Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

A po co Ci uk paszport?

tak jak napisales - wlasnie po to ze jak bede chcial jechac do usa to nie powinno byc az takiego problemu z wiza.

opnaddto kto to wie co bedzie za 10 albo 20 lat??

moze wroce do pl, unie rozpier... w drobny mak i zaoraja wszystko, wrowadza wizy i inne zakazy...

jesli tak bedzie to warto miec to obywatelstwo bo wnuki mialyby lzej.

 

co do kosztow to mnie nie pocieszyles. o egzaminach wiem ale np jezykowy juz by mnie nie obowiazywal bo mam jakis swistek ktory mnie zwalnia z egzaminu. wiem ze historie trzeba zdawac itd.

zobaczymy - plan jest ale na razie nie robie zadnych krokow...

 

a co do rezydenta - potrzebne na codzien to to nie jest ale wg tego co czytalem ubiegajac sie o rezydenta to wlasnie jest to 1 z krokow do obywatelstwa.

Edytowane przez chudy_lis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem

 

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/28379/Koszty-nabycia-brytyjskiego-obywatelstwa

 

 

to 1 z krokow do obywatelstwa.

 

tylko że po 5 latach masz rezydenta automatycznie

więc to sie mija z celem

 

auto 2009 kto by sie spodziewal tylu problemow

 

 

Co to za auto ?

Czyżby ford?

Nie czytałeś że samochodów na F się nie kupuje ? ;) (żart)

A jaki on ma przebieg że mu już uszczelke wydmuchało ?

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co Ci uk paszport?

No chyba że chcesz do usa zwiać to sie może przydać.

 

Do tego testy egzaminy

 

bo widzisz co sie dzieje w europie, nigdy ci ten paszport nie zginie a moze dupe uratowac, co do tetów i egzaminów to jeśli władasz jezykiem na poziomie entry3 i masz certyfikat ze szkoły to jest to wystarczajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za auto ? Czyżby ford? Nie czytałeś że samochodów na F się nie kupuje ? ;) (żart) A jaki on ma przebieg że mu już uszczelke wydmuchało ?
72 tys mil duzo i nie duzo auto 18 wrzesnia 2008 ksiazka servisowa jest wszystko bylo ok oleju w plynie nie bylo i plynu w oleju tez A jednak plyn walil do 2 i 3 cylindra przy zakupie nie do wyczajenia auto to ford mondeo 2.2 tdci wersja tytanium X fajna fura ladnie wyposazona ze tez mnie pokusilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - ja bym na Twoim miejscu probowal go oddac. bo nawet jak go w koncu poskladaja tak jak ma byc to i tak bedziesz wiedzial co bylo nie tak i bedziesz sobie sam wkrecal rozne glupoty. a to ze silnik za glosno chodzi a to ze gdzies woda podcieka itd....

 

---------- Dodano o 23:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:09 ----------

 

bo widzisz co sie dzieje w europie, nigdy ci ten paszport nie zginie a moze dupe uratowac,

mam dokladnie takie same argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiat i ford gw..o wort , taka moja opinia i to sie sprawdza szwagier mial w polsce forda niejednego i zawsze jakis problem byl .moim pierwszym autem w uk byl ford mondeo staruszek bo 97 ale te roczniki co nie ktore sie trzymaja jak na swoje lata, ja niestety nacieszylem sie rowny rok od deski do deski ,padla mi kompresja na cylindrze, zaczal przezpuszczac olej,itp.tankowalem paliwo do niego i jednoczesnie trzeba bylo kupowac olej wiec nie oplacalo mi sie tego juz robic skonczyl na scrapie bardzo byl ECO:hyhy:. to ja myslalem wojtek ze zapodales se jakiegos paska i takie problemy masz ? ---------- Dodano o 01:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:22 ---------- szczerze mowiac zbierz wszystkie papiery z inspekcji i oddaj:klotnia im te auto, bo tak jak chudy napisal jak ci go zrobia to bedziesz mial jakies wkurwie...e ze gdzies cos brzeczy, stuka ,puka a pozniej to juz bedzie du..a po obiedzie. a ladowac kase w taki rocznik nie ma sensu. bo czlowiek kupujac taki rocznik,bierze takie auto z mysla ze bedzie mial spokoj na pare lat z naprawami . ---------- Dodano o 01:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:29 ---------- a w te ich cudowne gwarancje:krzeslem tez juz nie wierze, bo mam przyklad u siebie niby jest gwarancja ktora opiewa na 1000f ale nic mi nie pokrywa niby mam zapisane lozysko przod-tyl a za przod musialem zaplacic 140f bo jest w zestawie z piasta a piasta juz nie podlega gwarancji i jak sie nie wkur...c ?:wsciekly

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fiat i ford gw..o wort , taka moja opinia i to sie sprawdza szwagier mial w polsce forda niejednego i zawsze jakis problem byl .moim pierwszym autem w uk byl ford mondeo staruszek bo 97 ale te roczniki co nie ktore sie trzymaja jak na swoje lata, ja niestety nacieszylem sie rowny rok od deski do deski ,padla mi kompresja na cylindrze, zaczal przezpuszczac olej,itp.tankowalem paliwo do niego i jednoczesnie trzeba bylo kupowac olej wiec nie oplacalo mi sie tego juz robic skonczyl na scrapie bardzo byl ECO:hyhy:. to ja myslalem wojtek ze zapodales se jakiegos paska i takie problemy masz ? ---------- Dodano o 01:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:22 ---------- szczerze mowiac zbierz wszystkie papiery z inspekcji i oddaj:klotnia im te auto, bo tak jak chudy napisal jak ci go zrobia to bedziesz mial jakies wkurwie...e ze gdzies cos brzeczy, stuka ,puka a pozniej to juz bedzie du..a po obiedzie. a ladowac kase w taki rocznik nie ma sensu. bo czlowiek kupujac taki rocznik,bierze takie auto z mysla ze bedzie mial spokoj na pare lat z naprawami . ---------- Dodano o 01:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:29 ---------- a w te ich cudowne gwarancje:krzeslem tez juz nie wierze, bo mam przyklad u siebie niby jest gwarancja ktora opiewa na 1000f ale nic mi nie pokrywa niby mam zapisane lozysko przod-tyl a za przod musialem zaplacic 140f bo jest w zestawie z piasta a piasta juz nie podlega gwarancji i jak sie nie wkur...c ?:wsciekly

moze i macie racje ale kredytu juz nie cofne a z salonem juz nic oprocz sadu nie chce miec wspolnego , musz teraz udowodnic ze sa g... warci czyli oddac auto do innego warsztatu na diagnostyke a czy sobie cos wkrecam coz pracuje przy autach dzie w dzien i ten dzwiek napewno jest dziwny bo nie jest to tylko moje zdanie dzwiek bardzo podobny przy nieszczelnosci intercolera i troche glosno w aucie ja hamujesz biegami coz chcialem to mam teraz tylko madrze grac w ta gre i cos ugrac za te stresy jak sie nie uda to za rok spale ten warsztat razem z salonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2.2 tdci mondeo to fajne autka.. Wczoraj takiego z promu spychali, stukot w silniku i kopcił ale sam jeszcze na prom wjechał :! :

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 2.2 tdci mondeo to fajne autka.. Wczoraj takiego z promu spychali, stukot w silniku i kopcił ale sam jeszcze na prom wjechał :! :

 

HTC Sensation XE

 

a nie mówiłem - mistrz ciętej riposty powrócił :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i na żarłacze błekitne będę polował Dawaj mietka pod młotek :hunter:

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta i na żarłacze błekitne będę polował Dawaj mietka pod młotek :hunter:

 

HTC Sensation XE

 

spoko jak z twojej winy to wal śmiało :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie glosowac ;) Arek startuje na CAR of the year na uk passats. GLOSOWAC bo ma puki co tylko 5 glosow.

http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewtopic.php?f=34&t=43066

 

a moglby ktos mnie zaproponowac na car of the month january 2012 ?? Sam nie moge HEHE

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko jak z twojej winy to wal śmiało :hyhy

 

Spoko, lubię te robote... Od tyłu, ale ogol nogi wcześniej ;-)

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez radior_passat

Panowie glosowac Arek startuje na CAR of the year na uk passats. GLOSOWAC bo ma puki co tylko 5 glosow.

http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/vie...p?f=34&t=43066

Zagłosował bym tylko jaki on ma tam nick??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mks007 - jak stary polski antywirus MKS antivir HEHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mks007 - jak stary polski antywirus MKS antivir HEHE

no a 007 to chyba wiadomo słynny Borewicz

no i też się dołączyłem do głosowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, lubię te robote... Od tyłu, ale ogol nogi wcześniej ;-)

 

HTC Sensation XE

 

od tyłu nie radze bo możesz na wymianę oleju trafić i tylko sobie buźkę pobrudzisz jak z rury pójdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 2.2 tdci mondeo to fajne autka.. Wczoraj takiego z promu spychali, stukot w silniku i kopcił ale sam jeszcze na prom wjechał :! :

 

HTC Sensation XE

ty to masz szczescie akurat taki sam jak moj i jeszcze sie zepsul akurat przy tobie jeszcze wczoraj bys dzis mogl mi doje,,,,, ty to szczesciarz jestes

 

:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty TheBrave sie nie smiej bo niedlugo bedziemy uczeszczac na forum zaaaaa kratek, kolega stavros nas juz podal i beda nas szukac listem gonczym ( toc zabilismy paru typkow juz wiec jestesmy pierwsi w kolejce ). Zamkna nas za nie uzywanie ssan w zime he heheheeheheh

 

rutkowskiego niech wynajmie co bedzie mu latwiej

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności