Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie odpuściłem dzisiaj i poszedłem do auta założyłem hid-a 4300K

czekam aż się ściemni i jede zobaczyć efekt :)

 

Możesz zdradzić co to za zestaw ? i czy 4300K wystarcza ? , Pozdro

 

Zestaw taki jak wszystkie czyli made in china

działa super efekt naprawde dobry

białe światło i nie jest niebiesko a o to mi chodzilo

bo dla mnie niebieskie światło wygląda bardzo kiepsko

 

http://www.ebay.co.uk/itm/330618384309?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1778wt_1110

 

 

008yk.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba bylo pomalowac caly dol wydaje mi sie ze by bylo ladniej cos jak u mnie
ale do tego to już by trzeba było porządny sprzęt a nie puszka sprayu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw taki jak wszystkie czyli made in china

działa super efekt naprawde dobry

białe światło i nie jest niebiesko a o to mi chodzilo

bo dla mnie niebieskie światło wygląda bardzo kiepsko

 

http://www.ebay.co.uk/itm/330618384309?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p398 4.m1497.l2649#ht_1778wt_1110

 

Masz autko z 2005 ja 2004 w tym linku jest fajny zestaw ale nie do CAN BUS , a my chyba mamy tą szynę can do komunikacji , pytam bo mogę to zaraz kupić ale nie chcę strzelić babola możesz parę słów dopisać i wyjaśnić ? , ja jestem zielony w tym temacie , lub może ktoś inny też wyrazi swoją opinię , będę wdzięczny i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz autko z 2005 ja 2004 w tym linku jest fajny zestaw ale nie do CAN BUS

passat b5 nie jest na pelnym canie. komunikacja jest normalnie po k line - zreszta tak samo komunikujesz sie przy pomocy vag coma.

B6 sa juz na canie. nawet na logike biorac jesli Maciej ma 2005 i do niego podeszlo to do Ciebie (2004) tez da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym linku jest fajny zestaw ale nie do CAN BUS
w razie czego ja mam te dodadkowe kostki do can bus,jeśli o to Ci chodzi

dafota.3.e7t1321126575b.jpg.smIMAG9946.jpg&th=4841

mogę oddać za friko.

 

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

 

wszystko pasuje i działa jak należy trzeba tylko dokupić uchwyty do palników

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2306522329...84.m1497.l2649

fakt ale jak to zakładałeś to na pewno wiesz jakie to badziewie i jak się wygina.sam mam to u siebie. ale przy okazji jak bede w aso kupie zapasowe ori i je utne.raz że w aso to kosztuje napewno mniej niż na tej aukcji, dwa napewno nie jest to taka giętka lipa Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko pasuje i działa jak należy trzeba tylko dokupić uchwyty do palników

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2306522329...84.m1497.l2649

wiesz co nie muisz dokupowac tych uchwytow, ja nadcialem swoje- mam 2 na zapas w razie 'w'- gdzies na forum bylo jak sie to robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

 

fakt ale jak to zakładałeś to na pewno wiesz jakie to badziewie i jak się wygina.sam mam to u siebie. ale przy okazji jak bede w aso kupie zapasowe ori i je utne.raz że w aso to kosztuje napewno mniej niż na tej aukcji, dwa napewno nie jest to taka giętka lipa

 

wiesz co nie muisz dokupowac tych uchwytow, ja nadcialem swoje- mam 2 na zapas w razie 'w'- gdzies na forum bylo jak sie to robi...

 

Dokładnie tak jak piszecie jest to giętka lipa

ale oryginalnych nie nacinałem zostawiłem je tak jak Grześ w razie ''W''

w planach mam jeszcze wymiane lamp bo mam połamane plastiki i mi jedna lampa skacze a drugą ciężko ustawić narazie są ustawione na dół co by nie oślepiać i zastanawiam się nad tymi lampami

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-00-04-BLACK-ANGEL-EYE-PROJECTOR-HEADLIGHTS-/220598104123?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item335cabf03b#ht_1665wt_1344

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale oryginalnych nie nacinałem zostawiłem je tak jak Grześ w razie ''W''
i ja zostawiłem ale jak już napisałem jak będę w aso to kupie drugi komplet i pociacham;)a to ebayowe gówno wyrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b5 nie jest na pelnym canie. komunikacja jest normalnie po k line - zreszta tak samo komunikujesz sie przy pomocy vag coma.

B6 sa juz na canie. nawet na logike biorac jesli Maciej ma 2005 i do niego podeszlo to do Ciebie (2004) tez da rade

 

No właśnie , mam VCD VAG 1062+ , i łączę się przez CAN i skanuje auto i ewentualnie kasuję błędy po naprawach (jest tam taka zakładka czy chcesz użyć CAN BUS , to dobrze że u kolegi działa ten zestaw (fajna fota) . Szukam czegoś najlepszego , podobno cyfrowe przetwornice są najlepsze do autka z CAN . Panowie jak to sprawdzić ? czy jest ten CAN czy nie ,

http://www.ebay.co.uk/itm/330618384309?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1778wt_1110 , tu jest napisane nie do CAN BUS , myślę sobie że może u mnie jest ta szyna i mogą być zakłócenia ( nie jestem pewny stąd ta dyskusja ) i prośba o wasze rady , Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , mam VCD VAG 1062+ , i łączę się przez CAN i skanuje auto i ewentualnie kasuję błędy po naprawach (jest tam taka zakładka czy chcesz użyć CAN BUS , to dobrze że u kolegi działa ten zestaw (fajna fota) . Szukam czegoś najlepszego , podobno cyfrowe przetwornice są najlepsze do autka z CAN . Panowie jak to sprawdzić ? czy jest ten CAN czy nie ,

http://www.ebay.co.uk/itm/3306183843...ht_1778wt_1110 , tu jest napisane nie do CAN BUS , myślę sobie że może u mnie jest ta szyna i mogą być zakłócenia ( nie jestem pewny stąd ta dyskusja ) i prośba o wasze rady , Pozdro

Kolego napisałem Ci przecież że jak bedziesz miał problemy to oddam Ci za free te kostki.nawet zdjęcia im zrobiłem.ale jak już chudzielec Ci powiedział że problemów mieć nie powinieneś

 

pochodzą z takiego zestawu:

http://www.ebay.co.uk/itm/CANBUS-XENON-HID-MINI-CONVERSION-KITS-35W-H1-H3-H4-H7-/170573224780?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b6f4db4c

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego napisałem Ci przecież że jak bedziesz miał problemy to oddam Ci za free te kostki.nawet zdjęcia im zrobiłem.ale jak już chudzielec Ci powiedział że problemów mieć nie powinieneś

 

pochodzą z takiego zestawu:

http://www.ebay.co.uk/itm/CANBUS-XENON-HID-MINI-CONVERSION-KITS-35W-H1-H3-H4-H7-/170573224780?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b6f4db4c

 

Sorki nie doczytałem o tych kostkach :wstyd , odezwę się jutro dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy 4300K wystarcza ?

To nie moc tylko kolor-im wyżej tym światło bardziej niebieskie, czyli automatycznie mniej go na asfalcie, zwłaszcza mokrym. Im niżej tym bardziej żółto-4300 to czysta biel-najbardziej zbliżona do światła dziennego, dlatego fabryczne zestawy wychodzą z taką temperaturą koloru.

 

Passat B5fl nie ma kontroli żarówek, więc nie potrzebujesz zestawu do can i wszystko w tym temacie. A can jest tylko w komunikacji między ecu silnika, a licznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z was doswiadczenie w rozbiórce drzwi w b6 aby dostac sie do głosnika?

bo przy otwieraniu drzw mi czasami zatrzeszczy jak by nie stykał kabelek! na polic majstrach tak samo

 

jacek dzwoniłes w piatek?

próbowałem oddzwonic ale nie odbierałes!

 

 

 

 

dla robiacych andrzejki!

 

Do you fancy ł50 worth of groceries for ł22 delivered (or ł21 collected from a store)??

 

Then read on!

 

Register on the Tesco website as a new customer (just use a different email address).

 

Copy and paste the Quidco, click 'visit site and get cashback' and then go to the grocery section. Quidco: http://www.quidco.com/tesco/?ac

 

 

Chuck in ł50 worth of groceries into your online basket (make sure it includes ł5 worth of fruit n veg).

 

Choose the cheapest delivery slot you can get (ł3 for home delivery or ł2 collection from store). Make sure the date you select is on or before 16th November.

 

Then go to the payment stage and enter these coupon codes:

 

ł15 off when you spend £50: XXPCT3

ł5 off when you spend £5 on fruit n veg: GRGDN4

Free delivery: GRTK7G

 

You should get ł26 knocked off your total bill. (ł6 is deducted for delivery, even if you choose the ł3 delivered to door/ł2 store collection option).

 

Counter in the ł5 cashback which you'll get Tesco and Quidco

 

....so you get:

 

ł50 of groceries

ł3 or ł2 delivery charge

 

with the following deductions:

ł15 off ł50 spend

ł5 off fruit n veg

ł6 off for delivery

ł5 (via cashback)

 

:bleble

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś wreszcie wymieniłem płyn hamulcowy, różnica kolosalna;)

Jaki plyn zalales i ile Ci poszlo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek pobudka nie udawaj ze śpisz :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektóre firmy zmniejszają limit nawet do 80 km/h

 

chodziło mi o to czy mu dodatkowy kaganiec załozyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limiter jest standardowy na nawigacji 57 mph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris sorki ale telefon zostawilem w aucie.to nie bylo nic waznego. taka *******ka.nie spie po prostu odpoczywam dzis w pracy.piekna pogoda wiec niema co siedziec przed monitorem tylko dotleniac sie i korzystac ze sloneczka. niewiadomo kiedy znowu zaswieci

 

co do plynu to wlalem motula 660 poszlo ciute ponad 1.5 litra.

 

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

 

ale beka napisalem pierd....olka i mi wykasowalo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak piszecie jest to giętka lipa

ale oryginalnych nie nacinałem zostawiłem je tak jak Grześ w razie ''W''

w planach mam jeszcze wymiane lamp bo mam połamane plastiki i mi jedna lampa skacze a drugą ciężko ustawić narazie są ustawione na dół co by nie oślepiać i zastanawiam się nad tymi lampami

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-PASSAT-00-04-BLACK-ANGEL-EYE-PROJECTOR-HEADLIGHTS-/220598104123?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM& hash=item335cabf03b#ht_1665wt_1344

 

powiem ci że jak dla mnie to ringi do Passata nie pasują, sam się rozglądałem za lampami do swojego bo zajechane są ale dostały trochę polerki i tak zostały w pierwszej wersji marzył mi się ori xenon do mojego ale strasznie te lampy się cenią jak już są na ebayu. Osobiście miałem do czynienia z lampami firmy Depo zamontowałem takie do poprzedniego auta i zdecydowanie ta B5 przed liftem odmłodniała a ostatnio na urlopie w PL zmieniłem u taty w Passacie też na Depo bo okazało się że ten Passat był po dzwonie i handlarzyna zamontował lampy z USA wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności