Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, mozecie podpowiedziec cos na temat zestawow z narzedziami?

co myslicie o tym: http://www.ebay.co.uk/itm/250876598826?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

ewentualnie mozecie polecic cos z wlasnych zasobow?

 

z gory dzieki

 

Szwagier takie coś ma-nawet nie złe dla amatora, ale za odkręcanie piasty się nie bierz-szwagier tak ukręcił sztywny klucz z zestawu, za nim mu dałem mój zestaw, który z z nałożoną rurą 1.5 metra odkręca wszystkie piasty:

http://www.ebay.co.uk/itm/Rolson-36322-24-pce-Professional-Socket-set-/220729752750?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item336484bcae

 

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

 

dokladnie, i ja sie przylaczam do zyczen ja spedze milo dzionek na walce z maglem

Lepiej kładź się już spać bo jutro walka Ciężka Cie czeka ;)

 

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

 

Patryk, pochwalisz sie w koncu co z laptopem sie dzieje, czy juz popsules?

 

No pisałem Ci już kiedyś, że śmiga elegancko i że zakup jak najbardziej:dobrze

 

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

 

co się okazuje ZAŚLEPILI GO wkrętem

Nie mam pytań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co się okazuje ZAŚLEPILI GO wkrętem :zeco

jutro będe szukał gdzie on powinien być wpięty

myślałem że to może być przewód od egr-a ale one są na swoim miejscu tak jak je sam zaślepiłem

hehe no to masz fachowcow widze lepiej zmien mechanika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do tej pory nie mogłem złego słowa na nich powiedzieć

dzisiaj zdejme dolot i poszukam miejsce gdzie powinna być wpięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po zabiegach:) magiel na miejscu. grzebania duzo, myslalem ze bedzie trudniej. stracilem godzine bo naginalem do halfordsa i do b&q po klucz zeby drazki odkrecic i przelozyc. poza tym w miare wszysko sie udalo zrobic.

z tego miejsca dzieki serdeczne dla Zibiego za wszystkie wskazowki i wielkie podziekowania oczywiscie dla Patryka za wszystkie cenne rady. dzieki Wam udalo sie to zrobic jak nalezy.

operacja sie udala, tyle ze to skrzypienie nie ustalo... kolejna rzecza beda chyba amorki.... co nie znaczy ze magiel na darmo robiony: calkowicie inaczej sie samochod prowadzi, o wiele lzej pracuje kierownica, bardzie precyzyjnie.

 

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

ogladacie ksw??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

ogladacie ksw??

 

ja oczywiście oglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladacie ksw??

 

trzeba oglądnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać kto i jak mocno po mordzie dostanie, bo ją tu ciężko pracuje i nie nam tego kanału, tylko sky ;)

 

Grzes, kiedy znowu pijemy. Kolejny pod maazak musi wpaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tulejach poliuretanowch miał ktoś założone albo coś słyszał o nich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, pierwszorzędna sprawa. Ale nie potrzeba do paska ;-)

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Look jak dlugi masz parapet?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i po zabiegach:) magiel na miejscu. grzebania duzo, myslalem ze bedzie trudniej. stracilem godzine bo naginalem do halfordsa i do b&q po klucz zeby drazki odkrecic i przelozyc. poza tym w miare wszysko sie udalo zrobic.

z tego miejsca dzieki serdeczne dla Zibiego za wszystkie wskazowki i wielkie podziekowania oczywiscie dla Patryka za wszystkie cenne rady. dzieki Wam udalo sie to zrobic jak nalezy.

operacja sie udala, tyle ze to skrzypienie nie ustalo... kolejna rzecza beda chyba amorki.... co nie znaczy ze magiel na darmo robiony: calkowicie inaczej sie samochod prowadzi, o wiele lzej pracuje kierownica, bardzie precyzyjnie.

 

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

ogladacie ksw??

 

No gratulacje za dobrą robotę i oczywiście nie ma za co:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie ma za co
skromny jak zawsze.... jest za co dziekowac bo Twoje rady sa cenne. dobre narzedzia tez robia robote...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzes, o co chodzi z tym parapetem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudzilla wygrała, a angol pojechał publice po gaciach i organizatorom tez , przez mikrofon posłał kilkanascie fucków :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pudzilla wygrała, a angol pojechał publice po gaciach i organizatorom tez , przez mikrofon posłał kilkanascie fucków :haha

 

No i miał racje bo cała gala robiona byla pod pudziana

czysta komercja czego nienawidze

a swoja droga to pudzian znowu był cienki i powinna być dogrywka moim zdaniem druga runda zdecydowanie dla

niego ale pierwsza zdecydowanie dla tomsona

 

Poza tym walka mahmeda czy jak go tam zwią nawet niezła była znowu pokazał światową klase nie ma co dobry jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Wygrałem flaszke dzieki Pudzianowi. Musiał wygrac bo kto w przyszłosci przyciagnie publike przed telewizorami. Było lepiej ale jeszcze jedna runda powinna byc. Oj długo sie nie odzywałem ale moj synek dał Nam czadu przez ostatnie dwa tygodnie. Ktos moze leci do PL 21 grudnia??? Bo planujemy tego dnia wyjechac. Poszczesciło Nam sie i bedziemy mieli paszport dla malucha. Wstyd sie przyznac ale po 4 latach w anglii bylismy pierwszy raz w Londynie autkiem. Jak dla mnie to rewelacja sie tam jezdzi, lepiej niz w Warszawie, mniej burakow chyba.

 

pozdrawiam Pany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzes, o co chodzi z tym parapetem?
nie no wygooglowac sie nie da?? na nowej chacie na parapecie maja stac butelki- pelne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwałę a raczej po żale co mi się wczoraj przydarzyło po drodze z pracy wystrzelila mi lewa przednia opona i zaliczylem wysoki kraweznik tak ze auto nie nadawało się do dalszej jazdy i odjechalo na lawecie niestety mam zdemolowane zawieszenie z lewej strony jutro będę patrzył co tam da się zrobić i czy da się coś zrobić a jak nie to trzeba będzie na warsztat odstawic. Szkoda bo nie dawno się "przeprosilem" ze swoim autem i postanowilem jeszcze je troche potrzymac a tu taka przygoda sie wydarzyla. Jak uruchomie kompa bo jak na zlosc postanowil zastrajkowac to wrzuce zddjecie ktore zrobilem jak juz auto na lawecie stalo. Tak ze panowie jak widzicie jakies pekniecia na oponie to wyrzucac je bo w kazdej chwili to moze wystrzelic tak jak mi niestety.Byly to Dunlop z 2008 roku a najsmieszniejsze jest to ze w piatek zamowilem zimowki i wiedzialem ze te przednie opony na smietniku wyladuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja się pochwałę a raczej po żale co mi się wczoraj przydarzyło po drodze z pracy wystrzelila mi lewa przednia opona i zaliczylem wysoki kraweznik tak ze auto nie nadawało się do dalszej jazdy i odjechalo na lawecie niestety mam zdemolowane zawieszenie z lewej strony jutro będę patrzył co tam da się zrobić i czy da się coś zrobić a jak nie to trzeba będzie na warsztat odstawic. Szkoda bo nie dawno się "przeprosilem" ze swoim autem i postanowilem jeszcze je troche potrzymac a tu taka przygoda sie wydarzyla. Jak uruchomie kompa bo jak na zlosc postanowil zastrajkowac to wrzuce zddjecie ktore zrobilem jak juz auto na lawecie stalo. Tak ze panowie jak widzicie jakies pekniecia na oponie to wyrzucac je bo w kazdej chwili to moze wystrzelic tak jak mi niestety.Byly to Dunlop z 2008 roku a najsmieszniejsze jest to ze w piatek zamowilem zimowki i wiedzialem ze te przednie opony na smietniku wyladuja.

 

Ojoj-myślę, że możesz mówić o szczęściu, że tylko tak to się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności