Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Aras jak zakladales gumy to mowiles ze jacys tak wulkanizatorzy mowili ze sie nie da co ;D

to pokaz im ten filmik HEHE

:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak 20atm na raz puscic,ale to tylko u zółtków mozliwe hehe,pozatym mniejsze rozmiary jest łatwiej naciągać niz 19 czy 20,choc ostatnio znajomek w pl aplikował 10x20 i 215/30 stankanga,widok tak jakby owinął felge dentką!

 

 

ps Laki jak tam co tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo. Aras jak zakladales gumy to mowiles ze jacys tak wulkanizatorzy mowili ze sie nie da co ;D

to pokaz im ten filmik HEHEhttp://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=52640%20target=

:bleble

 

wow :) to dopiero naciąg ;) ale ja chyba bym się trochę bał jeździć z takim kołem :) ...

p.s na tył 10" ładnie naszły 235/35/19 :) i siedzi lepiej niż na przodzie 9" :) 215/35/19 :) co najważniejsze powietrze nie schodzi :) wiec jest ok :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Łukasz-wreszcie znalazłem TV dla rodziców-brat wczoraj zamówił:

http://www.electroworld.pl/produkt/t...w3d3me--61279/

wydaje sie byc calkiem calkiem ;)

 

Nie mam przekonania do tych lcd i już.
na scianie zawisl, i narazie nie moge narzekac, co prawda maly, bo wiekszy nie byl potrzebny, ale sprawdza sie w zupelnosci.

 

Wierzę, że marka Panasa mnie nie zdradzi i tv nie zepsuje się po gwarancji bo będę wtedy miał...
nie powinno byc problemow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Laki ;)

Wszystko spokojnie sie toczy - nie jak w Londku mialem na tzw. wiariata. Autko narazie nie ruszanie bo 1- brak funduszy 2- brak czasu.

Dzis zapodalem zimowki bo 19" ida w inny kolor i opony przednie znowu cale ponacinane od wewnatrz jak rok temu na 18". Nie wiem co jest kutwa grane. Stalowki cale zardzewiale bo lezaly caly rok w gardenie a ze w Halfordsie mieli tylko przecene na zielonego hamerajda no to mam British Racing Green kola HEHEHE.

W nastepnym tygodniu MOT wiec jutro jeszcze zapodam ori lampy zeby sie nie do*ebali ze nie mam dlugich ;)

A tak poza tym to wszystko po staremu.

 

A jak tam u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spoko,deko choroba mnie złapała,ale ogólnie zyje!z tym kolorem to niezle hehe,choc taki zielony fajny,mi sie bynajmniej podoba na paskach ten kolor,ja szukam jakiejs bryki bo cos by przytuningował czasami.a widziałes nowe wymagania na MOT od nowego roku?pojebawszy ich deko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie mi przypał do gustu transit,to zostawiłem i tłuke juz chyba z 3 miechy,a paska sprzedałem i koles go rozjepał i sprzedaje na czesci,myslałem o paru autach lecz najbezpieczniej czyłbym sie w ładnym b5.5 na chromach skórach errajdzie i ładnych 20",wszystko mam prócz auta,

 

auto masz zapakuj aira do transita i dopiero bedzie mega kozak

pasków na airrze jest juz sporo a transit bedzie pierwszy ;)

a jak do tego wsadzisz 20" to dopiero bedzie git :)

nie robie sobie jaj tylko piszę powarznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co,miałem vivaro i myslałem o tym dosc powaznie,bo poduszki mam na stanie,zaowry i zbiorniki tez,i oglądałem zawias,z tyłu spoko bo jak w pasku osobno sprezyna,ale dałem se siana,jakby moja zobaczyła ze jeszcze vany na powietrzu to wogóle byłaby kosa,hehe.ale pomysł był.ogólnie to chcem własnie paska,auto juz znam dosyc dobrze,bym se zrobił i byłby na pare lat.tazke jakby ktos cos słyszał o tdiku w kombi to ja szukam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,miałem vivaro i myslałem o tym dosc powaznie,bo poduszki mam na stanie,zaowry i zbiorniki tez,i oglądałem zawias,z tyłu spoko bo jak w pasku osobno sprezyna,ale dałem se siana,jakby moja zobaczyła ze jeszcze vany na powietrzu to wogóle byłaby kosa,hehe.ale pomysł był.ogólnie to chcem własnie paska,auto juz znam dosyc dobrze,bym se zrobił i byłby na pare lat.tazke jakby ktos cos słyszał o tdiku w kombi to ja szukam,

 

 

Lukas tutaj masz

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2001-VOLKSWAGEN-PASSAT-ESTATE-SE-TDI-130-NO-SWAPS-PX-/200697415069?pt=Automobiles_UK&hash=item2eba7f859d#ht_2252wt_1270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bartku ale 3K za 2001 i 150K przejechane to nie dla mnie,pozatym szukam serii,nie chce zadnych udziwnien.koles tez w sumie nie mój,ten co pokazałem jakby był ze 100mil chociaz to bym sie targnął obejrzeć.no nic nie pali sie,sezon jeszcze daleko,a do pl moze dopiero na swieta,azke czasu mam,dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tak poprostu wpadl mi w oko a napisales ze szukasz to zapodalem powodzenia w poszukiwaniach i bedemial oko jak cos to dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolejne pytanko na sniadanko ;)

Czy jesli zmienie przedni zderzak na ORI pod ksenony z ori spryskami itd to czy belka tez musi byc wymieniona czy moja jest OK?Mam okazje kupic zderzak ale zastanawiam sie czy dreczyc kolesia o ta belke czy tylko zderzak ze spryskami brac.

Dzieki wielkie jeszcze raz za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kolejne pytanko na sniadanko ;)

Czy jesli zmienie przedni zderzak na ORI pod ksenony z ori spryskami itd to czy belka tez musi byc wymieniona czy moja jest OK?Mam okazje kupic zderzak ale zastanawiam sie czy dreczyc kolesia o ta belke czy tylko zderzak ze spryskami brac.

Dzieki wielkie jeszcze raz za odpowiedzi.

 

tyko zderzak i spryski + butla i wszystkie śrubki :) i powinno starczyć :) ja w swoim starym belki nie wymieniałem :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie wielki bracie ;)

Butle juz mam i weze i instalacje.tylko zderzak i spryski. Zobaczymy co na to koles czy pujdzie na to co mu zaproponowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy kto ma wiedze na temat projektorow to pisac co wiecie bo zamierzam cos kupic i wpadlo mi takie cus w oko http://www.projectorshop24.co.uk/optoma-projector/optoma-hd20-lv/ kazda rada i opinia bedzie mile czytana nawet jak by miala byc najgorsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi, doloz pare groszy i kup http://www.royjowetthomecinema.co.uk/mitsubishi-hc4000-dlp-projector.html . Duzo lepszy od tej optomy. W tym przedziale cenowym nie ma zbytnio konkurencji dla tego mitsu. Poczytaj o nim na forach. Projektor zbiera bardzo dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi, doloz pare groszy i kup http://www.royjowetthomecinema.co.uk/mitsubishi-hc4000-dlp-projector.html . Duzo lepszy od tej optomy. W tym przedziale cenowym nie ma zbytnio konkurencji dla tego mitsu. Poczytaj o nim na forach. Projektor zbiera bardzo dobre opinie.

 

dzieki wielkie i czekam jeszcze na jakies propozycje. A moja druga polowa mowi i sie zaczelo he he mial byc jakis normalny tanszy projektor to pewnie zakonczy sie na grubszym wydatku he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi pewnie już sobie poradziłeś, ale przeglądając forum napotkałem opis z elsy odnośnie regulacji pompek:

http://forum.vw-passat.pl/threads/113380-pompki-AWX-jaki-kat-odkrecenia?p=1545704&viewfull=1#post1545704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, są tu niemiaszki czy same angole?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności