Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jest jest nareszcie sypie !!!mam nadzieje ze do rana bedzie duzzzo ,czas sprawdzic oponki na sniegu

 

Zamieszczone przez Patric Hej, normalnie nie było by problemu, ale nawet nie wiem o której z pracy przyjdę-zapowiada się dla mnie ciężki piątek i sobota, a szczerze mówiąc to mam już dość i wyleczyć z przeziębienia się nie mogę-uroki pracy w nieogrzewanych halach lub na dworze.

Ewentualnie jakbyś chciał to pod wieczór możesz podjechać do mnie jak już odtajam-ja się raczej po robocie nigdzie nie ruszę. Ale na pogawędkę z paskomaniakiem i podpięcie pod kompa zawsze znajdę czas-tylko musiałbyś podjechać.

 

 

 

ok .to ja postaram sie podjechac wieczorkiem ,jeszcze sie odezwe na pw co do namiarow,

mozesz mi powiedziec ile to moze potrwac?

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku ja się do Ciebie odezwę jak będę miał trochę więcej czasu. Bo nawet nie mam chęci iść do garażu z laptopem żeby padlinkę podłączyć i zobaczyć czemu mi ten break fault wali po oczach. Pomożesz mi z tym licznikiem z pełnym fisem, oczywiście jak bedziesz miał chwilkę i chęci.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile to moze potrwac?

samo sprawdzenie z zalozeniem butow i podlaczeniem kompa - 5 minut??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widac ze fachowcy jakich malo - "2003 PASSAT MK6 "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o a tego nie widziałem :) mi w oko weszła bardziej cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to mam już dość i wyleczyć z przeziębienia się nie mogę-uroki pracy w nieogrzewanych halach lub na dworze.
z kad ja to znam ? mnie dzis juz rozlozylo na dobre sil brak , mialem nie isc wczoraj do roboty ale stwierdzilem a co mi tam nic mi nie bedzie, a sie juz zapowiadaly poczatki. dzis siedze lykam tabletki zonka banki zapodala polopirynka i do wyrka :spie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

ja miałem raz francuza. powiem wprost never ever. elektronika tam to jest jakaś masakra.

ja od malego przyzegalem sobie ze nie kupie francuza ale kupilem no i ppowiem ze porazka zatar sie silnik a dzien wczesniej wymienialem olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do mojgo wpisu ostatniego o pompkach ze dostalem list z vw? jak wam pisalem jak zgubilem nakladke do sruby to niby mieli jakas akcje sprawdzania calosci paska ,wynik wyszedl [pozytywny nie znalezli nic. jedno ale nie jest jak na razie powazne reszta na 5+ do tego wymienili juz wtedy pompki wszystkie bo nie dawalo mi to spokoju noi wziolem ten list noi myk do serwisu i pytam co i jak a kolo mi powiedzial ze zostalo to zrobione ostatnio i zostalo zapisane w systemie :lol gamon ze mnie bo jak bylem ostatnio to bylem po nocce i juz sluchac i siedziec mi sie nie chcialo,wiec zapewne jak by kolo powiedzial ze oddamy auto bez silnika to pewnie bym przytaknal :lol3

 

Cytat Zamieszczone przez jacenty02 Zobacz posta

 

ja miałem raz francuza. powiem wprost never ever. elektronika tam to jest jakaś masakra.

co do cytryny ,to jest jeszcze w polsce z 97 roku jeden wlasciciel mojej zony ojciec najechane moze ze 20000tys od nowosci, tak tak to realny stan licznika. mojej zonki tata przestal jezdzic bo zachorowal,moja zonka ze kierowca , jezdzila od wielkiego dzwonu jak gdzies trzeba bylo jechac.teraz zeby go szlak nie trafil uzytkuje go moja siora nie narzeka,tylko mi jak przyjdzie gdzies nim podjechac to leca takie urwy co nie miara bo kierownica trzeba sie na machac co nie miara :kwasny

 

panowie mala przestroga na zakup z chinczykowa ,a wiec jesli cos by wam wpadlo w reke do zakupu na ebayu od tego kolesia nie polecam!!!! eBay My World: aellwelry2011 ( private ) koles nie wysyla zamowien inkasuje kase a na paczke czekamy i czekamy sam sie przekonalem. z dnia na dzien przybywa mu negatywnych opinii i do tego juz nie mozna sparawdzic co ludzie pisza bo zmienil na priv.

Recent Feedback ratings (last 12 months)

Click for help

1 month 6 months 12 months

Positive feedback rating Positive 255 810 854

Neutral feedback rating Neutral 15 18 18

Negative feedback rating Negative 105 105 105

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roman nie osadzam kolesia ale oze spokojnie - moze jest w szpitalu lub cos sie stało

np. zgubił bilet do kina i go zamkneli :lol

 

zgłos spór do ebay i jak placiłes przez paypal to masz ochronke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie bialutko. Lecę do roboty-odezwę się po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo pieknie i bialo 0 1 wnocy... teraz to juz prawie nic nie ma:( leh.... nie bedzie zabawy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też biało a dosypało w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też biało a dosypało w nocy :)

 

A u mnie już po śniegu!

Do tego miałem dziś psikusa rano.padło właśnie mi auto do pracy Renault Trafić 1.9

Nie chce zapalić rozrusznik kręci i tyle ,chyba wtryski padly

Szczescie ze kolega objechał na lotnisko do Stansted i spowrotem w nocy bo jechał z dziećmi

Co robić gdzie przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwe liczby we wczorajszym losowaniu to 9, 12, 17, 23, 28, 49. Ich skreślenie gwarantowało odebranie 33 milionów 787 tysięcy 496 złotych i 10 groszy, to największa wygrana w historii polskich gier losowych. Szczęśliwiec, który wczoraj trafił szóstkę, kupił los na chybił-trafił w jednym z punktów prasowych w Gdyni.

 

jacek to chyba zrobisz jakas popijawe dla nas na jamajce :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już po śniegu!

Do tego miałem dziś psikusa rano.padło właśnie mi auto do pracy Renault Trafić 1.9

Nie chce zapalić rozrusznik kręci i tyle ,chyba wtryski padly

Szczescie ze kolega objechał na lotnisko do Stansted i spowrotem w nocy bo jechał z dziećmi

Co robić gdzie przyczyna ?

 

Przyczyn może być mnóstwo, zwłaszcza, że to francuz. A jak wiadomo francuzy mają często problemy z elektryką/elektroniką. Najlepiej by było podłączyć go pod clipa i zobaczyć co w trawie piszczy. Na początek może podmienić czujnik położenia wału korbowego. Być może nieszczelność na przewodach paliwowych złapał i się zapowietrzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mógł by ktoś sprawdzić w Etce numery śrubek potrzebnych do zamocowania tylnej belki w moim passacie ->

 

tu pomocna fotka

 

STA73062-1.jpg

 

niestety kupiłem belkę ale nie mam żadnych śrubek do zamocowania :( pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek to chyba zrobisz jakas popijawe dla nas na jamajce
ja już:beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman nie osadzam kolesia ale oze spokojnie - moze jest w szpitalu lub cos sie stało

np. zgubił bilet do kina i go zamkneli :lol

 

zgłos spór do ebay i jak placiłes przez paypal to masz ochronke

no kris nie stety nie jest tak jak piszesz, do kolesia pisalem kilka razy odpowiedzial mi tylko raz ze jeszcze raz wysle i takie tam bo zekomo poczta cofnela mu to ze maja nowy rok i takie tam bzdety,do ebaya niestety nie moge juz tego zglosic bo minelo mi 45dni na zgloszenie sprawy zonka mi poradzila a poczekaj jeszcze :kwasny noi posluchalem i mam teraz koles juz wcale nie odpisuje. dzis zglosilem to do peypala zdaje se sprawe ze moge nie dostac tej kasy wiec napisalem zeby go zblokowali albo usuneli zobaczymy co mi odpisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już:beach:

 

no ladnie jacenty,kolega nie postawisz drinka na jamajce :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności