Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

daj spokuj i nigdy polo , toc to najgorszy szajs jkai wypuscil VW i ty o tym nie wiesz!!!! 1.2 bedzie jeszce wiecej kopcil jak twoj 1.9

 

ale kolpaki ma spoko hehehehe

 

zartuje, i zebys nie bral mojej wypowiedzi do serca, niech sie inni forumowicze wypowiedza ale nie przyswajajac nawykow z polski

 

to co byś proponował , najlepiej z 1.0 do 1.2 silnikiem ... ??? dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie po ile pand dzisiaj stoi?? 5.42 sredni dla zainteresowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzieliscie po ile pand dzisiaj stoi?? 5.42 sredni dla zainteresowanych

 

A ja to co miałem zabrać do polski na urlop przelałem bratu paypalem po 5.05 bo sie bałem że jak pojade do

polski to poleci w dół bo tysiące polaków przyjedzie i będzie sprzedawać :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co byś proponował

 

ja bym sie zerwal na corse lub jakiegos forda fieste, a jak chcesz VW to proponuje lupo o malych gabarytach i tanim w ubezpieczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie zerwal na corse lub jakiegos forda fieste, a jak chcesz VW to proponuje lupo o malych gabarytach i tanim w ubezpieczeniu

 

Zybi a co takiego złego jest w tych lupo z 2005 roku ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bede mial czas to napisze troche tez o oponkach . Jedyne to nie rozumiem w czym panika??? ja jak przyjechalem do angli to byl rok 2003 i jedzilem do polski na wielosezonowkach i naprawde nie bylo problemu. Teraz chlopaki naprawde nie moge zrozumiec gdzie jest problem?? Troszke zwolnic z gazu i pomyslec i uwierzcie ze dojedziecie nawet bez opon he he.

 

 

Moze glupio sie wypowiedzialem i kazdy pomysli ze ten koles to pier........ li glupoty jak malo kto, ale pisze doswiadczenia z zycia wziete.

Pozdrawiam i zycze wesolych swiat

 

Nie panika tylko rozsądek. Można wszystko, zwłaszcza Polak potrafi, pytanie tylko czy warto za cenę 25 funtów za łańcuchy, czy trochę więcej za cenę zimówek ryzykować i się stresować? Zwłaszcza mając rodzinę na pokładzie...Ja tam lubię być przygotowany na wszelkie możliwości i niech sie śmieje kto chce :taksobie

 

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

 

Ja cały czas jeżdżę na 205/60/15 (wszystkie 4 koła i jest ok )

Dlaczego miało by być inaczej skoro to ori rozmiar i wszystkie cztery koła takie same? Jaja się robią gdy masz dwie takie i dwie np jak ja miałem czyli 225/50 17-esp ingerowało w najmniejszym zakręcie przy każdej prędkości, a abs przy delikatnym dojeżdżaniu i hamowaniu do świateł np w pewnym momencie powodował bardzo mocne użycie hamulców co wywoływało spore szarpnięcie i nie przyjemny dźwięk-w pierwszej chwili, za nim się pokapowałem co się dzieje, to aż się zatrzymałem i przejrzałem całe podwozie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam zamiar kupić dla kobity , POLO z 2005 roku 1.2 silnik z 74 tys mil... ful serwis itp itd ... na co zwrócić uwagę ?????

 

będzie to coś takiego --->http://www.ebay.co.uk/itm/2005-VOLKSWAGEN-POLO-Petrol-VOLKSWAGEN-POLO-1-2-E-55-5d-/260913629148?pt=Automobiles_UK&hash=item3cbfaa07dc

 

 

pozdro Arek

 

a moze poszukaj za ta kase jakas fabie - niby to samo a pewnie nowsza bedzie i mniejszy milarz bedzie miała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze poszukaj za ta kase jakas fabie - niby to samo a pewnie nowsza bedzie i mniejszy milarz bedzie miała

 

właśnie tu o cenę chodzi bo koleś woła tylko 2 tysie :) + auto jest blisko :)

a co do Skody moja kobita Skody nie chce :( ...

JAk to się mówi moja babka wybredną bestią jest :)

Ostatnio zażyczyła sobie niebieskie auto z niebieskim środkiem , to kupiłem jej MG ZR 180 , auto fajne i żwawe ,tylko było trochę za drogie w utrzymaniu :) :) teraz chce VW lub Audi z małym silnikiem :) wiec pomyślałem o POLO bo nigdy nic złego nie słyszałem na ich temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tym co pisze zipi, ja pojechalem na 4 letnich i bylo dobrze. fakt ze niemcuchy moga sie czepiac ale ludzie jezdza na letnich cala zime. fakt ze niebezpieczeni ale sie da...

 

jak sie nikt nie znajdzie to zadzwon do nich i ci zawiesza do 6miechów bedziesz mógł wykorystac

 

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

 

.... teraz chce VW lub Audi z małym silnikiem :).

 

to do fabki tylko komplet znaczków na podmiane kupisz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie nikt nie znajdzie to zadzwon do nich i ci zawiesza do 6miechów bedziesz mógł wykorystac

 

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

 

 

to do fabki tylko komplet znaczków na podmiane kupisz :lol

 

no niestety kapnęła by się bo niedawno pomagałem jej siostrze kupić fabie wiec bestia wie jak auto wygląda :) :) :mlask w przeciwnym wypadku pewnie pomysł by wypalił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszcze tak duzo bo Jacenty sie dzisiaj zalil przez telefon ze nie ma czasu czytac i nie wie co sie na forum dzieje :lol

Jacenty - na urlop jedziesz niedlugo to nadrobisz zaleglosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie piszcze tak duzo bo Jacenty sie dzisiaj zalil przez telefon ze nie ma czasu czytac i nie wie co sie na forum dzieje :lol

Jacenty - na urlop jedziesz niedlugo to nadrobisz zaleglosci.

 

urlop to jacek ma teraz , od stycznia sie zacznie jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i posluchali sie wszscy ladnie Jacentego prosby i nastala cisza.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka? :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka?

taka że o :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka że o

I jeszcze bardziej:zip:swirus:mmm:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacku za twoja sugestia :dobrze

 

byłem dziś w dvla i wydali mi zastepczy dokument za free na 1 miesiac, moge podróżowac po europie na nim bez obaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem dziś w dvla
trzeba kozystac puki jeszcze jest, slyszalem w radiu, ze do 2013 maja zamknac spora liczbe oddzialow.

 

panowie, czy takie cudo bedzie pasowalo bez problemow: klikamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, czy takie cudo bedzie pasowalo bez problemow: klikamy

Bedzie pasowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności