Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

co to jest ten log book ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to jest ten log book ?

 

REGISTRATION CERTIFICATE V5C (luk sorki za wielkie litery ) tam sa wszystkie dane zapisane kto jest wlascicielem pojazdu

 

---------- Dodano o 21:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:06 ----------

 

bez tego dokumentu zazwyczaj nikt z uk sie nie wypuszcza do polandii, no chyba ze jedziesz na ryzyk fizyk. to musisz miec przy sobie jak cie zatrzymaja do kontroli na trasie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
V5C
VC5 nie jest dokumentem który jest dowodem własności pojazdu Romku.zresztą na pierwszej stronie nowego (czerwonego) jest to napisane

 

---------- Dodano o 20:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:44 ----------

 

Luke masz jakieś wieści od chudzielca bo zdaje się że do mnie dzwonił 2 dni temu.on jest jeszcze w pl czy już w uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VC5 nie jest dokumentem który jest dowodem własności pojazdu Romku.zresztą na pierwszej stronie nowego (czerwonego) jest to napisane

 

tak zwracam honor :debil pisze jak byk ,ale do reszty sie nie pomylilem bo jest opisane dane ostatniej osoby co byla wlascicielem i inne dane dot. auta

 

---------- Dodano o 22:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:55 ----------

 

VC5 nie jest dokumentem który jest dowodem własności pojazdu
jacenty to ktory dokument, jest dokumentem potwierdzenia ze jestes wlasciecielem ? rachunek zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rachunek zakupu?
jak najbardziej tak.

Powiem szczerze jak kupiłem paska to dostałem nowy vc5 i odrazu mi się w oczy rzuciła ta informacja o własności. wziołem telefon i do dvla dzwonie a babka mi mówi że rachunek albo umowa kupna stwierdza kto jest właścicielem. więc gadka szmatka że w uk nie trzeba pisać umów albo pisać je na bilecie to jest gów.. o prawda.warto sporzadzić porządną umowę jak się nie kupuje od handlarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke masz jakieś wieści od chudzielca bo zdaje się że do mnie dzwonił 2 dni temu.on jest jeszcze w pl czy już w uk

no dzwonilem sie pozegnac chcialem a Ty i nie odbierales.

ja chyba bym musial zostac w pl z pol roku zeby doczekac sie telefonu od Ciebie.

ja juz w uk od wczoraj od 21. dzwonilem jak jechalem na lotnisko.

Edytowane przez chudy_lis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki Chudzielec wiesz że zabiegany jestem. pozatym żonka mi dopiero dziś powiedziała że dzwoniłeś. nachlamy się nastepnym razem jak przyjedziesz ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nachlamy się nastepnym razem jak przyjedziesz ok?

chyba nie bedziesz mial wyjscia. tyle ze ja nie wiem kiedy nastepnym razem bede.

prawdopodobnie dopiero w wakacje - raczej nie wczesniej. ale jak znowu dasz d...y to bedzie z Toba kiepsko.

zlatwie Ci bana u Skajwokera.

jak tam paszczur z popsuta kierownica po lewej? nie pomyliles sie z wsiadaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas się mylę.aż mi głupio czasami bo ludzie się krzywo jakoś patrzą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stavros powiedział

"Po pierwsze to tylko na passacie mnie zbanowaliscie zkrzetnie, na innych forach sobie nie przypominam niczego takiego. Natomiast u mnie w miescie nie kumpluje sie z nikim wiec nagrabic bylo by sobie ciezko cwaniaczku. A wlasnie sie pokumalem ze te straszenie z GG to nie ty tylko twoj koles bialek czyli zibi co mnie jeszcze bardziej cieszy ze jak zwykle w kilku ublizacie i znieslawiacie. Wlasnie wydrukowalem i lece na policje zdobic co trzeba pajacki z northampton.

StavrosCustom "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Wy też to macie ale ja (oczywiście nie uważam się za żadnego Miodka) w ogóle nie rozumiem wypowiedzi tego Kmiota.jakby pisał w obcym języku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stavros powiedział
co za kur...a koles z niego, nie dziwo ze nie ma nikogo zanjomego bo jak z takim czubkiem sie kolegowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to tak myślę czy by nie zrobić jakiejś takiej prostej strony internetowej o nim, coś w stylu ' stavros powiedział"

i tam wrzucać jego the best teksty i filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to tak myślę czy by nie zrobić jakiejś takiej prostej strony internetowej o nim, coś w stylu ' stavros powiedział"

i tam wrzucać jego the best teksty i filmiki

 

to by bylo dobre :dobrze niech zobacza inni jak stavros custom sie wypowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to by bylo dobre :dobrze niech zobacza inni jak stavros custom sie wypowiada

 

mi to bardziej chodzi o polewke jaka by była z cudaka, juz widze te komenty przykładowo pod tym jak powiedział ze 24 red bulle wypija w drodze do polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to tak myślę czy by nie zrobić jakiejś takiej prostej strony internetowej o nim, coś w stylu ' stavros powiedział"

jestem za - nawet dorzuce sie pare pandow na server czy na browara dla admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:doh:doh:doh

 

jeszcze troche i aso otworzy :D:D

 

 

Katalog firm » Auto-Moto

Stavros Custom Garage

Adres firmy

crewe cheshire

Crewe & Nantwich,

cheshire, Cw1 2ew

Informacje kontaktowe

Tel.: 07517276670

http://www.youtube.com

Opis / profil firmy

 

Naprawy oraz servisowanie samochodow. Usluga pogotowia technicznego czyli dojazd na adres klienta. Diagnostyka auta VAG (vw, audi, skoda, seat). Tuning mechaniczny i car audio.

Programowanie licznikow, alarmow, kluczy, korekty przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany tak troche z innej beczki musze sie pochwalic ze dostalem" silver pen " za long service award. to mnie zaszczyt kopnal:hyhy:

 

---------- Dodano o 23:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:57 ----------

 

mi to bardziej chodzi o polewke
no ja tez mialem to na mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności