Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a ja miałem isc podobno spac ale tak włączyłem film - larry.crowne

lubie julie jako aktorke no i fajna laska z niej, a toma to chyba kazdy lubi i obejrzałem do konca

 

polecam jak ktos nie widział

 

LUKE a ty wybierasz się do polski w tym roku? jak tak , to mozna wiedzieć kiedy!

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w maju.

6go o 23:59 mam prom i wracam 15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LUKE a ty wybierasz się do polski w tym roku? jak tak , to mozna wiedzieć kiedy!

Luke od razu zmień bilet na prom z auta na auto z przyczepą, bo pewnie Kris Ci podrzuci parę palet lampek na odpracowanie haka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem ta oferte. moze kogos zainteresuje bo naprawde warto.

http://caraudiosecurity.com/shop/product/products_id/15056.html

 

 

Jeszcze godzinka i czas zbierac sie do roboty ;/ kuzwa jak mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke od razu zmień bilet na prom z auta na auto z przyczepą, bo pewnie Kris Ci podrzuci parę palet lampek na odpracowanie haka ;)

 

ha ha - raczej myśle o sobie ale tylko w 1 strone - powrót do uk bo planuje wyjazd do pl i mam transport do pl a nie mam z powrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ha ha - raczej myśle o sobie ale tylko w 1 strone - powrót do uk bo planuje wyjazd do pl i mam transport do pl a nie mam z powrotem
to ustawiaj sie nie ma problemu, bede startowal z zachodniopomorskiego w poniedzialek kolo 16tej, bo prom mam na 4 rano. ;)

prawdopodobnie bede mial przyczepke, wiec na pewno sie zmiescisz ;) :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris masz na allegro jakieś żyletki gillette fusion

jak tak do daj linka po co mam brać od kogoś jak mogę od Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie bede mial przyczepke

A widziałeś ile sobie na promach życzą za przyczepki? Dwa razy sprawdzałem-raz jak bilet za samo auto kosztował 40f to z przyczepką prawie 90, drugi raz bilet 102 za samo auto, a z przyczepką 204...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widziałeś ile sobie na promach życzą za przyczepki?
na ta chwile bylo dodatkowo 40. wiec jeszcze do przelkniecie, bedzie gozko, ale przelkne, ;)

 

---------- Dodano o 19:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:41 ----------

 

widze, ze ceny ida w gore za przyczepke, juz 48dodatkowo, jak ostatnio patrzylem to bylo 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk dzieki za info :dobrze ale chwilowo odpuszczam. ja dzis pany bylem wymienic lozysko (front) bardzo sie wkur...lem bo gwarancje ktora mam do tego auta jak kupowalem ,pisze ze obejmuje front i back bearing wiec stwierdzilem ze skoro jest jeszcze aktualna gwarancja to myk i se zrobie w cenie . oczywiscie pan pozniej do mnie zadzwonil i oznajmil ze zje...y powiedzialy ze to nie obejmie :zeco (zibi goscie wymienili : O/S/F HUB ASSEMBLY) tak zwana piaste na jedyny koszt 140f :dolamam wiec zastanawiam sie po kiego grzyba ćwoki sprzedaja auta i tak sie oferuja ze jest gwarancja do kwoty 1000f jak to ku..a nie pokrywa, po kiego mi takie go...no ? mialem na przyszlosc se takie cus wykupic jeszcze ale teraz po tym nie ma mowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris jak wiesz co i jak z robota, to daj znac smsem to zadzwonie i sie dogadamy co z tym kurierem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luk dzieki za info ale chwilowo odpuszczam. ja dzis pany bylem wymienic lozysko (front) bardzo sie wkur...lem bo gwarancje ktora mam do tego auta jak kupowalem ,pisze ze obejmuje front i back bearing wiec stwierdzilem ze skoro jest jeszcze aktualna gwarancja to myk i se zrobie w cenie . oczywiscie pan pozniej do mnie zadzwonil i oznajmil ze zje...y powiedzialy ze to nie obejmie (zibi goscie wymienili : O/S/F HUB ASSEMBLY) tak zwana piaste na jedyny koszt 140f wiec zastanawiam sie po kiego grzyba ćwoki sprzedaja auta i tak sie oferuja ze jest gwarancja do kwoty 1000f jak to ku..a nie pokrywa, po kiego mi takie go...no ? mialem na przyszlosc se takie cus wykupic jeszcze ale teraz po tym nie ma mowy!

Ja tam w żadne te ich gwarancje nie wierzę. Jedyna gwarancja dla mnie to mój nos gdy oglądam auto i jeszcze się nie zawiodłem, ani nikt z moich znajomych ;)

 

Swoją drogą te B6tki to na prawdę auta pod serwis. Mój ma już 163tyś mil i póki co mowy o łożysku nie ma...

 

---------- Dodano o 20:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:36 ----------

 

No to do na razie panowie-ruszamy z rodzinką do UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to do na razie panowie-ruszamy z rodzinką do UK.

 

No to szerokiej drogi

i oby nie wiało bo z promami moze być kiepsko

kolegi znajomy płynął 8 godzin jak wiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke ja mialem hak w swoim starym passacie i chialem go oddac komus na zagranicznym nawet kiedys pisalem o tym i wyszlo tak ze poszedl z hakiem do nowego pana.

Patrick szerokosci zycze pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest Bartek. Sytuacja Sie zmienia i kumbi wydaje Sie być za małe. A na t5 trzeba jeszcze pocharowac

 

---------- Dodano o 00:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:03 ----------

 

No to do na razie panowie-ruszamy z rodzinką do UK.
spokojnej drogi, i jak najmniej bujania na promie ;)

 

---------- Dodano o 00:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:41 ----------

 

zakurzyl niezle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke , czwartek mam wolny wiec kuriera na czwartek mozesz umawiac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luke , czwartek mam wolny wiec kuriera na czwartek mozesz umawiac!
pasuje ;) podrzuc mi tylko adres, to w poniedzialek jeszcze wysle ta strone dla kuriera ;) :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko ;) kolejne HEHE

Tak nawijacie o tych hakach teraz to wykorzystam sytuacje ;D

Ja u siebie mialem hak ale poprzedni wlasciciel zostawil mi tylko tylna belke. Jako ze moje kochanie nigdy i przenigdy nie bedzie mialo haka to chcialem wymienic w/w belke na standardowa. I pytanko- czy z wersji 2001 z 1.8T podejdzie czy znowu VW skomplikowalo zycie i czyms sie rozni od tej ktora powinienem miec u siebie??? jest koles na UK passat ktory 30 mil odemnie sprzedaje swojego paska na czesci i ma to ustrojstwo. Zalezy mi na tym zeby wypierniczyc ta belke pod hak i wstawic ori.

 

A teraz drugie - Zibi zaraz sie odezwie napewno :D:D:D:D

Mam uwalony gwint przy jednej ze srub ktorymi skreca sie zacisk hamulca przedniego i do wymiany jest to

http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-Passat-Caliper-Carrier-MK6-2001-2005-/120646821630?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c171c66fe

 

Czy z tego 1.8T tez podejdzie czy TDI ma znowu cosik innego.

 

Z gory dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej belki, to zibi powinien wiedziec ;)

ja wiem, ze odemnie napewno tobie przypasuje, wiec jak chcesz wydac na kuriera, to poczekaj kilka dni niech no ja swoja podmienie, i bedziesz mial belke ;) nawet z tdi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności