Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

 

tos mi dal zadanie :) hehe ja ledwo juz uspiony ;D a tu trza kilogramy podac i cmtry.... za trudne jak na teraz

no chlup w ten gupi dziub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tos mi dal zadanie :) hehe ja ledwo juz uspiony ;D a tu trza kilogramy podac i cmtry.... za trudne jak na teraz

no chlup w ten gupi dziub

 

nie spieszy sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mycie samochodu :D:D

dlatego myje z weza :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke trza było zaszalec i tak sobie kupic

lg-telewizor-84-cale-4k-660.jpeg

 

84" :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luke trza było zaszalec i tak sobie kupic

[ATTACH=CONFIG]73980[/ATTACH]

 

84" :hyhy

Ściany by mi brakło :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris odpowiesz mi na moje pytanko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris odpowiesz mi na moje pytanko?

 

sorry jacku - doczytałem teraz bo w nocy mi umknęło,

nie niestety nie posiadam ostrzy ale dzieki za propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w żadne te ich gwarancje nie wierzę. Jedyna gwarancja dla mnie to mój nos gdy oglądam auto i jeszcze się nie zawiodłem, ani nikt z moich znajomych

 

Swoją drogą te B6tki to na prawdę auta pod serwis. Mój ma już 163tyś mil i póki co mowy o łożysku nie ma...

wiesz patryku poki co to nie narzekam na te auto ,jedyne co w nim wymienilem od czasu jak nim jezdze to przeguby noi teraz ta piaste i to wszystko. ale wiadomo nic wieczne tez nie jest i jestem takiego zdania jak se dbasz tak se masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak se dbasz tak se masz

Święta prawda ;)

 

---------- Dodano o 18:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:35 ----------

 

Dzięki Panowie-dotarliśmy bez przeszkód, po za wiatrem i deszczem to żadnych niespodzianek-17 godzin bez paru minut od domu do domu, więc całkiem nie źle, biorąc pod uwagę, że chyba pierwszy raz nie przekroczyłem 160km/h. Ale po raz kolejny żadnego postoju nie robiłem-tylko tankowanie w Niemczech z siusiu i dalej jazda. No i siusiu na BP przy autostradzie w Dunkierce, bo już bym do portu nie dojechał suchy ;)

 

---------- Dodano o 18:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:39 ----------

 

kolegi znajomy płynął 8 godzin jak wiało

 

O matko, chyba bym tam umarł z nudów...

 

---------- Dodano o 18:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:39 ----------

 

Pany pytanko kolejne HEHE

Tak nawijacie o tych hakach teraz to wykorzystam sytuacje ;D

Ja u siebie mialem hak ale poprzedni wlasciciel zostawil mi tylko tylna belke. Jako ze moje kochanie nigdy i przenigdy nie bedzie mialo haka to chcialem wymienic w/w belke na standardowa. I pytanko- czy z wersji 2001 z 1.8T podejdzie czy znowu VW skomplikowalo zycie i czyms sie rozni od tej ktora powinienem miec u siebie??? jest koles na UK passat ktory 30 mil odemnie sprzedaje swojego paska na czesci i ma to ustrojstwo. Zalezy mi na tym zeby wypierniczyc ta belke pod hak i wstawic ori.

 

Podejdzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściany by mi brakło

A właśnie Łukasz-wreszcie znalazłem TV dla rodziców-brat wczoraj zamówił:

http://www.electroworld.pl/produkt/tx-p42ut30--okulary-3d-panasonic-ty-ew3d3me--61279/

Nie mam przekonania do tych lcd i już. Obraz plazmy sto razy bardziej mi pasuje, więc postanowiłem zaryzykować i wybrać go rodzicom. Wierzę, że marka Panasa mnie nie zdradzi i tv nie zepsuje się po gwarancji bo będę wtedy miał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heloł nocne mary squad,co tam słychować w nowym roku?nie w temacie jestem ostatnio z forum :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laki ty lepiej napisz czym Ty teraz jeździsz bo chyba Kris kiedyś pytał ale nie odpowiedziałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie kura nieczym,tzn miałem kilka vanów a ostatecznie mi przypał do gustu transit,to zostawiłem i tłuke juz chyba z 3 miechy,a paska sprzedałem i koles go rozjepał i sprzedaje na czesci,myslałem o paru autach lecz najbezpieczniej czyłbym sie w ładnym b5.5 na chromach skórach errajdzie i ładnych 20",wszystko mam prócz auta,nie wiem moze jest ktos z okolic bo ja mam dosc sporo i bez sensu jechać tylko obejrzeć,cos takiego mi wpadło w oko,był na jebaju i teraz widze na traderze jest

 

http://www4.autotrader.co.uk/classified/advert/201151436515435/sort/priceasc/usedcars/price-from/2000/price-to/4000/fuel-type/diesel/body-type/estate/model/passat/make/volkswagen/postcode/sw209ld/radius/200/page/7?logcode=p

 

mamy jakiegoś "agenta" od nas co by podjechał obadał?nie chce grzać na darmo,ale nie powiem podobuje mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności