Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mozesz zrezygnowac do póki nie przyjdzie do domu i nie podpiszesz odbioru

do 14 dni od momentu kupna, nawet po odbiorze i rozpoczęciu użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do 14 dni od momentu kupna, nawet po odbiorze i rozpoczęciu użytkowania

 

a dzieki za poprawienie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawę przed promem fundujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wielkie dzieki panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kawę przed promem fundujesz ;)

 

ok , a ty na promie becouse is more expensive :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok , a ty na promie becouse is more expensive

I tak mnie na wcześniejszy nie wpuszczą - więc spoko :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no i oficjalnie mogę powiedzieć, że na przełomie czerwca i lipca powinien się narodzić brat lub siostra mojej córki ;)

 

 

gratulacje Patryku :dobrze:dobrze:dobrze

 

u mnie druga :562: prawdopodobnie dziewczynka przyjdzie na świat w marcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie druga prawdopodobnie dziewczynka przyjdzie na świat w marcu

Graty, graty :dobrze

 

 

 

 

 

flaszki lecą :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie druga prawdopodobnie dziewczynka przyjdzie na świat w marcu
oby tak dalej, rosnie nam passatowa rodzinka ;)

 

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

 

flaszki lecą
uwazaj bo jeszcze w nałóg wpadniesz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graty, graty :dobrze

 

 

 

 

 

flaszki lecą :crazy:

 

 

dzięki jak tylko przyjedziesz to oczywiście postawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, chlopcy doradzcie prosze jakiej marki amortyzatory na przod kupic?? byle cena nie przekroczyla mojego skromnego budzetu;) bo Robert juz mi dzis humor skutecznie zepsul- za co mu musze podziekowac....:)- napisalem kilka zpytan na jebaju- jaknie odpisza jutro bede dzwonil i pytal czy maja gdzeis taka maglownice jak szukam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do Zibiego albo Patryka i sie podpytaj czy ina maglownica podejdzie czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Jak sobie pomyślę, że zaś wszystko od nowa, to aż mi słabo, ale nie było co odkładać...

Grześ-zerknąłem do Etki. Na chwilę teraźniejszą mogę Ci powiedzieć, że do Twojego rocznika mogą być cztery przekładnie-podaj mi vin, bo one są rozróżnione na poszczególne numery vinu. Widzę, też że wyszczególnione jest na automata i manual. Również avb ma inne numery, więc zostaje tylko szukać od awx/avf w manualu. Jak podasz vin to sprawdzę numer i zerknę do audi czy czasem takie same nie są.

 

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

 

A no i najważeniejsze-nie ma rozróżnienia na 4motion.

 

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-STEERING-RACK-2003-1-9TDI-BREAKING-/110768724354?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19ca549982

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-STEERING-RACK-2003-1-9TDI-BREAKING-/110768725327?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19ca549d4f

 

Zapytaj o numer części i czy to z automata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ jak coś to ja do końca roku powinienem mojego dziada przerobić, a z tego co się orientuje to maglownica i tak będzie wymieniana. Patryk wypowiedz się. więc postaram się ją odzyskać.Patryk wypowiedz się. jak mi się uda to masz gratis tylko trza ją bedzie jakoś do uk dostarczyć.może ktoś po nowym roku będzie jechał to by Ci wzioł.

 

pomóżcie mi Pany bo mnie dziadek dziś wkur...ł i niechce mi z pilota tylnych drzwi otworzyć. co może być nie halo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie mi Pany bo mnie dziadek dziś wkur...ł i niechce mi z pilota tylnych drzwi otworzyć. co może być nie halo?

Może być zimny lut w zamku, przerwany przewód w harmonijce, zaśniedziałe styki w złączu na słupku, uszkodzony silniczek w zamku...A może być zalany moduł komfortu, zaśniedziałem/zgnite kable przy module

Ostatnio w PL jak byłem to walczyłem z tylnym zamkiem bo raz otworzył, a raz nie. W końcu zamiennik za 80 zł wylądował i póki co spokój:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/108836-Zamek-ty%C5%82-czy-pasuje-3b4839016a-%28do-modelu-2001%29-zamiast-3b4839016al%28od-modelu-2002%29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grześ jak coś to ja do końca roku powinienem mojego dziada przerobić, a z tego co się orientuje to maglownica i tak będzie wymieniana. Patryk wypowiedz się. więc postaram się ją odzyskać.Patryk wypowiedz się. jak mi się uda to masz gratis tylko trza ją bedzie jakoś do uk dostarczyć.może ktoś po nowym roku będzie jechał to by Ci wzioł.

 

pomóżcie mi Pany bo mnie dziadek dziś wkur...ł i niechce mi z pilota tylnych drzwi otworzyć. co może być nie halo?

 

no ja ja moge do uk przywiesc a pózniej pozostaje

 

 

http://www.parcel2go.com/

 

ale to juz wy koledzy sie dogadujcie

 

z drugiej strony catrina trans wezmie 100zł z pl do uk

 

decyzja nalezy do was

 

no pany chyba w sobote pozegnam sie z moim paszczurkiem :dolamam

i bedzie chyba mercedes vito z 07r.

 

jakies opinie na temat tego vanika?

na co zwracac uwage przy kupnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do maglownicy-pewnie róznica w numerach może być, ale to wcale nie musi oznaczać, że nie będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być zimny lut w zamku, przerwany przewód w harmonijce, zaśniedziałe styki w złączu na słupku, uszkodzony silniczek w zamku...A może być zalany moduł komfortu, zaśniedziałem/zgnite kable przy module
:wmorde a mogłem nie pytać. Ty wiesz Patryku jak człowieka podtrzymać na duchu;)

 

---------- Post added at 02:33 ---------- Previous post was at 02:32 ----------

 

Co do maglownicy-pewnie róznica w numerach może być, ale to wcale nie musi oznaczać, że nie będzie pasować.
ale mazurek powinien ją oddać jak go poproszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies opinie na temat tego vanika?

na co zwracac uwage przy kupnie?

Gnije jak polonez niestety. Mieliśmy w pracy co prawda troszkę starszy bo 54, ale lakier na końcu to gdzie nie gdzie płatami odchodził z rdzy. W środku też szału nie robił. Poważnych usterek żadnych nie pamiętam.

Sto razy bym wolał galaxy, bądź smaxa. Sąsiad taxiarz ma galaxiaka z 2007-nabił już mnóstwo kilosów i prócz dwumasy i węża od intercoolera nic tam robić nie musiał.

 

A Grześ do PL też jedzie na Święta przecież do PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gnije jak polonez niestety. Mieliśmy w pracy co prawda troszkę starszy bo 54, ale lakier na końcu to gdzie nie gdzie płatami odchodził z rdzy. W środku też szału nie robił. Poważnych usterek żadnych nie pamiętam.

Sto razy bym wolał galaxy, bądź smaxa. Sąsiad taxiarz ma galaxiaka z 2007-nabił już mnóstwo kilosów i prócz dwumasy i węża od intercoolera nic tam robić nie musiał.

 

A Grześ do PL też jedzie na Święta przecież do PL ;)

 

no ale galaxy czy smaxem to pralki, lodówki czy kanapy skórzanej 3 z fotelami to nie zabiore !

a taki 109 CDI COMPACT to pojemniejsze, no gdziedo smaxa 10k zarówek wsadzic? :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności