Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

tylko kto się odwarzy nalać bio diesla do pompowtrysków ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale chyba biodisel do pompek sie nie nadaje bo cos chyba ze smarowaniem nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko kto się odwarzy nalać bio diesla do pompowtrysków ??
ot wlasnie i to jesty dobre pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie dorobilem magla- jezdzi w bagazniku- koszt 90 pandow- podobno pasek mial 87k na liczniku. ciekawe ile w tym prawdy, niby ladna w miare, nie myta, jak wyjeta taka dostalem... no i jak sie uda pogoda w sobote to bedzie akcja... az sie boje...

dodatkowo dojechaly do mnie http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i1928996355.html i tez pewnie wkrotce bedzie zabawa... ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ot wlasnie i to jesty dobre pytanie

 

roman ty nie masz co sie obawiac bo jak wtryski pójdą to masz gratis nówki + wiazke

a pamietaj ze akcja serwisowa jest dla pasków nie starszych niz 7 lat wiec działaj póki jest free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman ty nie masz co sie obawiac bo jak wtryski pójdą to masz gratis nówki + wiazke

a pamietaj ze akcja serwisowa jest dla pasków nie starszych niz 7 lat wiec działaj póki jest free

no ale nie bede rozwalal teraz moich pompek zeby mi je wymienili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do bio diesla jest watek na forum wystaeczy poszukac.generalnie nikt nie poleca rzepaku do pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakos mi sie to za bardzo nie widzialo bo doczytalem troche wiecej i pisza ze to nie dobra sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris a oni wymienili wszystkie 4 czy tylko tą co padła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris a oni wymienili wszystkie 4 czy tylko tą co padła ??
jak dla mnie to by byla glupota zeby tylko wymienili tylko te co padly ? bo jak wymienic to wymienic wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to nie jest tanie i dlatego pytam czy tak za free wymieniają 4szt

czy tylko 1 szt i potem jezdzisz i czekasz kiedy padnie następna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie jest tanie i dlatego pytam czy tak za free wymieniają 4szt

czy tylko 1 szt i potem jezdzisz i czekasz kiedy padnie następna

no wlasnie dlatego wczesniej tez zadalem pytanie ze tak se wymienili za free ? noi wlasnie szkopul lezy w tym czy wlasnie oni wymienia wszystkie? czy tylko te co zdechly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupiłem autko i szukam jakiegos mechanika co by byc pewnym w okolicach READING ma ktos z was kogos godnego polecenia

vanik to opel vivaro i jestem umówiony jutro na 10 am

 

ok Akcja odwołana a ciapol niech spier.... na drzewo

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam klapy od bagażnika , do mojego paska kolor niebieski "Blue LC5X" , było by dobrze gdyby cena była lepsza od tej z jebaja --->

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Passat-Boot-Lid-/320798784694?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4ab118fcb6

 

ewentualnie zmamienie się z kimś na klapy :) ha w tym samym kolorze :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie kupiłem autko i szukam jakiegos mechanika co by byc pewnym w okolicach READING ma ktos z was kogos godnego polecenia

vanik to opel vivaro i jestem umówiony jutro na 10 am

 

ok Akcja odwołana a ciapol niech spier.... na drzewo

pan w turbanie:wmorde stanowczo mówimy :569: NIE! Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko kto się odwarzy nalać bio diesla do pompowtrysków ??
Masz racje bio disel nie podejdzie do popowtryskiwaczy pojezdzisz moze z 1tys mil i po pompkach naj lepiej to stosowac do starszych samochodow mam znajomego ktory jezdzi na czym podobnym ma Sprintera z 99rok i jezdzi na zwyklym oleju z frytkownicy :D czuc go z daleka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz racje bio disel nie podejdzie do popowtryskiwaczy pojezdzisz moze z 1tys mil i po pompkach naj lepiej to stosowac do starszych samochodow mam znajomego ktory jezdzi na czym podobnym ma Sprintera z 99rok i jezdzi na zwyklym oleju z frytkownicy :D czuc go z daleka :D

 

znam goscia co ducato starym na takim oleju lata, ma brata co pracuje w restauracji i co 2-3 dni ma 50l takiego oleju, dobrze przecedzi aby wyłowić te wszystkie syfy a jest tego cała masa i do baku , zrobił chłopaczyna juz tak prawie 60k mil i twierdzi ze nic sie nie dzieje aby miało cos wskazywac jakies problemy, dodatkowo ma jeszcze zainstalowane jakies 2 podgrzewace , których zadaniem jest podgrzanie do odpowiedniejszej temperatury oleju płynącego ze zbiornika - chodzi o gęstość oleju jadalnego a ropy naftowej jest inna

 

w kazdy marie tak mi tłumaczył jakis czas temu,

dobry kolega a polsce ma renówke kampera - starego jak swiat i bryka tym po całej europie, tylko on jeszcze tak na 25l oleju dodatkowo wlewa 5 ropy , podobno ropa ma w sobie pewne własciwosci które dobrze wpływaja na działanie serca naszego autka a sam olej tego nie posiada oraz zapach spalin nie jest az tak bardzo harakterystyczny ale ile w tym prawdy to kto wie

 

w kazdym razie wyczaił ten patent na angielskich forach poswieconych temu zagadnieniu i sam zrobił w domowym zaciszu, działa wszystko do dzis, a instalacje założył jak jeszcze Polska nie była w EU

 

podpytam sie go o wiecej jak bede w pl na te swieta

 

a ze on lubi przegladac jakies fora to byc moze kiedys trafi na ten watek -

 

MARIUSZ Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku Sto lat !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartku Sto lat !!!

 

przyłączam sie do zyczen razem z prezentami

[ATTACH=CONFIG]70435[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności