Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z pracy ma 3.0d 5tkę 2001 w sedanie i manualu i faktycznie wcale nie jadąc po mału w 6tce niby się mieści, a lacie ma tam konkretne.

Ja się teraz cieszę ze spalania, bo mój mi zawsze palił sporo, bo najpierw ciężka noga była i stosunkowo słaby diesel z mulastą skrzynią, a potem jak go zawirusowałem i zaczęło to jakoś jeździć i teoretycznie spalanie powinno było spaść to fis wciaż pokazywał nie małe spalania, ale też i bardziej go cisłem niż wcześniej, bo aż miło było jeździć. No i nigdy wcześniej go nie litrażowałem bo nie zwracałem na to uwagi-ot lałem kiedy trzeba było i tyle i tłumaczyłęm sobie, że ciężkie i w automacie to przy dynamicznej jeździe swoje wziąść musi i nie ma co do manuala przyrównywać. A do tego założyłem większe kapcie. I też w tym samym czasie zmieniłem sobie licznik-założyłem full fisa od beznyny. Ale w końcu te duże wskazania zaczęły mi doskwierać i zacząłem zwracać uwagę na to. Więc w końcu go zlitrażowałem i wyszło mi, że ten nowy full fis mi zawyżał o ok 2 litry. Zrobiłem z tym porządek i teraz pokazuje idealnie no i okazało się, że całkiem oszczędny jest ten mój automacik ;)

 

---------- Dodano o 21:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:43 ----------

 

No ale 4.5 przy tych prędkościach co piszesz na w sumie nie małe auto to już wogóle kosmos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris próbowałem odnowić kontakt o który prosiłeś. nieaktualne. sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz własnie powoli szukam jakiegos 2.0 tdi do kupna w kombiaku i dsg

kup turana 170 albo 140 koni z dsg. doloz kiere z lopatkami. nigdy nie pozalujesz tego wyboru....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup turana 170 albo 140 koni z dsg. doloz kiere z lopatkami. nigdy nie pozalujesz tego wyboru....

 

no grzesiu u mnie w gre własnie wchodi turan, octawia lub passat ( spogladam ale tylko teoretycznie na volvo lub bmw5)

 

---------- Dodano o 20:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:49 ----------

 

Kris próbowałem odnowić kontakt o który prosiłeś. nieaktualne. sorki

 

ok jacek - dzieki za pamiec , musze napisac do zibiego moze on ma jakis kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz vw, masz juz z tym doswiadczenie wiec bedzie latwiej ew cos dzialac. ja dlatego zdecydowalem o turanie a inne marki to trzeba bedzie sie nowych rzeczy nauczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ ja też myślałem o turanie ale wygrał galaxy jednak z autobusów chyba największy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk u mnie komp zaniża spalanie, spójrz na linka w podpisie :)

Diesla nie potrzebuję już bo auto będzie używane tylko żeby pojechać do kościoła w niedzielę i do PL ze 3 razy w roku.

Jeśli benzyna na trasie mi spali 10-12 litrów to nie tragedia a radość z jazdy czymś co ma pod maską 400KM jest nieporównywalna :)

Więc poczekam aż beta padnie i na tym mi się chyba zakończy moja przyjaźń z klekotem pod maską auta osobowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz vw, masz juz z tym doswiadczenie wiec bedzie latwiej ew cos dzialac. ja dlatego zdecydowalem o turanie a inne marki to trzeba bedzie sie nowych rzeczy nauczyc...

galaxy jednak z autobusów chyba największy

zwlaszcza te nowe.... cuda po prostu... ja mialem do wyboru smax albo touran. raczej mi nie trzeba autobusu, chodz czasem by sie przydalo. wiec opcja tourana byla optymalana chodz za kazdym razem jak widze te nowe galaxiaki to az mnie korci... jeszcze te z silnikami 2.2t... taki cichociemny zapierdalacz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk u mnie komp zaniża spalanie, spójrz na linka w podpisie :)

Diesla nie potrzebuję już bo auto będzie używane tylko żeby pojechać do kościoła w niedzielę i do PL ze 3 razy w roku.

Jeśli benzyna na trasie mi spali 10-12 litrów to nie tragedia a radość z jazdy czymś co ma pod maską 400KM jest nieporównywalna :)

Więc poczekam aż beta padnie i na tym mi się chyba zakończy moja przyjaźń z klekotem pod maską auta osobowego.

Rozumiem Cię. Przed paskiem i potem jeszcze jakiś czas z nim miałem Omę 3.0 V6. Najlepszy silnik jaki miałem do tej pory-łaczył zalety i diesla-moment z dołu i benzyniaka-ciągnął żwawo do końca obrotomierza. A do tego dźwięk i kultura pracy-mogłem bez radia jeździć i się cieszyć jak dziecko z dźwięku. No radości i przyjemności miałem kupę,a to tylko połowa tego o czym Ty piszesz...

Diesla kupiłem tylko dlatego, że auto kupowałem rozumem. Gdybym kupował sercem to na pewno była by benzynowa Vka...Szczerze mówiąc to też nie lubię klekotów, ale w życiu nie zawsze ma się to co się lubi :) Paska to nei znosiłem do póki omegi nie sprzedałem-potem jakoś przywykłem, bo nie miałem wyjścia ;)...No i w nim bez radia się nie da jechać-ten jazgot jest straszny dla ucha ;)

 

---------- Dodano o 22:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:55 ----------

 

Grześ ja też myślałem o turanie ale wygrał galaxy jednak z autobusów chyba największy;)

 

Na galaxiaka to się ślinię już chyba trzeci rok...Przydałby się taki autobus. Sąsiad taxiarz parkuje obok mnie-najpierw miał 57, teraz ma tego po lifcie Titanium x...no wszystko tam ma, ehh. Tylko kolor ciulaty bo nie lubię srebrnych...Ale o gustach się nie dyskutuje - od razu zaznaczam, zanim mnie zlinczujecie posiadacze sreberek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.2t
właśnie na takiego polować będę ale muszę jeszcze trochę dozbierać bo mnie przeprowadzka do newbiggin pociągneła nieźle po kieszeni(pralki,meble itp itd). no ale wreszcie na swoim wczoraj podłączyli mi neta, czekam na uchwyt do anteny i będzie gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłączyli mi neta,
to teraz mamy przejeb!@# :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zanim mnie zlinczujecie posiadacze sreberek
a przydaloby sie... najlepszy kolor. rok bys jezdzil bez mycia i nie bylo by poznac. a czarnym to tylko kilka godzin mozna sie cieszyc po umyciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj podłączyli mi neta

No właśnie, teraz w zagranicznym nowy post co 5 minut, po 1 dniowej przerwie trzeba będzie ze 3 strony przewalić żeby przeczytać temat do końca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, przy okazji spota jakiego zobaczysz że tan klekot w BMW jakoś nie klekocze i nawet nim bez radia jeżdżę czasem ale to nie benzyna...

Kolor auta ma ma znaczenie dla mnie jakieś ostatnie z rzędu 100 innych. Jaki się trafi taki jest a teraz znów jest srebrny :wmorde

Tak dziś po necie pochodziłem i coś takiego znalazłem http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201245491963418/sort/default/usedcars/model/xj/make/jaguar/onesearchad/used/page/3/postcode/ub77bt/keywords/xjr/radius/1501?logcode=p

Problem jest taki że to raczej psuć się może ;)

 

---------- Dodano o 00:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:21 ----------

 

Przywiozłem znajomemu polską polędwicę wędzoną, domowej roboty. Angol, lubi polskie żarcie, dobry znajomy...

Właśnie kur*a ją zjadłem, trzeba mu chyba dać tylko żubrówkę :wmorde

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kur*a ją zjadłem,
żarłok

 

 

trzeba mu chyba dać tylko żubrówkę
będziesz zdrowszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przywiozłem znajomemu polską polędwicę wędzoną, domowej roboty.

Kupisz mu tutaj i powiesz ze home made. :lol I jeszcze żubrówkę razem wypijecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adres Adam moge podac do siebie. beczka stoi, drewna tez troche jest.....

tylko ze beczki nie warto odpalac na mniej niz 10 kg wsadu czyli jakies 5 schabow z naroslami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś do Newmarket to Ci koniny przywiozę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahahhaha

internetowi kozacy :D

 

no i który cwaniakuje? pytam się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nasz kotlecik co jakis czas odgrzewany wrocil adamdonc scieme piszesz jak zawsze

Maciej dobrze ze jest temat o tym niech sie inni dowiedza i uwazaja pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności