Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

:wmorde:lol3

 

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

 

coz za pasjonujacy pojedynek!!!!:D

 

to kto wygrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po walce tak jak myslale Saleta wygral a Najman to srota bil sie jak dziecko 10 letnie hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra poszedłem się odlać przed walka wracam a tam juz po walce :D

Najman udał że złamał noge ale chodzić mógł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pany cos z innej beczki widzieliscie nowego paska cc ?http://moto.onet.pl/301486,10660944,...e.html?node=27

wg mnie to ladniejszy niz phejton... ladny:)

najman tak kopal!!! tak mocno kopal az se bidny gire przetracil:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walka jutro w teleexpresie - trwala 2 goloty :haha

ogolnie najman pokazal co potrafi -> przed walka jego "dominujacy" styl podano jako boks. wiec ja czegos nie rozumiem. jak jest taki zaje...sty w boksie to dlaczego probowal walczyc nogami??????

nie owiac o tym ze chcial zrobic burde podworkowa na ringu. zenada... ale to tylko potwierdzenie mojej teorii

 

podobal mi sie jeden z komentatorow - "moze powinien wybrac formule szachy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:haha

ogolnie najman pokazal co potrafi -> przed walka jego "dominujacy" styl podano jako boks. wiec ja czegos nie rozumiem. jak jest taki zaje...sty w boksie to dlaczego probowal walczyc nogami??????

nie owiac o tym ze chcial zrobic burde podworkowa na ringu. zenada... ale to tylko potwierdzenie mojej teorii

 

podobal mi sie jeden z komentatorow - "moze powinien wybrac formule szachy"

W boksie to on tez duzo nie wywalczyl a uwaza sie za wielkiego boksera"El Testosteron" :haha :haha ale komentator prawde powiedzial "moze powinien wybrac formule szachy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cała walka dla tych co nie widzieli a nie chca czekac do teleexpresu
dla mnie to była żenada już za pierwszym razem. lubie ufc więc celebrytów nie oglądam,ale obejrzałem ten taniec z gwiazdami. po obejrzeniu drugiej walki stwiredziłem że Saleta był faworyzowany, nawet przez komentatorów.szkoda patrzeć na taką juchnie.hooliganka stadionowa;)kibiców z G.....ska:lol Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak by ktoś z was robił MOT to nie bądzcie zdziweni że nie ma już zielonego certifikatu MOT jest teraz jedna biała kartka A4 nie ma już także zółtej i czerwonej wkładki na advise wszystko jest teraz na certyfikacie a od przyszłego roku na każdym certyfikacie MOT będzie przebieg auta z ostatnich pięciu lat spisywany przy każdym przeglądzie

 

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

 

pany cos z innej beczki widzieliscie nowego paska cc ?http://moto.onet.pl/301486,10660944,...e.html?node=27

 

jak dla mnie to ładnie się prezentuje może jak trafie w Euro Milions to takiego sobie sprawie:fajny

 

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

 

a jak już trafie w tego Euro Miloins to taką tablice sobie sprawie:bleble

https://www.regtransfers.co.uk/main/secureordering/orderregmark.asp?searchtype=general&regno=PO11 SKA&index=0&regprice=3245&plateid=68092466

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jak by ktoś z was robił MOT to nie bądzcie zdziweni że nie ma już zielonego certifikatu MOT jest teraz jedna biała kartka A4 nie ma już także zółtej i czerwonej wkładki na advise wszystko jest teraz na certyfikacie a od przyszłego roku na każdym certyfikacie MOT będzie przebieg auta z ostatnich pięciu lat spisywany przy każdym przeglądzie

 

no ja sie zdziwiłem 23 /10/11 :zeco bo jak zobaczyłem biała kartke to myslałem ze cos zle z autkiem:dolamam a gosc mi mówi ze wszystko w najlepszym porzadku :dobrze tylko tak teraz wyglada nowy mot

 

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

 

dla mnie to była żenada już za pierwszym razem. lubie ufc więc celebrytów nie oglądam,ale obejrzałem ten taniec z gwiazdami. po obejrzeniu drugiej walki stwiredziłem że Saleta był faworyzowany, nawet przez komentatorów.szkoda patrzeć na taką juchnie.hooliganka stadionowa;)kibiców z G.....ska:lol

moze przemek był faworyzowany ale sam przyznasz ze tak w boksie jak i w kickboxingu osiągną dosc duzo a ten drugi to co, łos jakis z BB, zreszta saleta po walce powiedział ze boi sie ze 3 starcie testosteron bedzie pewnie chciał rozegrac w sumo :haha

 

co było jak z pudzianem nasz big braderek chciał walczyć ?

to samo , gosc struga głupa dla kasy bo powiedzmy szczerze ze bokser to z niego zaden

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro lub we wtorek MOT u żony w passacie to dobrze wiedzieć.

 

Wynik pewno poznam dopiero w czwartek jak wróce bo jade w trase do Nurembergi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jacku teraz to juz pewne na 99% ze w ikea bede w czwartek!

 

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

 

Ja mam jutro lub we wtorek MOT u żony w passacie to dobrze wiedzieć.

 

Wynik pewno poznam dopiero w czwartek jak wróce bo jade w trase do Nurembergi :)

 

pewnie kobieta dobre nowiny sms - przysle

 

fajnie masz z ta praca,

 

ja w sobote jade do hastings ale to tylko 50mill,

a ktoś wie moze czy 40p za 1 mile to dobra stawka bo tyle firma mi płaci za użytkowanie własnego autka

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie auto zostawiam u znajomego mechanika obok mojej pracy

(ten mechanik mi tą prace właśnie załatwił -polecił mnie)

 

Rano zostawiam auto jade do Yorku z jednym obrazem

wracam pare godzin snu i około 3 rano startuje na euro tunel

potem jazda do nurebergi nocleg w hotelu w środe rano załadunek i powrót.

Jade po x-ray machine czyli po maszyne do prześwietleń rentgen.

Zajmujemy się też transportem takich maszyn.

 

No lubię tą moją nową prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie wlasnei stalem sie posiadaczem Audi A4 2.0 TDi 143 SE http://www.cargiant.co.uk/Audi/A4/Saloon/details-527855-Audi-A4-Saloon.asp?viewtype=0 mam nadzieje ze autko bedzie lepiej sie sprawowało niz passacik :)

 

Powodzenia z nowym autkiem :)

 

 

Ja wlasnie skonczylem swoje weekendowe wypociny z passkiem ... Tym razem poszlo lakierowanie elementow tapicerki ... :)

Kolejna poprawka badziewnego wykonania grupy vw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie wlasnei stalem sie posiadaczem Audi A4 2.0 TDi 143 SE http://www.cargiant.co.uk/Audi/A4/Sa...asp?viewtype=0 mam nadzieje ze autko bedzie lepiej sie sprawowało niz passacik

 

no ładnie się prezęci szerokości i bezawaryjności a tak na marginesie to zdecydowanie lepszy wybór niż C5, a do tego cargiant miałem się wybrać obejżeć dwa auta jak jeszcze szukałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratki piotrek, ładnie sie prezenci, mam nadzieje ze bezawaryjnie bedzie chodziła

 

miałem nadzieje ze nie kupisz cytryny i po cichu liczyłem na audi tylko myslałem ze wrzucisz a6 i moze nawet w kombiaku albo paska cc na CR-ku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem nadzieje ze nie kupisz cytryny i po cichu liczyłem na audi tylko myslałem ze wrzucisz a6 i moze nawet w kombiaku albo paska cc na CR-ku

kris byla opcja kupna A6 2.0 2008r , ale jak narazie nie potrzebuje tak duzego auta , moze natepne bedzie A6 :) co do passka CC to zatanawialem sie ale to 4 osobowe i jak narazie zarazilem sie do passatow :(a C5 nie powiem zajebiscie mi sie podoba ale tylko wersja z Hydroactive + ktora ciezko dostac w dobrej cenie i jeszcze jedno zauwazylem ze c5 Exclusive maja problemy z lakierem :( luszczy sie .

Edytowane przez gsmlondon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie wlasnei stalem sie posiadaczem Audi A4 2.0 TDi 143 SE http://www.cargiant.co.uk/Audi/A4/Saloon/details-527855-Audi-A4-Saloon.asp?viewtype=0 mam nadzieje ze autko bedzie lepiej sie sprawowało niz passacik :)
pogratulowac takiego zakupu! i bezawaryjnosci zycze

 

---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

 

Wczoraj, 20:59

 

panowie jak by ktoś z was robił MOT to nie bądzcie zdziweni że nie ma już zielonego certifikatu MOT jest teraz jedna biała kartka A4 nie ma już także zółtej i czerwonej wkładki na advise wszystko jest teraz na certyfikacie a od przyszłego roku na każdym certyfikacie MOT będzie przebieg auta z ostatnich pięciu lat spisywany przy każdym przeglądzie

czyli panowie skonczy sie juz sprzedawanie aut bez stanu "powiedzmy" aktualnego zegara.no ale jeszcze i na to jest obejscie-bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie pochwalic moim zimowym zakupem [ATTACH=CONFIG]69387[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]69388[/ATTACH] rozmiar 16' oponki Dunlop wintersport

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności