Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Kris masz może gdzieś w pl takowe żaróweczki,a może w uk masz to bym zapłacił za przesyłkę:

świeczka.jpg to jest świeczka na mały gwint potrzebował bym z 6 szt.

kulka.jpg to jest kulka na duży gwint potrzeba by była na sztuk 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris masz może gdzieś w pl takowe żaróweczki,a może w uk masz to bym zapłacił za przesyłkę:

[ATTACH=CONFIG]74905[/ATTACH] to jest świeczka na mały gwint potrzebował bym z 6 szt.

[ATTACH=CONFIG]74906[/ATTACH] to jest kulka na duży gwint potrzeba by była na sztuk 5.

 

no dobra jacek ale ty chcesz takie zwykłe czy energooszczędne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol

energooszczedne.zwykle są po 90 groszy w pl;) nie zawracałbym Ci gitary

 

---------- Dodano o 18:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:31 ----------

 

tak pozdro

akcyza - w zależności od wartości auta(generalnie 3,1% wartości auta)ja załatwiłem sobie zwolnienie w urzędzie celnym na podstawie tzw. mienia prześiedleńczego.musiasz udowodnić że jesteś właścicielem samochodu od co najmniej roku i przebywałeś za granicą co najmniej pół roku.opłata skarbowa 17 pln

 

opłata skarbowa urząd skarbowa 160 pln

 

opłata recyklingowa 500 pln

 

rejestracja (tablice, naklejka, dowód, karta pojazdu) 260 pln

 

tłumaczenia vc5, umowy kupna 200 pln

 

ksera około 20 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na podstawie tzw. mienia prześiedleńczego.musiasz udowodnić że jesteś właścicielem
tak tak panowie na tej podstawie mozna tez sprzedac auto z uk w polsce,tak co nie ktorzy kombinuja i se dorabiaja,

 

ja dzis zostalem szczuplejszy o kwote 49.84f za moje roztargnienie :rozpaczwczorajsze. kolo mi powiedzial ze nie dostane:nie takiej nakretki ani samej ani z jedna sruba , bo to sprzedaja tylko w zestawach. wiec mi zaproponowal 4sroby zabezp.+ nasadka . do tego mam przyjechac we wtorek bo jest jakas akcja:D za free beda sparawdzac cos pod ta plastikowa oslona silnika i cos wymieniac filter czy jakies cus, nie wczuwalem sie juz za bardzo bo skoro jest za free to niech dzialaja, jak wroce z tego to dam znac co to bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebys nie musial zostawic nastepne 200 jak ci sprawdza, wy sie chyba jeszcze nie nauczyliscie he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam do pośmiania sie :lol2 hardkorowy koksu i ksiadz natanek

 

---------- Dodano o 20:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:24 ----------

 

zebys nie musial zostawic nastepne 200 jak ci sprawdza, wy sie chyba jeszcze nie nauczyliscie he he

 

zibi jak cos spie...m to sami to beda naprawiac

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak panowie na tej podstawie mozna tez sprzedac auto z uk w polsce,tak co nie ktorzy kombinuja i se dorabiaja,
nie dokońca bo jak już zarejestrujesz to wbijają ci w dowód że jeśli w przeciągu roku sprzedasz musisz zapłacić akcyze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi mam pytanko do ciebie ? zeby sprawdzic czy rozrzad jest dobrze ustawiony to duzo jest przy tym roboty?

 

---------- Dodano o 20:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:35 ----------

 

nie dokońca bo jak już zarejestrujesz to wbijają ci w dowód że jeśli w przeciągu roku sprzedasz musisz zapłacić akcyze
jacku nie zaprzeczam :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 70mph mial 140mph

 

 

oprócz utraty prawa jazdy myśle że na rok, to jeszcze spory mandat

nie pamiętam dokladnie ile ale coś do 1000Ł można wyłapać

taka prędkość to raczej na tor a nie na publiczne drogi w uk

do tego punkty na koncie na 4 lata

i insurance droższy przez 5 lat

chciało się poszaleć teraz trzeba będzie słono zapłacić

 

daj znać jak to się skończylo

fotki zazwyczaj przychodzą w ciągu dwóch tygodni

 

edit

znalazlem info

na autostradzie mandat nawet do 2500Ł

poza autostradą do 1000Ł

 

 

a tu kalkulator

http://www.speedingfinesuk.co.uk/free_legal_advice/calculator.php?dl=0&pp=0&sp=70+Motorway&sa=140&Submit=Calculate

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol

energooszczedne.zwykle są po 90 groszy w pl;) nie zawracałbym Ci gitary

 

---------- Dodano o 18:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:31 ----------

 

akcyza - w zależności od wartości auta(generalnie 3,1% wartości auta)ja załatwiłem sobie zwolnienie w urzędzie celnym na podstawie tzw. mienia prześiedleńczego.musiasz udowodnić że jesteś właścicielem samochodu od co najmniej roku i przebywałeś za granicą co najmniej pół roku.opłata skarbowa 17 pln

 

opłata skarbowa urząd skarbowa 160 pln

 

opłata recyklingowa 500 pln

 

rejestracja (tablice, naklejka, dowód, karta pojazdu) 260 pln

 

tłumaczenia vc5, umowy kupna 200 pln

 

ksera około 20 pln

 

dzieki Jacek wlasnie myslalem czy zalatwiales to mienie przesiedlencze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zostalem szczuplejszy o kwote 49.84f za moje roztargnienie wczorajsze. kolo mi powiedzial ze nie dostane takiej nakretki ani samej ani z jedna sruba , bo to sprzedaja tylko w zestawach. wiec mi zaproponowal 4sroby zabezp.+ nasadka

 

Zrobili Cię w bambuko Romek-gdybym sam nie dokupywał nasadki ze śrubą to może bym i uwierzył....

 

---------- Dodano o 19:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:16 ----------

 

zibi jak cos spie...m to sami to beda naprawiac

Zibiemu chodzi pewnie o to, że wyjedziesz z taaaaką listą rzeczy na juz do zrobienia, a jak zwietrzą interes i się dasz to wyjedziesz z taaaakim rachunkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibiemu chodzi pewnie o to, że wyjedziesz z taaaaką listą rzeczy na juz do zrobienia, a jak zwietrzą interes i się dasz to wyjedziesz z taaaakim rachunkiem...

 

to prawda he he

 

a co do tej nasadki to romciu juz nie pisalem koszt to gora 25 funtow jak beda chcieli wiecej to ja ci zwale te cztery i zamontujesz nowy zestaw za 7,69 z jebaja i bedzie sparwa zalatwiona. pozdrawiam

 

Nasz kochany LUKE tez kiedys jechal bez koncowki do srob na M1 na zlot i dalo sie zrobic bez najmiejszego problemu , wiec mysle ze za 49.99 czy tam jakos tak niema sensu zeby cie w butelke nabili

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mialem problem kiedy moja nakretka sie zjechala i Zibi musial odkrecic moje subki zabezpieczajace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to hu...je zbolale !! ja im zaplace az sie obsraja na stojaco ,niech tam patrza co maja i niech sie wyj...na leb

 

---------- Dodano o 21:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:44 ----------

 

ja dzis bylem w aso i tam mi to zapodali , ja se jutro podjade do czesci vw i sie zapytam czy jest taka opcja kupna jednej sruby z nakretka,jesli tak to oddadza mi jeba...ce pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobili Cię w bambuko Romek-gdybym sam nie dokupywał nasadki ze śrubą to może bym i uwierzył....
no i jak tu czlowieku si enie wkur...c ! wszedzie tylko patrza jak tu czlowieka wyje...c na kase :[

 

---------- Dodano o 21:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:53 ----------

 

zibi mam pytanko do ciebie ? zeby sprawdzic czy rozrzad jest dobrze ustawiony to duzo jest przy tym roboty?
zibi dasz mi jakos znac co do tego pytanka? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasz kochany LUKE
az mi sie cieplej na sercu zrobilo ;)

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam , jak zobacze to ci powiem czy byl ruszany oki i co znim nie tak albo tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności