Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

prosze cie bardzo, oponki goodyear ultra grip 8, w testach wychodza calkiem ciekawie.

http://www.oponeo.pl/model-opony/goodyear-ultra-grip-8

 

co do kosztow to: 3 x 54fule (bo mieli tylko 3szt na stanie) tutaj: http://www.camskill.co.uk/

plus 1 x 65fuli plus 5za przesylke: http://www.mytyres.co.uk/ (z niemcowni)

plus felunek stalowy z polandii za 240zl plus kurier 25fuli

 

wszystko w sumie cos kolo 315funtow

zalozenie i wywazenie kolejne 20fuli

 

spokoj na kolejne kilka sezonow - bezcenne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

spokoj na kolejne kilka sezonow - bezcenne ;)

 

I to jest najważniejsze przyczepności życze :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale, oponki zimowe kupilem, az 3szt, kurier byl zdziwiony, ale powiedzialem, ze na trzech tez da sie jezdzic ;) :lol2

felgi ida z pl

opony 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opony 15?
tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą stronę znam bardzo dobrze w zeszłym roku kupiłem tam letnie Continentale które mam do tej pory a jeszcze mieszkając w kraju kupiłem z polskiego odpowiednika tej strony opony do poprzedniego auta tak że pewnie jeszcze raz kupie z tej strony.

Luke ile czekałeś na dostawę z mytyres.com bo pamiętam ze ostatnio im trochę zeszło zanim mi dostarczyli opony w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke ile czekałeś na dostawę z mytyres.com bo pamiętam ze ostatnio im trochę zeszło zanim mi dostarczyli opony w zeszłym roku.
zamowilem w poniedzialek w zeszlym tyg, a wczoraj doszla, pelna kontrona po tracking no. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kumpla autko co nie chciało odpalic - aa je zabrało do vw , tam szybciutko wymienili wtryski i wiazke i autko śmiga az miło

rachunek wyniósł całe 0 pandów :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że co by innego niby miało paść w b6 jak nie pompki

 

 

 

a co do mytyres to ja się na nich zawiodłem

nadali na zły adres kurier zostawił przesyłke

u gościa w ogródku 10 domów dalej

dobrze że człowiek ucziwy i mnie znalazł

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zimowy płyn do spryskiwaczy z lidla naprawde działa :)

wsadziłem troszke na noc do zamrażalnika i po około 12 godzinach nadal jest płynny :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie zimowy płyn do spryskiwaczy z lidla naprawde działa

wsadziłem troszke na noc do zamrażalnika i po około 12 godzinach nadal jest płynny

 

A ja go sprawdziłem refraktometrem, którym testowałem wiele razy inne płyny i wiem, że pokazuje dobrze.

Wyniki nadają się co najmniej żeby to zgłosić do jakiejś organizacji konsumenckiej za nabijanie klienta w butelkę...

 

Deklarowane -20 po rozrobieniu 1:1 to kpina jest, bo refraktometr miał skalę od -10 do chyba -60. Wynik rozcieńczonego płynu 1:1 z wodą destylowaną zaczynał się sporo poniżej skali, czyli będzie gdzieś ok -2 może -5...

No ale jak po rozcieńczeniu może się zgadzać, skoro przed rozcieńczeniem, zamiast deklarowanych -60, mamy dokładnie połowę, czyli tylko -30...

 

W każdym bądź razie lepszego tutaj za tą cenę pewnie i tak się nie dostanie, tylko po co tak oszukiwać-jak by napisali prawdę to ludzie i tak by kupowali.

Ja w każdym razie jak mi się ten skończy to wracam do ori vw/audi-tam przynajmniej deklarowane -70 jest faktem, a co za tym i dzie przy rozcieńczeniu 1 litra płynu z 4 litrami wody wciąż mamy ok -14 ochronę.

 

Chyba zima idzie...

U mnie o tej porze było 0, teraz jest 1 tylko...zimno.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba zima idzie...
ale to musi byc wehikul :lol

 

co do plynow, to jeszcze za czasow vektry, kupilem przed wyjazdem do pl w grudniu, pogoda jak to w zimie, na minusie, przez niemcy jeszcze ok, ale jak wjechalem w zachodniopomorskie to juz bylo ciezko, musialem sie zatrzymac na pierwszej lepszej stacji ben, zeby kupic plyn do spryskiwaczy, bo ten co mialem to nie zdazyl do szyby doleciec i juz nie bylo czym mazac, bo zamarzal

:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak rodziców paska prowadziłem, to zalałem tu jakiś marketowy i dolałem do niego małą buteleczkę koncentratu do -70. Tu była pogoda iście wiosenna, w połowie Niemiec deszcz zamienił się w śnieg i im dalej tym zimniej. W okolicach Wrocławia było -8 i spryski umarły-A4 cała w soli, wszystko leci na szybę, a ja nie mam jak tego wycierać-dysze podgrzewane, ale co z tego jak w przewodach zamarzło. Na stacji gościa wyprosiłem o czajnik z gorącą wodą i udało mi się odmrozić, kupiłem koncentratu i dolałem ile mogłem. I to był mój błąd, bo powinienem był wylać wszystko i wlać samego koncentratu, bo nie długo trwało i znów zamarzło-na Śląsku było wtedy -16.

Na miejscu już udało mi się rozmrozić ponownie, wypsikałem wszystko i zalazłem polskim płynem i był spokój.

Teraz wleje na wyjazd całą bańkę nie rozcieńczoną lidlowskiego to wiem, że do -30 będę miał spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewną informacje dla tych co robią zakupy w http://www.gooutdoors.co.uk/

 

po pierwsze od wczoraj jest obniżka wszystko na -20%

 

po drugie oni mają coś takiego:

http://www.gooutdoors.co.uk/price-guarantee

 

czyli są buty np.

http://www.gooutdoors.co.uk/meindl-mens-vakuum-gtx-boots-p106690

 

a w necie znalazłem je za tyle

http://www.allcocksoutdoorstore.co.uk/store/product/17250/MEINDL-Vakuum-Mens-GTX-Laced-Boots-Size-9/

 

wydrukowałem to i poszedłem do gooutdoors a oni od tej ceny dali mi jeszcze 10 %.czyli za buty zapłaciłem 123 funty:Dpełen banan

jest małe ale: sklep internetowy musi mieć daną rzecz na stocku i musi być w tym samym rozmiarze.pozatym wszystko ładnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to kumpla autko co nie chciało odpalic - aa je zabrało do vw , tam szybciutko wymienili wtryski i wiazke i autko śmiga az miło

rachunek wyniósł całe 0 pandów :bleble

kris nadal sie nie moge na dziwic ze vw zrobilto za darmo? jak to ? czy ten twoj kolega ma jakas gwarancje wykupiona w aa? czy co ? no bo przeciez nikt tak za free nie robi?:zeco

 

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

 

co do mojej wyprawy w grudniu to nie milo to wspominam :dolamam tzn.powrót bo straciłem pasiorka na A4-Legnica ,ale sama podroż do polandii wspominam milo bez żadnych ekscesów. zjazd z pociągu trochę mnie wystraszył jak zobaczyłem kopę śniegu na drodze,a ja mądry poleciałem na letnich. najlepszy patent miałem w Niemczech tak jak piszecie,wjazd na autobane i co zamarznięty plyn w spryskach,szybki zjazd na cpn-ownie zatankowanie noi zobaczylem ze jakis koles ze stacji wynosi ciepla wode do przemycia szyb,wiec se pomyslalem ze se jakos umyje przednia szybe :mlask moja radosc nie trwala dlugo :debil zaraz po przemyciu szyby mi zamarzly i tyle se narobilem,ale dobrze ze mialem jeszcze odmrazacza w aerozolu to to zadzialalo szybko.kolejny patent ktory wymyslilem byl taki jak juz bylem w Katowicach ze nie bede sie zastrzymywal nigdzie zeby wyczyscic szybe wiec podczasjazdy uchylilem okno i se probowalem polac odmrazaczem( bo mialem tez pol butelki ) na szybe :debil:debil i jak to sie zakonczylo ? tak ze wszystko co polalem na niby szybe mialem na rekawie i spodniach. to trzeba mniec pomysla zeby tak zrobic :dobrze

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris nadal sie nie moge na dziwic ze vw zrobilto za darmo? jak to ? czy ten twoj kolega ma jakas gwarancje wykupiona w aa? czy co ? no bo przeciez nikt tak za free nie robi?

Akcja serwisowa-wypuścili bubel i zobowiązali się do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris nadal sie nie moge na dziwic ze vw zrobilto za darmo? jak to ? czy ten twoj kolega ma jakas gwarancje wykupiona w aa? czy co ? no bo przeciez nikt tak za free nie robi?:zeco

 

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

 

co do mojej wyprawy w grudniu to nie milo to wspominam :dolamam tzn.powrót bo straciłem pasiorka na A4-Legnica ,ale sama podroż do polandii wspominam milo bez żadnych ekscesów. zjazd z pociągu trochę mnie wystraszył jak zobaczyłem kopę śniegu na drodze,a ja mądry poleciałem na letnich. najlepszy patent miałem w Niemczech tak jak piszecie,wjazd na autobane i co zamarznięty plyn w spryskach,szybki zjazd na cpn-ownie zatankowanie noi zobaczylem ze jakis koles ze stacji wynosi ciepla wode do przemycia szyb,wiec se pomyslalem ze se jakos umyje przednia szybe :mlask moja radosc nie trwala dlugo :debil zaraz po przemyciu szyby mi zamarzly i tyle se narobilem,ale dobrze ze mialem jeszcze odmrazacza w aerozolu to to zadzialalo szybko.kolejny patent ktory wymyslilem byl taki jak juz bylem w Katowicach ze nie bede sie zastrzymywal nigdzie zeby wyczyscic szybe wiec podczasjazdy uchylilem okno i se probowalem polac odmrazaczem( bo mialem tez pol butelki ) na szybe :debil:debil i jak to sie zakonczylo ? tak ze wszystko co polalem na niby szybe mialem na rekawie i spodniach. to trzeba mniec pomysla zeby tak zrobic :dobrze

 

roman

co do 1 czesci wypowiedzi to jak juz patryk napisał vw wymienia pompowtryskiwacze za free - jak ci padna to auto na lawete i do vw

 

co do drugiej czesci to widze ze z ciebie model 1 klasa :haha :haha :haha

 

mi jak zamarzł płyn a pasek wygladał jak ze szkła bo cały pokryty był warstwa lodu ( padał deszcz który marzł od razu) to leciałem srodkowym pasem w dojczach i kiedy mijałem jakas ciezarówke to zwalniałem troszke aby z pod jego kółek woda leciała - chlapała mi na szybe, kilka przetarc wycieraczkami i do nastepnego tira :bleble

 

kupiłem jakis płyn do -60 w dojczach ale odmarzło dopiero w świecku

 

ciagle szukam viciaka jak by ktos widział jakiegos ładnego tak do 4 -4,5 k to prosze o info

 

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

 

Co Ci trzeba kolego? Moze bede w stanie pomoc?

 

dzieki za odezwe kolego :dobrze ale juz po ptokach :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman

co do 1 czesci wypowiedzi to jak juz patryk napisał vw wymienia pompowtryskiwacze za free - jak ci padna to auto na lawete i do vw

 

co do drugiej czesci to widze ze z ciebie model 1 klasa

 

mi jak zamarzł płyn a pasek wygladał jak ze szkła bo cały pokryty był warstwa lodu ( padał deszcz który marzł od razu) to leciałem srodkowym pasem w dojczach i kiedy mijałem jakas ciezarówke to zwalniałem troszke aby z pod jego kółek woda leciała - chlapała mi na szybe, kilka przetarc wycieraczkami i do nastepnego tira

 

kupiłem jakis płyn do -60 w dojczach ale odmarzło dopiero w świecku

 

ciagle szukam viciaka jak by ktos widział jakiegos ładnego tak do 4 -4,5 k to prosze o info

no to tera z czaje o co chodzi pani lodzi:dobrze a co do 2 : to se trzeba radzic i probowac jak sie da

 

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

 

I pytanie do was co myslicie o tym biodiesel

 

http://londynek.net/automotive/BIODI...d?ad_id=576024

ciekawe :hmm ale czy to paliwko pasuje do wszystkich naszych paszczakow ?

 

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

 

bo nawet cenowo to jest kuszaco 1.10 a nie tak jak jest u mnie pod morisem 1.37

 

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:47 ----------

 

niby czytam cze ten bio nadaje sie do pasatow z 2006roku ale trzeba wymienic filter i jest git czy to prawda?

 

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

 

to jest info przykladowe ktore znalazlem Biodiesel czyli metyloestry to rarytas dla silnika wysokoprężnego, wadą ich jest temperatura blokowania zimnego filtra -20stC, trwałość 2 lata- jest biodegradowalny, wartośc energetyczna 92% w porównaniu do ON. Zaletą taniość, zdolność czyszczenia układu paliwowego do tego stopnia że po pierwszym użyciu może dojść do zapchania filtra syfem z baku i przewodów paliwowych, po wymianie filtra paliwa układzik jak nowy. Bioestry spalając się wydzielają mniej cząstek stałych (sadzy) zatem są lepszym rozwiązaniem do samochodów po 2006 roku z filtrem DPF.

źródło; Rafineria Trzebinia S.A.

 

http://www.rafineria-trzebinia.pl/pub/pdfy/Bioester_ulotka.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności