Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

no patryk juz masz teczke załozoną , za 50 lat nasze dzieci beda w IPN-e składały wnioski o odtajnienie teczek na nas załozonych przez agenta Stavonosa :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos mnie zaproponowac na car of the month january 2012 ?? Sam nie moge HEHE

poszlo Radior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale chłopie-nie masz za grosz szacunku do innych, to nie dziw się, że inni nie szanują Ciebie...

 

I wlsnie o to chodzi bo nawyzywal mnie na innym forum i nawet nie mial pojecia do kogo pisze http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=9673 ( Na policji nie bede musial Translatora uzywac :bleble Krecisz sobie bat na siebie bo swietoscia to nie grzeszysz, wiec glowa w dol i troche pokory i szacunku dla innych ) , ale szczeze to w du...pie z nim i jego filozofia, mamy wazniejsze sprawy na glowie i bysmy moze jakis zlot powoli zaczeli organizowec bo czas ucieka

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke - przesyłka "potwór" poszła nawet kurier był zdziwiony co to za monstrum - pytał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luke - przesyłka "potwór" poszła nawet kurier był zdziwiony co to za monstrum - pytał
:respect

 

no to czekam jutro :) i w niedziele "po kosciele" montaż :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszlo Radior

Wielkie dzieki ;) zobaczymy

 

Autko po MOT i wszystko cacy. Przednie hamulce troche slabe ale w normie - Zibi czeka cie robota jak bedzie juz wiosennie na dworze ;D Co mi koles powiedzial ze autko super bardzo zadbane itd ale mowi zebym jak najszybciej zmienil kola z tych wstretnych 15" na cos lepszego bo patrzec nie idzie :D:D:D no co jest zima to na stalowkach pomykam a to ze mieli tylko zielonego hamerajda w przecenie to juz nie moja wina....

 

Co mnie zdziwilo to ze juz nie ma certyfikatow tylko kartka drukowana na drukarce :) WTF - koles wytlumaczyl mi to ze panstwo oszczedza kase - przeciez oni sami sie prosza o klopoty z podrabianiem tego.

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ok listopada sa nowe druki mot co z tego ze na papierze masz jeszcze neta i mozesz sprawdzic tu nie podrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie bo sa bazy danych itd ale np jedziesz autkiem do PL i ci sie konczy MOT to sobie drukujesz i masz to gdzies ;)

Martwisz sie podczas powrotu :) albo juz nie wracasz HEHEHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki rece i nie tylko opadaja... co niektorzy juz wiedza- po rozmowie telefonicznej... pojechalem na zbieznosc dzis. wszystko poustawiali ladnie, jade po zabiegu do domu z 11 km, 100m przed domem skrecam 90stopni w ulice i nagle halas i na kilka sekund nie mam wspomagania... dobrze ze powoli jechalem bo mi kierownice zablokowalo i pewnie bym polecial na 2 strone ulicy w innej sytuacji... wysiadlem z auta i ogladam czy nie zostawili jaki klucz albo co.. nie ma nic. ale przy skrecie w prawo blokowalo cos... wiec przyjrzalem sie no cala oslona drazka poszatkowana... w newrwach dzwonie na garaz- kazali przyjedzac to sprawdza. zajezdzam. biora auto ogladaja 1 strone i 2 i twierdza ze: 1 strona guma jest nowa a 2 strona stara guma i to nie ich wina!! tlumacza ze: gumowa oslona jest zakurzona, ze KOLORY OPASEK ZACISKOWYCH NA PRAWEJ I LEWEJ STRONIE SA ROZNE!! wywiazala sie rozmowa i kozaczek wyskoczyl ze poczas ustawiania zbieznosci oni w tym miejscu nie kreca. a baran 1 z 2 jak krecili drazkiem to zakrecilo gume, pomarczylo i przy skrecie listwa z magla ja wciagla. wiec wzilaem go do kola i krecac sruba czy wlasnie ta sruba sie nie kreci jak sie ustawia zbieznosc. zwiesil sie odszedl. bardzo sie upieral ze to nie ich wina i ze nie maja z tym nic wspolnego. ale w koncu kazali jutro przyjechac i maja to naprawic. no tak sie wkurzylem ze maskra!! w zywe oczy klamia i w butelke by Cie nabili!! co za durnie!!!!

juz mowilem do Patryka ze trzeba sie zlozyc na forum kupic koncesje i bediemy sami sobie mot robic bo strach auto gdziekolwiek oddawac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki ;) zobaczymy

 

Autko po MOT i wszystko cacy. Przednie hamulce troche slabe ale w normie - Zibi czeka cie robota jak bedzie juz wiosennie na dworze ;D Co mi koles powiedzial ze autko super bardzo zadbane itd ale mowi zebym jak najszybciej zmienil kola z tych wstretnych 15" na cos lepszego bo patrzec nie idzie :D:D:D no co jest zima to na stalowkach pomykam a to ze mieli tylko zielonego hamerajda w przecenie to juz nie moja wina....

 

Co mnie zdziwilo to ze juz nie ma certyfikatow tylko kartka drukowana na drukarce :) WTF - koles wytlumaczyl mi to ze panstwo oszczedza kase - przeciez oni sami sie prosza o klopoty z podrabianiem tego.

 

 

 

Radior zapodaj fotki jak paszczakowi w zielonym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radior zapodaj fotki jak paszczakowi w zielonym jest

Jutro zrobie bo nie mam ;) ale pieknie nie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz mowilem do Patryka ze trzeba sie zlozyc na forum kupic koncesje i bediemy sami sobie mot robic bo strach auto gdziekolwiek oddawac!!!

 

ja z mila checia jakis gazaz bym otworzyl. W tych pieprzony.ch garazach to juh nie fachowcy, wymieniacze ( jak sie uda) i zawsze cos spieprza co potem wyglada to jak wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Grzesiowi, że trza się do Northampton przeprowadzić ;)

Moje auta póki co widzą mechanika tylko na mocie albo zbieżności, a i wtedy nie spuszczam z nich oka i jakimś dziwnym trafem nie chcą się psuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
260 koni to zapewne i ponad 500 NM

 

wszystko mowi samo za siebie, ja to juz sil nie mialem na to, mozesz sobie nawet kompresor z jumbo jeta zamontowac jak pompki nie pojda wiecej jak max 200 +/- 10 koni w zaleznosci w jakim stanie sa ( to po pierwsze) przy 230 kucach w gore juz musisz zmienic tloki ze zwyklych na kute bo stopia ci sie jak znicze na swieto zmarlych no i nie wspomne o momecie i sprzegle. A on mi napisal ze ma 265KM/490Nm. Toc to nawet wiedzy teoretycznej nie posiada ( bo czasem tak jest ze fachowiec teoretyk ) a w praktyce silnik nawet z ta suszarka BV na szrot po takim zabiegu na seryjnych gratach ( mam na mysli tloki,pierscienie,panewki itd) tooo tylko passat a nie Mustang GT. Normalnie kretynstwo do n-tej. pozdrawiam

 

 

a co do rozrzadu to zeby nie bylo ze sciema jakas jest i jak kolega LADA sie pojawi to mam nadzieje ze potwierdzi. Da sie siagnac wentylator bez siagania przodu ( odchylamy tylko chlodnice) i idzie sie dostac do rozrzadu ( choc ja tez przud sciagam jak robie dla kogos zeby miec swiety spokuj , swoj robilem bez sciagania )

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zadzwonił dziś do mnie kuzyn z Londynu, ze były jakieś wyrywkowe sprawdzanie aut ,no i pech chciał ze trafiło na niego a ze ma auto na polskich blachach. to z tego co mi powiedział nie było wesoło, nie mówi wyśmienicie po angielsku wiec poprosił o translatora, podobno odpowiedzieli mu ze ten angielski jego wystarczy mu do takiej rozmowy.dowalili mu się ze nie ma ubezpieczenia a miał,sprawdzali mu opony stan ,wycieraczki itp. nawet pod maskę zaglądali( z tego co mi opowiedział to wyglądało to tak jak by mu zrobili na szybko takie małe MOT na ulicy.suma summarum auto zjechało na parking policyjny dodatkowo 150f kary + 20f za każdy dzień postoju.tak podobno go wzięli na huki ze dzwonił na biegu po znajomego żeby mu pomógł.dodam ze posiada ubezpieczenie z polski i powiedział ze takowe posiada ze jesteśmy w unii wiec tu tez to obowiązuje niestety powiedzieli mu ze skoro jest tu ponad 4 lata to jako rezydent powinien opłacać angielskie ubezp. na to auto .auto ma 2miesiace dopiero w Anglii. do tego jakiś kolek z policji nie oddal mu świstka ze ma polskie ubezpi. takiej malej kartki,dobrze ze dodatkowo posiada certyfikat jeszcze w domu z ubezp. bo tak dup...a zbita. moje pytanie teraz do tego czy się jakoś przepisy zmieniły? czy porostu polecieli se trochę rasistowsko?

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman z tego co mi wiadomo to policja nie patrzy jak dlugo jest auto tutaj tylko jak dlugo dana osoba zamieszkuje wyspe, jezeli okres by byl krutszy niz 6 miesiecy to pewnie by go puscili ale ze jest tu juz 4 lata to dobrze wiedzial co robi dlatego tak to traktuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli wszystko jasne ,sam se jednym słowem zasrał.na własną odpowiedzialność

 

---------- Dodano o 01:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:05 ----------

 

dzięki zibi jutro kołkowi wytłumaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, pewnie jak by im powiedzial ze zjezdza do polski i przyjechal autem po rzeczy to pewnie by pomruczeli i go puscili. ale jak im mowi ze mieszka tu juz 4 lata a auto na blachach pl to oni sie nie pierdziela, tu chodzi o podatki, ubezpieczenie itd. dlaczego wszyscy musza placic a obcokrajowcy nie jak siedza tu dluzej niz 6 miechow. dlatego tak go potraktowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko zibi dzieki :dobrze lece w kimono bo rano pobudka 5.45 do milego panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności