Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby cie reka Boska tym gownem, nie daj sobie zrobic, ja to zrobilem w pierwszej chacie jak kupilem i po dwoch latach wilgoc wyszla, jak ktos zna sie na budownictwie to wie dlaczego tak sie stalo i o czym pisze. Strych jak najbardziej ok, ale w zyciu sciany. To gowno zrobi tylno mostek dal wilgoci pomiedzy dwoma scianami i masz klopot jak cholera , wiem z doswiadczenia.
zgadzam sie z Toba Zibi. nawet na logike biorac - wilgoc nie przeskoczy tak latwo ze sciany na sciane sama z siebie

 

panowie ja tam nie wiem budowlaniec ze mnie żaden tak że zdaje się na fachowca i znajomych któży nam to polecali bo też to u siebie zrobili bo ich chałupka też tego nie miała a rocznikowo jest podobna i sa zadowoleni nic nie wpominali o wilgoci a bywając u nich też nic nie zauważyłem a mieszkaja w tym domku dobre kilka lat . Fachowiec twierdzili że jak najbardzie na tak to tak też zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, ja Ci tylko powiem, żebyś uważał na tutejszych "fachowców"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzechu, ja Ci tylko powiem, żebyś uważał na tutejszych "fachowców"

;)

 

 

co do fachowców to macie tu taki małe co nie co z mojego dzisiejszego remapa --->

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/21733-Blue-AVF-special-edition-19-quot-kolo-z-Bentleya-%29-nowe-foto-post-1187?p=1681151&viewfull=1#post1681151

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no to fajnie cie zalatwil dzisiaj :wmorde

i wes tu zostaw mu auto na 3h - masakra. powiem wam, ze ja chory jestem jak auto na mocie zostawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.z przykroscia stwierdzam auto sprzedane

Ale dalej zostaje na forum i sledze tematy.

autko poszlo i zostaly felgi 16 z oponami,jesli byl byl ktos zainteresowany

 

Nie na tego zlego co byl na dobre nie wyszlo,byl passat 1.9 tdi sport

A jest to o czym snilem BMW 320d M Sport.

 

Jeszce jedna sprawa jesli ktos z forum wybiera sie w polandie

W czwartek 07.06 to bym sie doczepil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie cie zalatwil dzisiaj :wmorde

i wes tu zostaw mu auto na 3h - masakra. powiem wam, ze ja chory jestem jak auto na mocie zostawiam ;)

 

:) ja nawet na MOT im aut nie zostawiam , masz prawo być przy tym ja auto sprawdzają :) zazwyczaj zajmuje im to 15-20min :) potem biorę auto i a po kolejnych 30 min wracam po papierek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 z oponami,jesli byl byl ktos zainteresowany

 

jezeli to sa ori 16 vw to wrzuc jakies foto na priv i cene bo ja jestem zainteresowany poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zacząłem długi weekend!!!

 

Obraz 040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie poradzcie cos bo w tym miesiacu musze wykupic ubezp. i teraz sie zastanawiam nad dodaniem european plus breakdown cover, tyle ze nie jezdze non stop do polski i na dobra sprawe nie bedzie mi takie potrzebne i na caly rok wychodzi dodatkowo jakies ok.120f wiecej do ubezp. ale zas jak sprawdzam z green flaga european plus; to wychodzi mi na teraz na wyjazd 21dni 77.50. chyba ze macie gdzies jakas tania stronke i dobra z kilku dniowym breakdown eu ? dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam eu cover i uk tez w pakiecie z banku- place za prowadzenie konta 15, jest kilka rzeczy, ubezp te, jakies inne duperele i min cover, wiec podliczajac jest to we w miare dobrej cenie;)

 

ja tez!!!! ja tez!!!! mam dluuuugi weekend

torki here we come;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie poradzcie cos bo w tym miesiacu musze wykupic ubezp. i teraz sie zastanawiam nad dodaniem european plus breakdown cover, tyle ze nie jezdze non stop do polski i na dobra sprawe nie bedzie mi takie potrzebne i na caly rok wychodzi dodatkowo jakies ok.120f wiecej do ubezp. ale zas jak sprawdzam z green flaga european plus; to wychodzi mi na teraz na wyjazd 21dni 77.50. chyba ze macie gdzies jakas tania stronke i dobra z kilku dniowym breakdown eu ? dzieki za info
Roman, zerknij do watku z polecanymi stronami www ;)

w DL gdzie mam ubez, chcieli 150 na rok za EBC, jezdzac raz czy dwa razy w roku do PL troche to malo oplacalne.

 

ja tez!!!! ja tez!!!! mam dluuuugi weekend

torki here we come

oj, widze, ze juz zaczales trenowac :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze- pojedynek wschod-zachod bedzie. w dodatku nierowna walka bo 2 na 1;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj, widze, ze juz zaczales trenowac

Luke Ty tez trenuj - puscimy Grzesia na kolanach do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke Ty tez trenuj - puscimy Grzesia na kolanach do domu

 

Nawet jakbym chcial to nie mogę :/ odczekam do poniedziałku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie poradzcie cos bo w tym miesiacu musze wykupic ubezp. i teraz sie zastanawiam nad dodaniem european plus breakdown cover, tyle ze nie jezdze non stop do polski i na dobra sprawe nie bedzie mi takie potrzebne i na caly rok wychodzi dodatkowo jakies ok.120f wiecej do ubezp. ale zas jak sprawdzam z green flaga european plus; to wychodzi mi na teraz na wyjazd 21dni 77.50. chyba ze macie gdzies jakas tania stronke i dobra z kilku dniowym breakdown eu ? dzieki za info

 

 

roman

 

wez sobie kup tam gdzie najtaniej bo tak naprawde to one wszystkie takie same tylko cena sie różnią

 

i jak juz znajdziesz to otwórz quidco I kup przez stronke bo konto masz - zawsze pare groszy zwrotu bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak juz znajdziesz to otwórz quidco I kup przez stronke bo konto masz - zawsze pare groszy zwrotu bedzie
mądrze prawi polejcie mu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzechu, ja Ci tylko powiem, żebyś uważał na tutejszych "fachowców"

 

Luke dokładnie o tym wiem że trzeba na magików uważać ale na całe szczęśćie mam tutaj zaufanego człowieka który siedzi w branży budowlanej i już wstępnie się dogadaliśmy do jednej roboty i mam nadzieje że już w krótce zaczne się pozbywać tych bochomazów z sufituów bo patrzyć na to dziadostwo nie mogę.:dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już wstępnie się dogadaliśmy do jednej roboty i mam nadzieje że już w krótce zaczne się pozbywać tych bochomazów z sufituów bo patrzyć na to dziadostwo nie mogę.:dodupy
to patrz jak będzie to ściągał z sufitow, może mi trochę ulzy w robocie ;) bo jak Narazie to widzę tylko szpachelke, kubeł wody i siebie z jezorem do kostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście to ???? ---->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany dzieki za info o ubezp.

 

---------- Dodano o 18:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:44 ----------

 

panowie musze sie pochwalic ze zakupilem se taki miernik jak kris zapodal wlasnie przez ta strone http://www.electromarket.co.uk/product/DT830B/LCD+Digital+Multimeter+Electric+Voltage+Tester%2C+Batteries+and+Leads zakupilem to w srode czy czwartek jakos tak,w sobote dostalem ale jestem rozczarowany:dodupy przesylka dotarla cala ale brak info w jezyku ang.ale to najmniejszy problem. podlaczylem kabelki przelaczylem w pozycje do mierzenia i lipa :dodupy bateria padla ale stwierdzilem ze to nie problem wymienilem i lipa dalej, pokazuja sie zera nie chce zmierzyc baterii 9v 1.5v przelanczalem juz we wszystkie sposoby zmienialem juz nawet kable,a nawet juz weszlem na jakies forum czy co bo nie jestem zaden elektronik wiec stwierdzilem ze moze poszukam jakiejs instrukcji na necie noi wszystko zrobilem o czym pisali ale nadal :dodupy wiem ze to wydatek nie wielki bo nie cale 3f ale odsylam bo browara se kupie za to jak mam mi to lezec zepsute. oslonka na przewodzie gdzie sie wklada do miernika to juz pekla po drugim wyjeciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności