Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witka panowie.

Zamierzam zabrac sie za wymiane calej przedniej zawiechy - juz chyba od roku to planuje - ale teraz juz musze przez wyjazdem na urlop do PL. Chodzi mi nie o amorki tylko o wszystkie wachacze itd caly komplet.

Nie mam kasy na lemfordery ale max 200£.

Co byscie polecali?

Aha i jeszcze jedno (moze juz oto was pytalem ale za chiny ludowe nie pamietam) skad mam wiedziec jakie maja byc rozmiaru BALL JOINT?

Z gory dzieki za info.

Pozdrowki.

 

radior przerabialem ten temat bo w roczniku 2003 jest zmiana konstrukcyjna przedniej zawiech delikatna po 2003 jest tam taka tulejka w zwrotnicy alumniniowa chyba jak pamietam jest inny kat ball joint dolnego wachacza generalnie po Vinie powinnienes dojsc na ECP stronie przy wachaczach jest rozpisane ale trzeba chwile pomyslec zeby to zalapac przynajmniej ja tak miale. znalazlem Vin to 3B-3-072000 albo VIN from 3B-072001 ale to sie mialo w przypadku zawiechy secyfikacji sport nie wiem jak do pozostalych przerabialem to w swoim poprzednim aucie 2002 i kumpla 2003 oba spotr

 

---------- Dodano o 09:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:18 ----------

 

ale ładniutki i bedzie w polandi składany

 

caddy mi sie zawsze podobal i nawet mowilem do zony ze jak sprzedam passata to bedzie osobowe caddy z DSG jak mnie bedzie stac ale zobaczymy tylko te zawieszeniue z tylu troche nie teges w porówmamniu do Turana. Cady w Paznaniu produkowane od zawsze tak mi sie wydaje

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przegieli we firmie, i od dziś znowu szukam roboty. Odszedłem. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale nie dam sobą pomiatać, godność mam. Akurat wczoraj dwa telefony miałem w sprawie pracy, ale odmówiłem :dodupy Nic, dziś pooddzwaniam. Jestem mega wqrwiony, ale poniekąd dobrze się stało. Bo jakbym dłużej tam popracował to plecy by wysiadły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka pany , mam pytanko komp pokazuje błąd świecy żarowej (glow plug na 2 cylindrach ) ale kontrolka świecy żarowej zapala się i gaśnie przed uruchomieniem silnika ... czasami rzeczywiście tak jak by troszkę później zapalał (rano) . Czy rzeczywiście coś nie tak ze świecami ? . Z góry dzięki za pomoc , pozdro :blink

 

4 Faults Found:

005658 - Glowplug for Cylinder 1 (Q10): Open Circuit

P161A -- 000 -- -

Freeze Frame:

Fault Status: 01110000

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 1

Mileage: 194190 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 14:03:27

 

Freeze Frame:

RPM: 0 /min

Speed: 0.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 12.46 V

Bin. Bits: 00001000

Temperature: 13.5°C

Bin. Bits: 00110000

 

005660 - Glowplug for Cylinder 3 (Q12): Open Circuit

P161C -- 000 -- -

Freeze Frame:

Fault Status: 01110000

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 1

Mileage: 194190 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 14:03:27

 

Freeze Frame:

RPM: 0 /min

Speed: 0.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 12.46 V

Bin. Bits: 00001000

Temperature: 13.5°C

Bin. Bits: 00110000

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha panowie ja juz od wczoraj w pl jestem, ns dziń dybry przywital nas deszcz jak wyszlismy z samolotu. wiec tylko pogoda barowa i tak tez sie stalo ze szwagrem pyknelismy 1.5literka zaprawilem sie jak nic. polskie powietrze chyba mnie tak zalatwilo :blink pozder pany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baw sie dokladnie Romek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka pany , mam pytanko komp pokazuje błąd świecy żarowej (glow plug na 2 cylindrach ) ale kontrolka świecy żarowej zapala się i gaśnie przed uruchomieniem silnika ... czasami rzeczywiście tak jak by troszkę później zapalał (rano) . Czy rzeczywiście coś nie tak ze świecami ? . Z góry dzięki za pomoc , pozdro

 

masz do wymiany dwie swiece ale ja na twoim miejscu wymienil bym wszystkie pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez kristofero1

Witka pany , mam pytanko komp pokazuje błąd świecy żarowej (glow plug na 2 cylindrach ) ale kontrolka świecy żarowej zapala się i gaśnie przed uruchomieniem silnika ... czasami rzeczywiście tak jak by troszkę później zapalał (rano) . Czy rzeczywiście coś nie tak ze świecami ? . Z góry dzięki za pomoc , pozdro

masz do wymiany dwie swiece ale ja na twoim miejscu wymienil bym wszystkie pozd

 

Więc jednak ... ok dzięki , czy możesz mi podpowiedzieć które świece kupić ? (lub ktoś z forumowiczów) Nie mam etki a nr by się przydał ...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baw sie dokladnie Romek ;)

ty tez se nie żałuj :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i sorki że się wtrancam ale powiedz mi jak możesz jak ja mogę zadać jakieś pytanie zamieścić nowy wątek nowe pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i sorki że się wtrancam ale powiedz mi jak możesz jak ja mogę zadać jakieś pytanie zamieścić nowy wątek nowe pytanie
Pierwsze co powinieneś zrobic to przeczytać regulamin - ze zrozumieniem. I wszystko będzie jasne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i sorki że się wtrącam ale powiedz mi jak możesz jak ja mogę zadać jakieś pytanie zamieścić nowy wątek nowe pytanie

 

tak jak kolega sławek napisał , nastepna sprawa to jesteś z wrocławia wiec jak masz jakis dylemat to napisz na ogólnym grupy wrocławskiej, bo byś może to o co chcesz sie zapytać już pojawiało sie setki razy i jest odpowiedni wątek którego nie potrafisz znaleść a koledzy z grupy ci pomogą

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/33955-Rozmowy-na-kazdy-temat-bez-pytan-technicznych!!!-Istnieje-opcja-quot-SZUKAJ-quot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc jednak ... ok dzięki , czy możesz mi podpowiedzieć które świece kupić ? (lub ktoś z forumowiczów) Nie mam etki a nr by się przydał ...

 

Pozdro

 

ja bym szukal BERU na Ebay bo to na pierwszy montaz montuja aler cokolwiek bys nie zalozyl bedzie smigac BOSCH,DENSO,NGK cokolwiek byle nowe bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany... jako że u Was tanie jest potrzebowałbym koncert http://www.play.com/DVD/Blu-ray/4-/17268493/Beyonce-I-Am-World-Tour/Product.html?searchstring=beyonce&searchtype=&searchsource=2&searchfilters=s%7bbeyonce%7d%2bc%7b600%7d%2b&urlrefer=search

Tylko szczerze nie wiem czy to jest najtaniej ;-) raczej tak, mógłby ktoś pomóc?? Zapraszam na PW, dogadamy szczegóły :)

Z góry dzięki.

 

---------- Dodano o 12:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:27 ----------

 

Ok nie ma tematu. W PL znalazłem jednak taniej ;-) sorry za kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym szukal BERU na Ebay bo to na pierwszy montaz montuja aler cokolwiek bys nie zalozyl bedzie smigac BOSCH,DENSO,NGK cokolwiek byle nowe bylo

 

Ok , dzięki wezmę boscha (stara szkoła) , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudzielec ja wiem że już mi pisałeś ale możesz jeszcze raz mi sprężarkę klimy do mojego winu podać WVWZZZ3BZ2P435614

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi czego słuchasz to był tylko żart jeśli masz inne poczucie humoru to przepraszam że uraziłem

 

co do developera to ja mu podziękowałem - prawnik zadzwonił do nich i pieniążki za rezerwacje wróciły z powrotem do mnie wiec mnie nie wyp. tylko wnerwił ze T&C dają po podpisaniu rezerwacji i marnują ludzki czas i nerwy

 

nie plazma to nie gówno bo sam mam i żałuje że nie jest to panasa bo popełniłem błąd i kupiłem innej firmy choć nie narzekam to szkoda mi kilku opcji które panasa ma

 

żarówkami Led nie handlowałem tylko energooszczędnymi , a i tak twoje pytanie było już po obiedzie bo rząd UK powiedział koniec z dofinansowanie przez żarówki i przerzucił to na inne inwestycje, chłopaku jestem na forum już dość długo i wielu osoba pomogłem - zapewne jak ty również

nie będę wymieniał ksywek bo nie o to chodzi , kilka osób pomogło mi za co dziękuje serdecznie , wiec jak by była możliwość to bym ci takowe załatwił ale nie potrafię czarować

 

czemu miałbym cię nie lubić - powiedziałeś co miałeś na wątrobie , masz prawo ale i tak mam nadzieje ze jeszcze kiedyś jakieś pifko wypijemy :zdrowko

 

wytłumacz yulko co miałeś na myśli pisząc to

 

 

zycze milego mieszkania z pedalllllami na jednym poziomie

 

bo akurat tutaj jakoś nic mi nie przychodzi do głowy

 

 

 

miłego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

no ja na miejscu juz ze swoimi:)

do rzeczy, trasa minela super, wyajzd 10.30 na prom o 14, niestety opoznion prom bo odplynelismy o 15 dopiero.... pozniej padalo tak gdzie s do Essen a dalej juz ok.... dzieci super zniosly podroz, jestem im bardzo wdzieczny;) na miejscu bylem o godzinie 9 rano:) samochod rowniez spisal sie super, 1960km, sednia predkosc 110km/h, spalanie 6.6l/100km czas jazdy cos kolo 18 godzin.

pivko juz chlodne wywalilem a teraz pora do wyrka bo ja od wczoraj od 7 rano nie spalem:) pozdro dla Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo akurat tutaj jakoś nic mi nie przychodzi do głowy

w sumie to i dobrze bo o nic nie chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności