Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Stavros powiedział

"Po pierwsze to tylko na passacie mnie zbanowaliscie zkrzetnie, na innych forach sobie nie przypominam niczego takiego. Natomiast u mnie w miescie nie kumpluje sie z nikim wiec nagrabic bylo by sobie ciezko cwaniaczku. A wlasnie sie pokumalem ze te straszenie z GG to nie ty tylko twoj koles bialek czyli zibi co mnie jeszcze bardziej cieszy ze jak zwykle w kilku ublizacie i znieslawiacie. Wlasnie wydrukowalem i lece na policje zdobic co trzeba pajacki z northampton.

StavrosCustom "

to teraz chlopaki tylko czekac jak wam policja zapuka do drzwi hehe jaki ten gosc jest zalosny szkoda slow

:wmorde :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dziwnie. Pierwszy dzień w pracy po urlopie i pierwszy dzień na rannej zmianie. od 6tej do 14tej. Żona teraz pracuje 14.30-23.00. Cholera jaki ten dzień się długi wydaje i jak dziwnie w domu-samemu z małą całe popołudnie.

Nowy rok i wszystko jakby od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:doh:doh:doh

 

jeszcze troche i aso otworzy :D:D

 

 

Katalog firm » Auto-Moto

Stavros Custom Garage

Adres firmy

crewe cheshire

Crewe & Nantwich,

cheshire, Cw1 2ew

Informacje kontaktowe

Tel.: 07517276670

 

[email protected]

 

http://www.youtube.com

Opis / profil firmy

 

Naprawy oraz servisowanie samochodow. Usluga pogotowia technicznego czyli dojazd na adres klienta. Diagnostyka auta VAG (vw, audi, skoda, seat). Tuning mechaniczny i car audio.

Programowanie licznikow, alarmow, kluczy, korekty przebiegu.

 

na razie na YT otworzyłem kanał stawros powiedział, mam juz kilka zrzutów ekranu to zrobimy z tego jakiś filmik - teraz tylko zapodajcie jakas melodie do tego odpowiednia, w srode mam wolne to sie pobawie

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko zapodajcie jakas melodie do tego odpowiednia,
dobra by byla muzyka z bajki sasiedzi.pasowala by tu , tu sklepie lazienke, a za chwile przyklepie cos w aucie :bleble Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
REGISTRATION CERTIFICATE V5C (luk sorki za wielkie litery ) tam sa wszystkie dane zapisane kto jest wlascicielem pojazdu

 

---------- Dodano o 21:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:06 ----------

 

bez tego dokumentu zazwyczaj nikt z uk sie nie wypuszcza do polandii, no chyba ze jedziesz na ryzyk fizyk. to musisz miec przy sobie jak cie zatrzymaja do kontroli na trasie .

nie miale powodu sie bac bo kolesie dali mi wszystkie papiery tz kopie motu kopie v5c kopie ubezpieczenia i paier ze daja mi auto na czas naprawy , dzisiaj oddali mi auto wieczorem a od rana bylem w urzedach co wczesnie o nich pisalem

sprawa juz poszla dosc daleko rozmowa z nimi wyglada zdecydowanie innaczej dalej twierdza ze zadosc uczynienie nie nalezy sie ale sa bardzo mili , odpuscic nie mam zamiaru poczulem krew boja sie :) :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek przemysl jeszcze dobrze, bojak juz zmiekli to moze idzie cos tam od nich wyciagnac, chodzi mi o to ze jak auto lipne to moze podmienic je na cos lepszego za te same pieniadze, dosc czesto mozna cos tam ukulac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi dobrze gada , skoro sa juz mili to czyli rura im zmiekla i rzeczyweiscie warto z nimi zagadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w uk zazwyczaj jest tak ze to klient ma zawsze racje i nawet jak jej nie ma to ja i tak ma.

ja tez mialem przejscia z gamoniami co mi przez ubezpieczalnie malowali auto. do czasu az sie nie poskarzylem ubezpieczalni ze w ...ja ze mna leca to mieli mnie w dupie. a jak poczuli smrod ze moga stracic kontrakt to juz inaczej gadali.

tak jak wojtek mowisz - im wiecej halasu tym nizej beda sie klaniac. nie poddawaj sie to na pewno wywalczysz co Ci sie nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris jak tam Vitaszek się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris jak tam Vitaszek się sprawuje?

 

a podziekował , bo dobrze tylko jeb...ny troszke żarłacz błekitny z niego

 

luke - poczta doszła!

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luke - poczta doszła!
fajnie:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was chcialem wam sie pochwalic co dzisiaj dostala moja corka od krolowej angielskiejDSC00572.jpg

DSC00568.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam was chcialem wam sie pochwalic co dzisiaj dostala moja corka od krolowej angielskiej[ATTACH=CONFIG]74314[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]74315[/ATTACH]

no to ladnie, pogratulowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roman lozysko wymienione z piasta, lajzy nie wiedzieli jak cie skasowac to wymienili komplet bo mozna dostac w zestawie

 

Ludziska te gwarancje to sa psu na bude i nie ma sensu ich wykupywac!!!!!! Bo szkoda grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam was chcialem wam sie pochwalic co dzisiaj dostala moja corka od krolowej angielskiej

Bartek - daj wiecej detali. Ty tez masz juz obywatelstwo czy jak to sie stalo ze corka dostala?

ja jestem juz na wyspach 5 lat i tez jakos za rok czy 2 moge skladac o obywatelstwo ale nie bardzo mam czas do tego przysiasc i poczytac te przepisy co i jak. napisz co i jak jak cos wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek - daj wiecej detali. Ty tez masz juz obywatelstwo czy jak to sie stalo ze corka dostala?

ja jestem juz na wyspach 5 lat i tez jakos za rok czy 2 moge skladac o obywatelstwo ale nie bardzo mam czas do tego przysiasc i poczytac te przepisy co i jak. napisz co i jak jak cos wiesz.

 

Robert ja ani moja żona nie mamy obywatelstwa angielskiego ale ostatnio coś sie pozmieniało w przepisach,my po prostu wzielismy wniosek z poczty wypełniliśmy zgodnie z tym co tam jest napisane ja ze swojej strony dołączyłem list od pracodawcy od kiedy pracuje trzeba też mieć jakiegoż anglika który potwierdzi ze dziecko na fotce to twoje dziecko może to być lekarz ksiądz w aplikacji jest wymienione kto to może być acha ponoć trzeba mieć rezydenta choć to nie jest regułą bo my nie mamy po latach masz to automatycznie wysyłasz fotme płacisz ok50 funtów i jest paszport mi osobiscie wydaje sie ze oni to rozpatruja indywidualnie.Mam chodziło bardziej o to że angielski paszport jest na 5 lat a polski jest tylko na rok a może kiedyś małej to pomoże.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert ja ani moja żona nie mamy obywatelstwa angielskiego ale ostatnio coś sie pozmieniało w przepisach,my po prostu wzielismy wniosek z poczty wypełniliśmy zgodnie z tym co tam jest napisane ja ze swojej strony dołączyłem list od pracodawcy od kiedy pracuje trzeba też mieć jakiegoż anglika który potwierdzi ze dziecko na fotce to twoje dziecko może to być lekarz ksiądz w aplikacji jest wymienione kto to może być acha ponoć trzeba mieć rezydenta choć to nie jest regułą bo my nie mamy po latach masz to automatycznie wysyłasz fotme płacisz ok50 funtów i jest paszport mi osobiscie wydaje sie ze oni to rozpatruja indywidualnie.Mam chodziło bardziej o to że angielski paszport jest na 5 lat a polski jest tylko na rok a może kiedyś małej to pomoże.pozdrawiam

ja rezydenture mam juz chyba z 4 albo 5 lat i wlasnie teraz w lutym jakos bedzie ze moge sie o cos tam starac i za rok juz o obywatelstwo. ale pewny nie jestem. my naszej malej zrobilismy polski dowod jak bylismy w wakacje w pl z tego samego powodu co Wy - jest na 5 lat a nie jak paszport na rok.

ale musze szanownej malzonce podpowiedzec niech poszpera i moze tez zaaplikujemy

ciekawi mnie tylko czy paszport = obywatelstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge skladac o obywatelstwo ale nie bardzo mam czas

 

A po co Ci uk paszport?

No chyba że chcesz do usa zwiać to sie może przydać.

Na wyjazdy do polski się nie przyda mając podwójne obywatelstwo

będąc polakiem w polsce trzeba używać polskiego paszportu a w uk możesz używać angielskiego ;)

A i jeszcze najważniejsze czas wyrobienia paszportu to kilka miesięcy

a koszt ? :D:D to coś około 900 funtów

jak wyrabia para to jest troszeczke taniej

Do tego testy egzaminy itp

Poszperajcie na mojejwyspie kiedyś był obszerny artykuł i wszystko opisane krok po kroku.

 

paszport = obywatelstwo

 

oczywiście że tak no bo jak inaczej

 

Ja osobiście jestem juz 9 rok nie mam paszportu i nie mam rezydenta bo po co .

Z tymi rezydentami też było głośno kilka lat temu ludzie to powyrabiali i po co ?

Do czego można to użyć ?

 

Dla dzieciaka jest tak jak Bartek pisze i sam dzieciakom też zrobie tylko czekam aż

drugie przyjdzie na świat to zrobie za jednym zamachem.

Zaoszczędzi to co rocznych wyjazdów do konsulatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przegladalem auto cos mi w nim nie pasuje silnik 2.2 niby 175 koni 420 nm ale gdzie sa to nie wiem i silnik ma basowy dzwiek jak odpuszczasz gaz jakby puszka filtra byla otwarta spier..... robote i tyle bo moj menager serwisu sam podszedl do auta i stwierdzil ze cos jest nie hallo . przy zakupie auta dokupilem dodatkowe ubezpieczenia AA warranty 5 Star , tamte losie napisaly mi pismo ze wykonali naprawe tz ze wymienili uszczelke pod glowica czyli mam papier , sprawdza mi jutro w pracy gdzie najblizej mam warsztat co AA warranty uznaje prawdopodobnie bedzie to ford kolo mojej pracy wstawie go tam przy okazji zobacza mi na swiatla bo komp zglasza ze sa przednie uszkodzone a mam biksenony wiec moze byc cos powaznego . jak stwierdza usterke bede mial wiecej papierow i dobije debili . moze sie myle ale musze to sprawdzic cos jest nie tak ze tez mnie pokusilo kupowac nowsze auto 2009 kto by sie spodziewal tylu problemow uszczelka pod glowica peszek straszny plyn ani w oleju ani olej w plynie , plyn walil do 2 i 3 cylindra masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności