Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

tu też pizga jak na uralu.

 

czekam na telefon.mają mnie odebrać między 11 a 12 i jedziemy na przegląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Was tez tak wieje??

u mnie pol ogrodka sprzatnelo i lezy u sasiadki :wmorde:lol

Wialo wczoraj i padal deszcz a dzis mroz i troszke sniegu aj ta Szkocka pogoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarłem :uff

4 godziny na promie :lol a bujało na maxa - jeszcze nigdy takiego sztormu na kanale nie widziałem

 

a co do stavrosa to wali mnie co on tam napisał bardziej chodzi mi o to jaki on ciety jest na nas i forum passata

 

---------- Dodano o 11:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:23 ----------

 

tu też pizga jak na uralu.

 

 

czekam na telefon.mają mnie odebrać między 11 a 12 i jedziemy na przegląd

 

jestem ciekaw twojego pierwszego wrażenia jacku :haha

i ciekaw jestem czy jutro rano jak bedziesz chciał jechac gdzieś to czy nie pomylisz dzwi:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny na promie
:zeco WTF serdecznie wspolczuje... no chyba ze lubisz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wichurken i poprzewracane ciężarówki na drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekaw twojego pierwszego wrażenia jacku

Pewnie będzie miał wrażenie, że licznik jest krzywo włożony i coś nie tak z pedałami. Bynajmniej ja tak miałem, aczkolwiek w zaparte twierdzili, że wszystko jest ok i nie da się inaczej.

 

Jacek, nie było mnie tu od wczoraj, a teraz też nie mam zbyt dużo czasu to napiszę Ci jakie nie dopatrzenia u mnie znalazłem:

Światła mijania nie działały-bezpiecznik był nie dopchnięty

Nie przełożyli przeciwmgielnego z tyłu

Za mało płynu wspomagania-po krótkiej jeździe magiel zaczął wyć

Umówiłem się, że zamek przednich drzwi miał zostać tam gdzie jest, ale zamiast wkładki miała być włożona zaślepka-zamek został jak był, z wkładką bez zaślepki

Ogrzewanie nie działało jak powinno-konieczne okazało się płukanie nagrzewnicy

Płyn zalany do układu chłodzenia to było różowe Petrygo, a nie G12

Deska rozdzielcza posiadała dwie ohydne dziury po ori uchwycie na tel, którego nigdy się nie doczekałem (chciałem go, żeby zaślepić te otwory)

Wewnętrzna klamka lewych przednich drzwi w kolorze czarnym, a nie antracyt

Pobrudzona podsufitka nad drzwiami przednimi

Regulacja lusterek działa na odwrót-jak na dół to idzie w górę

Ramiona wycieraczek zamiast aero flat to założone starego typu

 

Więcej grzechów nie pamiętam. Oczywiście były to mało znaczące grzeszki, ważniejsze było dla mnie, że od strony technicznej auto było zrobione bardzo dobrze, jednakże płacąc tyle ile my płaciliśmy wymagać by można było, żeby było idealnie. W każdym razie po lekturze forum o anglikach i zobaczeniu jak auta potrafią być zrobione, to te parę drobnostek jest naprawdę drobnostkami. Ale warto zwrócić na to uwagę.

 

---------- Dodano o 14:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:05 ----------

 

Chlopaki jaki byscie polecili plyn hamulcowy ?? Musze wymienic bo mam dot4 u siebie a powinno byc dot5.1

 

Fabrycznie powinien być dot 4. Nawet na zbiorniczku masz napisane dot 4. Dot 5.1 też może być. Broń Boże dot 5.

Co do płynu to ja polecam Motul RBF600 lub RBF 660na którym jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wichurken i poprzewracane ciężarówki na drodze

 

Massakra w radiu powiedzieli że to armagedon.

 

Ja ze szkocji wracałem całą noc, takiego stracha nigdy nie miałem wcześniej

kilka razy myślałem że mi przewróci ciężarówke w takie przechyły już wpadała.

Kolega mój 2 kierowaca który miał spać w nocy bo dzisiaj jechał z tym towarem prosto do berlina

nawet nie zmrużył oka bo sie bał.

Sam osobiście na M6 naliczyłem 6 przewróconych ciężarówek.

Jechałem pomiędzy 40-50 mph a czasami na mostach nawet 20 mph

 

Cieszę się że już jestem w domku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na trasie to samo - wiac i padac tak zaczęło koło za hanowerem i im blizej portu tym mocniej, masakra normalnie bo ciezarówkami to miotało po drodze prawie tak jak by drajwerzy po litrze wódki wypili,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu, na podkarpackie właśnie świeżyce zawitały... I to duże.

Ma ktoś może Nero w PL? Jak tak to mi może Skype podesłać, walić na PM...

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny na promie a bujało na maxa

Nas w drodze do PL wybujało-3.5 godziny na promie, a z toalet to tylko ciekawe dźwięki dobiegały...Aż strach będzie teraz-mam nadzieje, że do soboty przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopaki jaki byscie polecili plyn hamulcowy ?? Musze wymienic bo mam dot4 u siebie a powinno byc dot5.1

Z gory dzieki za info.

 

radior ty sie zawsze pytasz w kolo a pod nosem nie sprawdzasz, sprawdzales jakie mamy hamulce w autach co nie, to powiem ci co to za plyn i napewno nie przeplaciasz a bedziesz jezdzil z bananem na buzce

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Mam pytanie do osób przebywających w UK. Chodzi mi o funty "w starym druku" - ponoć wycofano je już z obiegu ale nadal można je wymienić.

Dziś chciałem wymienić zaskórniaki z poprzedniego pobytu w UK, ale okazało się, że większość mam jeszcze stare dwudziestki. Więc żaden kantor mi ich przyjąć nie chciał. Podobno nadal można je wymienić w UK (przywiozłem je w 2007 roku i tak sobie leżały;) ).

 

Czy wymieniają je wszystkie banki? Czy wymiana jest 1:1 czy jakieś koszty ponoszę?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem uff. ale widzę że nie tylko w pl pizgało.

Autko po przejechaniu 470 km nie wykazało żadnych problemów. co do Twoich uwag Patryku to u mnie wszystko dokładnie na odwrót.

nie sprawdziłem jedynie przeciwmgielnego. mnie ten ori uchwyt na telefon który mam strasznie denerwuje. i musze coś z nim pomyśleć. zamek przełożony zaślepka też jest. wycieraczki areo. sterowanie lusterkami działa jak powinno. nawet ku mojemu zdziwieniu tunel z ręcznym przełożony więc ręczny mam po stronie eu.szok tego się nie spodziewałem. z wad to mogę wymienić to że właśnie dźwignia ręcznego jest plastikowa a miałem skórzaną i lusterka są białe ale mam stare więc sobie pomodzę bo wiem że spokojnie idzie to porobić.

do tego wszystkie graty poza dywanem podłogi leżą w bagażniku. jutro zrobię listę może się coś komuś przydać.

cena była ustalona na 5700 Mazurek opuścił 100 pln i szok dorzucił za free licznik z pełnym fisem:D

i tu się rodzi pytanie Patryku do Ciebie czy żeby go zaadoptować musze zmienić moduł komfortu? czy nie? jeśli nie to poproszę manuala :)

jutro może pykne jakieś fotki to wrzuce i sami ocenicie.pozdrawiam jacenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka

 

Mam pytanie do osób przebywających w UK. Chodzi mi o funty "w starym druku" - ponoć wycofano je już z obiegu ale nadal można je wymienić.

Dziś chciałem wymienić zaskórniaki z poprzedniego pobytu w UK, ale okazało się, że większość mam jeszcze stare dwudziestki. Więc żaden kantor mi ich przyjąć nie chciał. Podobno nadal można je wymienić w UK (przywiozłem je w 2007 roku i tak sobie leżały;) ).

 

Czy wymieniają je wszystkie banki? Czy wymiana jest 1:1 czy jakieś koszty ponoszę?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

 

wymiana 1:1

wiekszosc głównych banków , bank of england na 1000%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Chlopaki mam pytanie robił ktoś zakupu na ebay-u przez quidco? Bo zarejestrowałem się tam na stronie dodałem kartę swoją i tam właśnie widziałem, niby jest 30% cashback i jestem ciekaw czy aby napewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kolego ja w tamtym roku wyciagnołem przez quidco prawie 150ł zwrotu

 

to naprawde działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris dzięki za info :) Zaraz spróbuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa działa. Mam już 5 dych dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa działa. Mam już 5 dych dla mnie ;)

 

no chociaż jeden zadowolony!!!

 

luke ten hak to ja myślałem ze to coś małego będzie a ty mi 1/4 auta zabrałeś :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheBrave, dzięki za odpowiedź. Teraz pozostaje znaleźć kogoś kto niedługo przyjedzie z UK na lubelszczyznę i zechce pomóc ;) Bo sam jak narazie się nie wybieram na wyspy, a złotówki potrzebne ;)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności