinkciarz ma lepszy kurs niż walutomat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suma sumarum nt przelewow za 1 funt i cinkciarza.

kiedys policzylem to i wyszlo ze jak masz przelew za 1 funta to oplaca sie przelewac kwoty do 1000 funtow. to co oszczedzasz na przelewie to tracisz na kursie.

jak jest kwota powyzej 1000 to lepiej przelac bezposrednio do cinkciarza i zaplacic za przelew bo odbijesz to sobie pozniej na kursie

przy 10 funtach za przelew to kwota oplacalnosci spada do 500 funtow.

roznica w kursie to 10 gr czyli 2p. 10 fuli/2p = 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, i dobra matematyka nie jest zła :) Jak już uciułam te 1000f to znowu odwiedzę cinkciarza ;)

 

Jakieś opinie o http://www.mobilephonesdirect.co.uk/ i cash backu u nich? Zanim kliknę "KUP" ;)

 

Samsung S3 w T-Mobile za 27F, po cash backu 22F. Unlimited data, 500 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na promie :) po drodze spot z Romeo zaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności