Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Siła sygnału 78% ,jakość 75% , jak wieje ,jakość taka sama tylko siła sygnału się zmniejsza , czy większy talerz da radę ? (80-tka)

Ps. Największy problem mamy z TVN HD , pozdrawiam w Nowym Roku

 

powinno ci wszytko dobrze isc na tym talerzu co masz, musisz dostroic jeszcze raz antene i powinno byc oki, moze gdzes sie bujac jak wieje i sygnal ucieka, aha i jeszcze sproboj przekrecic konverter w okol osi w lewo lub w prawo. Dobre ustawienie anteny i napewno bedzie dobrze, przydal by ci sie sat-finder i ustawil bys sygnal na 100% , moze byc jeszcze jedna mozliwosc ze konverter uszkodzony i gubi sygnal, ja osobiscie tak mam i musze go wymienic, dziala jak chce raz sygnal jest a raz nie ma. Pozdrawiam i pewnie cos tam Radior potwierdzi he he

 

---------- Dodano o 18:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:22 ----------

 

 

ja bym go do TVN turbo podeslal i mysle ze chlop zrobil by kariere. Co za ku.....wa gosc to normalnie szkoda slow. Ale dzieki za filmik, teraz wiem jak sie prawidlowo uzywa ssanie w dieslu he he. Jeszcze jakis tool box i lazienki montaz i demontaz

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym go do TVN turbo podeslal i mysle ze chlop zrobil by kariere. Co za ku.....wa gosc to normalnie szkoda slow. Ale dzieki za filmik, teraz wiem jak sie prawidlowo uzywa ssanie w dieslu he he. Jeszcze jakis tool box i lazienki montaz i demontaz

 

Hehe-ja sobie resztę filmików oglądam właśnie-a co, na naukę nigdy za późno...:brawo

Polecam Panowie jak Wam się nudzi:fajny

http://www.youtube.com/user/StavrosCustom#g/u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lewo lub w prawo
patrzac na talez od przodu (od strony konwertera, nie od mocowania anteny) przekrecamy w prawo.

luknij, moze cos pomoze: http://www.dishpointer.com/

normalnie szkoda slow
niby tak, ale zauwazcie, ze kariere to on juz zrobil, przynajmniej w zagranicznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest auto-scan VCDS he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrzac na talez od przodu (od strony konwertera, nie od mocowania anteny) przekrecamy w prawo.

luknij, moze cos pomoze: http://www.dishpointer.com/

niby tak, ale zauwazcie, ze kariere to on juz zrobil, przynajmniej w zagranicznym ;)

 

Kurde a ja kręciłem tylko w lewo ... sprawdzę jutro rano bo już ciemno , panowie jeszcze jedno pytanko - konwerter powinien być bardziej dosunięty w stronę talerza czy od talerza ? pytam bo tam też jest sporo miejsca do przesuwania . Z góry dzięki

 

Co do anteny to ruszanie jej w lewo , w prawo góra i dół nie dawało lepszych rezultatów jak napisałem wcześniej :-/

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do anteny to ruszanie jej w lewo , w prawo góra i dół nie dawało lepszych rezultatów jak napisałem wcześniej
u mnie to samo bylo, jak przekrecilem konwerter, to i sygnal sie znalazl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tego pajaca chcial na zywo zobaczyc, chyba bym walnol ze smiechu. Ktos kiedys powiedzial ze debile sie nie rodza debile sie sami sieja.

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na wstepie chcialem zyczyc bo nie zdazylem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w NOWYM ROKU,co by nam bylo jak najlepiej . ja dzis dotarlem od piatku wieczora do domu,bylem na sylwku u kolegow z forum.wyjazd sie oplacal,pilim wodke z prostoty dobry patent ,dla nie wtajemniczonych czasem nie mysles sobie prosze jakich glupot ha ha (radior i zibi bedzie wiedzial o co kaman ). ale panowie wracajac z Northampton zachaczylem z moja zonka do ikei w Lakeside niby po regal a przy okazji zakupilismy rame lozka bo byla b.dobra cena,ale jeszcze najlepsze to bylo ze rama od oparcia miala 140x120 i ja pocisnelem na plasko do srodka [ATTACH=CONFIG]73609[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73610[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]73611[/ATTACH] :zeco to byl dobry wyczyn :dobrze wiec jak by nie bylo nasze vw saluuuny sa pakowne

 

---------- Dodano o 00:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:20 ----------

 

ja bym tego pajaca chcial na zywo zobaczyc, chyba bym walnol ze smiechu. Ktos kiedys powiedzial ze debile sie nie rodza debile sie sami sieja :dupablada
zibi pokoj po szpachlowany? Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac - OMFG :)

A co do anteny to Zibi zrobil u mnie 100% na obu antenach wiec wie co robi ;)#

 

A mnie dzis wzielo na czytanie Historii Polski od X wieku do XV ;) a szczegolnie chcialem sie dowiedziec do kogo tak naprawde powinien nalezec Gorny Slask.

 

Zobaczylem na YT filmiki o tym jak Polacy wygnali Niemcow z ich ziem po II wojnie swiatowej.

 

 

Wielce sie czuja pokrzywdzeni, a maja gowno do gadania bo oberschliesien nalezaly do Czech.

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jakis tool box i lazienki montaz i demontaz
to by bylo dobre:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest OMFG????

radior wskazowki ci trzeba zaswiecic w liczniku wiec musisz podjechac :kwiatek

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto pierwszy filmik : http://www.youtube.com/watch?v=Xn3YD..._order&list=UL

a to drugi : http://www.youtube.com/watch?v=BYKdD..._order&list=UL

 

i teraz panowie pomiedzy tymi dwoma filmikami jest tylko 10 dni a kolesiowi z 81425Kkm zrobilo sie 127045Kkm. on vagotaho uzywa do krecenia licznika ale w przod, no co za ku....a idiota

no wlasnie jedno drugiemu przeczy :lol3 odczekuje jakies kilka minut? no widac wlasnie

 

---------- Dodano o 00:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:39 ----------

 

zibi probuje znalesc tego andrzeja co mi pokazywales i jakos zapadl sie pod ziemie chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on chyba na jednym ma w milach a na drugim w km tak teraz dojrzalem ale i tak niezly baran

 

---------- Dodano o 00:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:43 ----------

 

jakiego andrzeja??? bo nie jarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z doncaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to jest OMFG????

radior wskazowki ci trzeba zaswiecic w liczniku wiec musisz podjechac :kwiatek

 

Oh my fucking God ;)

ty przyjedz po lodowke i krzesla ;) ale to dopiero w sobote bo teraz robie po poludniu.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj mialem zajechac ale bylem po materialy i troche w chalupie dzialalem, zostaw klucze pod wycieraczka to jutro zabiore jak bede z roboty wracal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności