Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Rusztowanie warszawskie daje rade a kompresor ma pownie takie cisnienie ze przy malowaniu łape urywa....heheheheh dobre

incjatywa się liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaku ogarnij sie , wczoraj dostałem płytke

 

teoria spoko , najgorszy ten hazard perception - co to qu...wa jest

tam gdzie realne niebezpieczenstwo to nic nie ma ale za to z 300 metrów trza dostrzec ze babka samochód po 2 stronie ulicy zamyka - paranoja

 

 

Też na początku jak zacząłem robic Hazaard to wogóle nie szło ale potem załapałem i spoko szło. Tam miałem na płycie lekko ponad 400 filmów i udało mi sie przerobić prawie wszystkie zabrakło mi może 15 i na egzaminie co ciekawe ani jeden sie nie powtórzył hehe no ale zdałem. Od tego głebokiego wpatrywania w monitor na te głupie filmy aż mnie oczy bolały, ale udało się. Muszę teraz tylko to CPC zrobić i będę u mnie próbował u mnie się załapać w robocie bo wszedzie to chca doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie lewe lusterko? lamane czy cale? bo mi dzisiaj moja lepsza polowka zgubila lustro :[

takie cos macie?: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie macie lewe lusterko? lamane czy cale? bo mi dzisiaj moja lepsza polowka zgubila lustro :[

takie cos macie?: klik

 

 

ale całe lustro?

to trz sie cieszyc ze nie lampe z przodu panie łukaszu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale całe lustro?

to trz sie cieszyc ze nie lampe z przodu panie łukaszu!

samo lustro, odkleilo sie od tego plastiku co trzyma je w lusterku - kufa ale zakrecone ;)

 

 

obudowa cala, lustro zniknelo :lol - znaczy przegladac sie nie ma w czym :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znaczy przegladac sie nie ma w czym
zobacz czy może w łazience nie leży;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli kiedys bedziecie chcieli zmienic odkurzacz to nie kupujcie nic z firmy Dyson,ja zawsze chcialem miec taki wynalazek i kupilismy w pazdzierniku Dysyona DC26 multi floor za 204 funciaki w promocji,i powiem wam ze tylko fajnie wyglada ale nie ma to nic spolnego z zadaniem jakie ma wyoknywac,naprawde plastikowy bubel.Dzisiaj miarka sie przebrala jak przestal wciagac kabel pojechalem i go zamianilem na wspaniale NIEMIECKIE Miele S5 w takiej samej cenie i jakosc pracy i wykonania powala Dysona w kazdym calu.To taka moja mala refleksja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samo lustro, odkleilo sie od tego plastiku co trzyma je w lusterku - kufa ale zakrecone ;)

 

 

czesto tak bywa mi w b6 tez na m25 jak jechałem pod ace - odpadło szkiełko, kupiłem nowe w halfordsie szkiełko i przykleiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jezeli kiedys bedziecie chcieli zmienic odkurzacz to nie kupujcie nic z firmy Dyson,ja zawsze chcialem miec taki wynalazek i kupilismy w pazdzierniku Dysyona DC26 multi floor za 204 funciaki w promocji,i powiem wam ze tylko fajnie wyglada ale nie ma to nic spolnego z zadaniem jakie ma wyoknywac,naprawde plastikowy bubel.Dzisiaj miarka sie przebrala jak przestal wciagac kabel pojechalem i go zamianilem na wspaniale NIEMIECKIE Miele S5 w takiej samej cenie i jakosc pracy i wykonania powala Dysona w kazdym calu.To taka moja mala refleksja.

moge zaproponowac henrego, napewno bylby lepszy od tego wielkiego D ;)

 

---------- Dodano o 21:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:35 ----------

 

czesto tak bywa mi w b6 tez na m25 jak jechałem pod ace - odpadło szkiełko, kupiłem nowe w halfordsie szkiełko i przykleiłem

 

zawadzila o jakas galazke czy cos, ma szczescie, ze obudowa cala ;) bo by byl ogien :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge zaproponowac henrego, napewno bylby lepszy od tego wielkiego D

A ja jak wiecie nie rozstanę sie już z moim dżordżem ;)

Co do lusterka-oryginalnie kierowcy jest z oddzielnym martwym punktem, pasażera nie. Myślałem nie raz, żeby zmienić lewe na takie samo, ale jakoś nigdy nie przyszło to do realizacji-na Twoim miejscu kupiłbym łamane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu kupiłbym łamane.
ma to jakis nr z etki takie lamane? czy poprostu brac pierwsze lepsze made in halford? (oczywiscie lamane)

 

---------- Dodano o 21:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:56 ----------

 

A ja jak wiecie nie rozstanę sie już z moim dżordżem
dzordz juz dla prawie profesjonalistow jest ;) wiec Kubie nie proponowalem :lol ja na swojego tez nie narzekam, chodziaz mu przyszlo tylko wciagac kurz :lol3 bo do prania juz jest cos wiekszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez lustro latalo - od basu :)

dwustronna tasma zalatwila sprawe i juz od ponad roku nie lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ok 50 mil niestety-gdyby było mniej to bym podjechał. Trochę mały ten przebieg się wydaje, ale tak jak mówię stan techniczny ważniejszy od licznika ;)

 

witam Patrick. masz do mnie jakies 50 mil to moze bym podlecial do Salisbury i sprawdzimy faktycznie ten stal licznika bo sam jestem

bardzo ciekaw co tam jest grane ?

jesli Ci pasuje sobota miedzy 16-17 po poludniu to ja bede na 100%

daj mi znac to sie umowilmy gdzie i o ktorej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Patrick. masz do mnie jakies 50 mil to moze bym podlecial do Salisbury i sprawdzimy faktycznie ten stal licznika bo sam jestem

bardzo ciekaw co tam jest grane ?

jesli Ci pasuje sobota miedzy 16-17 po poludniu to ja bede na 100%

daj mi znac to sie umowilmy gdzie i o ktorej

widze ze kupiles - gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze mi sie podobaly duze kabaryny
:wmorde

ja miałem raz francuza. powiem wprost never ever. elektronika tam to jest jakaś masakra.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakie sa minusy takiego czegos

 

Mała podatność na modyfikacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze kupiles - gratki

Chyba raczej sprzedaje ;)

 

witam Patrick. masz do mnie jakies 50 mil to moze bym podlecial do Salisbury i sprawdzimy faktycznie ten stal licznika bo sam jestem

bardzo ciekaw co tam jest grane ?

jesli Ci pasuje sobota miedzy 16-17 po poludniu to ja bede na 100%

daj mi znac to sie umowilmy gdzie i o ktorej

 

Hej, normalnie nie było by problemu, ale nawet nie wiem o której z pracy przyjdę-zapowiada się dla mnie ciężki piątek i sobota, a szczerze mówiąc to mam już dość i wyleczyć z przeziębienia się nie mogę-uroki pracy w nieogrzewanych halach lub na dworze.

Ewentualnie jakbyś chciał to pod wieczór możesz podjechać do mnie jak już odtajam-ja się raczej po robocie nigdzie nie ruszę. Ale na pogawędkę z paskomaniakiem i podpięcie pod kompa zawsze znajdę czas-tylko musiałbyś podjechać.

 

No panowie właśnie zaczął padać śnieg u mnie. Przez to muszę na 4tą rano jutro do pracy-bo jak zawali to na mojej głowie odśnieżanie zanim firma zacznie prace o 6tej. Znaczy się niby mam od tego ludzi, ale sam przecież nie będę stał i patrzył jak się chłopaki bawią wózkami z pięknymi nowymi pługami, które nam wyczarowali-ciekawe co z tego wyjdzie ;) W każdym razie zapowiadają dość spore opady, a tu ponad 20 ciężarówek do załadowania...Będzie wesoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pogawędkę z paskomaniakiem
Patryku Ty się nigdy nie zmienisz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale o co chodzi bo nie czaje ;) JA sam się ślinie na nowego Galaxy i nie mogę się Wam dzieciatym nadziwić, jak się z sedanami męczycie, a mi z jednym dzieckiem kumbi małe i z zazdrością na nowe glaxiaki patrzę, ratując się jak mogę, a to boxem, a to hakiem ;). Ja tam jestem zdania, że kupuje się to co użyteczne i potrzebne, a nie co ludzie powiedzą. A nowe Galaxy podoba mi się najbardziej ze wszystkich 7osobówek. Sąsiad taksiarz ma i nawalił już kupę mil-jak do tej pory tylko dwumasa i wąż IC.

 

---------- Dodano o 21:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:04 ----------

 

Ale francuza nigdy w życiu nie tknę. I Tobie też dobrze radzę...

 

---------- Dodano o 21:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:05 ----------

 

Patryku Ty się nigdy nie zmienisz;)

 

Hehe w zeszłą niedziele z nowopoznanym passatomaniakiem przesiedzieliśmy przy paskach ponad cztery godziny ;)

Kolega się już zarejestrował, mam nadzieje, że tu zawita.

 

---------- Dodano o 21:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:07 ----------

 

O kurde już po dziewiątej, a ja zamiast spać to tu klepię jak nie normalny jakiś. Albo raczej normalny w moim przypadku...Dobra nara Wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności