Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie, podziekowal

 

a ten blad to czesto wyskakuje po zaslepieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie, podziekowal

 

a ten blad to czesto wyskakuje po zaslepieniu?

ja zaslepilem i nie swiecil sie przez pierwsze 15mil a teraz swieci sie caly czas :D ale da sie przyzwyczaic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale da sie przyzwyczaic
jakies inne rozwiazania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie, podziekowal

 

a ten blad to czesto wyskakuje po zaslepieniu?

Jak byś był następnym razem u tunera to on to może wyłaczyć.

Ale jeśli zaślepisz tylko na kolektorze wydechowym, a resztę zostawisz jak jest, to błędu Ci nie wywali, bo zawór dalej będzie sobie pracował, ale spalin już nie będzie dostawał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie-tego wężyka nie ruszasz, bo jak go odłączysz, to błąd wywali od razu praktycznie, a chodzi o to, żeby błędu nie było, czyli zawór dalej musi sobie pracować.

Dlatego odkręcasz rurkę od kolektora wydechowego, nakładasz blaszkę z ebaya i przykręcasz rurkę tak jak była wcześniej. I już spaliny do egra nie idą, a on sobie działa jak dawniej tylko bez spalin. A skoro nie wpuszcza spalin to niech sobie pracuje do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko czy do zaslepienia EGR tak jak Luke chce potrzebne sa jakies uszczelki dodatkowo

 

Dzisiaj w passacie B6 znajomego anglika wymienili za free wtryski gosc byl w ciezkim szoku ze cos za darmo dostal pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnych uszczelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie okres urolpowy uwazam za otwarty- wolne do 09.01.2012....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie okres urolpowy uwazam za otwarty- wolne do 09.01.2012....

 

nie nie taki to ma dobrze pewnie juz u wodopoju siedzi:jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam pytanko czy do zaslepienia EGR tak jak Luke chce potrzebne sa jakies uszczelki dodatkowo

 

Dzisiaj w passacie B6 znajomego anglika wymienili za free wtryski gosc byl w ciezkim szoku ze cos za darmo dostal pozdro

czyli jednak to nie mit? skoro sie potwierdza

 

a ja bym sie chcial pochwalic moim nowym gadżetem,wlasnie dzis dotarl ciesze sie jak dziecko. zonka mi takiego sprawila [ATTACH=CONFIG]72169[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72170[/ATTACH] jedyny moze jaki moze byc minus to maly ekran ale dla mnie w 100% wystarczajacy.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie tu o cenę chodzi bo koleś woła tylko 2 tysie :) + auto jest blisko :)

a co do Skody moja kobita Skody nie chce :( ...

JAk to się mówi moja babka wybredną bestią jest :)

Ostatnio zażyczyła sobie niebieskie auto z niebieskim środkiem , to kupiłem jej MG ZR 180 , auto fajne i żwawe ,tylko było trochę za drogie w utrzymaniu :) :) teraz chce VW lub Audi z małym silnikiem :) wiec pomyślałem o POLO bo nigdy nic złego nie słyszałem na ich temat ...

 

Ja poluję na coś takiego , mniej więcej w tej cenie też dla żonki , ostatnio mam co raz mniej czasu ją wozić do pracy a mnie autko też potrzebne :mlask http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201146429219572/sort/priceasc/usedcars/price-from/500/engine-size-cars/1l_to_1-3l/price-to/2000/fuel-type/petrol/model/206/make/peugeot/page/1/radius/100/postcode/bt119dt?logcode=p , szukam w IRL Półn bo to dla mnie rzut beretem a jest taniej .

 

Jakieś opinie ? , co prawda koniecznie ma być 206-tka ale jak coś to może przekonam :fajny , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja poluję na coś takiego , mniej więcej w tej cenie też dla żonki , ostatnio mam co raz mniej czasu ją wozić do pracy a mnie autko też potrzebne :mlask http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201146429219572/sort/priceasc/usedcars/price-from/500/engine-size-cars/1l_to_1-3l/price-to/2000/fuel-type/petrol/model/206/make/peugeot/page/1/radius/100/postcode/bt119dt?logcode=p , szukam w IRL Półn bo to dla mnie rzut beretem a jest taniej .

 

Jakieś opinie ? , co prawda koniecznie ma być 206-tka ale jak coś to może przekonam :fajny , pozdro

 

nie wiem czy godne uwagi ale moi sasiedzi angole maja 206 na sprzedanie

02 - rocznik o ile dobrze pamietam - jak cos moge sprawdzic !

za 1600f ale FULL SERVICE I ONLY 16K przejechane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sie chcial pochwalic moim nowym gadżetem,wlasnie dzis dotarl ciesze sie jak dziecko. zonka mi takiego sprawila [ATTACH=CONFIG]72169[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72170[/ATTACH] jedyny moze jaki moze byc minus to maly ekran ale dla mnie w 100% wystarczajacy.

Romeo napisz cos wiecej na temat tego ustrojstwa,moze jakis link gdzie kupiles ???

 

Widzieliscie te prototypy http://www.gumball3000.com/blog/vintage-mercedes-prototypes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Romeo napisz cos wiecej na temat tego ustrojstwa,moze jakis link gdzie kupiles ???

 

Widzieliscie te prototypy http://www.gumball3000.com/blog/vintage-mercedes-prototypes

oki musze odnalezc linka do tego goscia chinczyka i moge ci przeslac na pw

co do reszty to spoko ma nagrywanie w kolorze w nocy detektor ruchu mozesz tez z tego zdjecie zrobic wejscie na kabel hdmi, dziala na karte sd bateria w zestawie kable ladowarka dla mnie nic wiecej nie potrzeba :dobrze

 

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:47 ----------

 

 

 

z nastepnego miesiaca takiego kupuje:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy godne uwagi ale moi sasiedzi angole maja 206 na sprzedanie

02 - rocznik o ile dobrze pamietam - jak cos moge sprawdzic !

za 1600f ale FULL SERVICE I ONLY 16K przejechane!

 

Popytaj jak możesz na co trzeba zwrócić ,,szczególną'' uwagę , co do kupna u Ciebie to jeszcze doszedł by prom ( a liczą sobie więcej niż wy macie na kontynent ) i droga a tu mam 2 godzinki autostradą ale dzięki za info. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kubik od tego goscia kupilem 2 rzeczy wiec jest jest oki bo wyslal sam mi zapytanie czy dostalem juz przesylke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kubik od tego goscia kupilem 2 rzeczy wiec jest jest oki bo wyslal sam mi zapytanie czy dostalem juz przesylke

OK jak znajdziesz link to podeslij mi na PW.Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności