Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a prosze zeby nie bylo he, a wogole to spieprzyli to forum jak trza i lepiej juz nie mogli bo jak dla mnie to nawet jest problem zdjecia wrzucic

Zibi - niedlugo bedziemy do Ciebie dzwonic nie tylko o porady samochodowe ale takze budowlane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaków nie widziałeś? ;)

 

widziałem :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, doradzcie... znalazlem takie oponki: http://www.ebay.co.uk/itm/winter-tyres-/260878745404?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3894453912187767473

obejrzalem je osobiscie i tak, miecha na nich tak srednio. 2 lepsze 2 gorsze. sa z 2008. pochodza z szarana wiec pasuja do paska. ja mam 225-45-17 te to 205-55-16. pytalem o cene kup teraz i chcieliby ok 130-140. wiec cena jest w miare przystepna. brac je na podroz do polandii czy szukac cos na swoje felgi...??

Grzesiu jak dlamnie cena jest dobra ja bym bral napewno Ci wystarczy na dwa sezony :D Ja tez gdzies nie dlugo bede kupowal zimowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a prosze zeby nie bylo he, a wogole to spieprzyli to forum jak trza i lepiej juz nie mogli bo jak dla mnie to nawet jest problem zdjecia wrzucic

 

[ATTACH=CONFIG]68944[/ATTACH]

 

zibi popieram w 100%

 

a co do chatki to mam nadzieje ze twoja i gratuluje,

mam nadzieje ze na spokojnej ulicy i cichym miejscu ( u mnie jest taka cisza , a rano to ptaki budza cie w niedziele spiewem)

jak tak i nie jest to zadna tajemnica to daj wiecej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zimowego obuwia.

przeczytalem artykul dzisiaj na wp nt testu ADAC i testu zimowych opon.

tesstowali 2 rozmiary z czgo 1 bardzo popularny 195/65/15

zadna opona nie otrzymala najwyzszej oceny - BDB

ocene dobra otrzymaly

Continental ContiWinterContact TS830

Goodyear UltraGrip 8

Na w pełni pozytywne oceny zasłużyły jeszcze opony: Semperit Speed-Grip 2 (najtańsze wśród najlepszych), Dunlop SP Winter Sport 4D, Michelin Alpin A4 oraz Pirelli Winter 190 Snowcontrol Serie 3.

poszukalem poszperalem i znalazlem wspomniane dunlopy za 52.49 + deliverka ->TU

roznica w cenie w pl a tutaj groszowa wiec warto sie zainteresowac. pozostale opony srednio 15-20 fuli drozsze (za szt). wiec warto wyslac z pl.

czekam na wasze opinie bo ja chyba sie na nie zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tak i nie jest to zadna tajemnica to daj wiecej info.

 

też bym sie przyłączył do prośby o wiecej info jak można :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też bym sie przyłączył do prośby o wiecej info jak można

ja moje foty zamieszcze jak dostane klucze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja moje foty zamieszcze jak dostane klucze

a co jesteś w trakcie załatwiania chałupki:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co jesteś w trakcie załatwiania chałupki

machina ruszyla w piatek - prawnik mortgage itd....

po swietach pewnie bede na swoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o samolot w Warszawie

http://m.onet.pl/wiadomosci/4895711,detal.html

 

Tak tez myslalem

 

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

 

a prosze zeby nie bylo he, a wogole to spieprzyli to forum jak trza i lepiej juz nie mogli bo jak dla mnie to nawet jest problem zdjecia wrzucic

 

[ATTACH=CONFIG]68944[/ATTACH]

 

Zibi ladnie dzialasz kiedy planujesz parapetowke moze wpadniemy wszyscy jak juz skonczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem Goodyer'a Ultragrip ale nie powiem jak narazie nic bo sniegu nie ma :P ... choc jak ostatnio ranem bywalo po 2 czy 3 stopnie to bylo czuc roznice i lepsza przyczepnosc .... Tyle ze nie sa to opony takiego rozmiaru jak pisales ,,, ja kupilem 235x40x18 .. udalo mi sie trafic razem z felgami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi, dobrze działacz. Oby tak dalej.

 

Ja w koncu dzisiaj ogarnolem porządki. Od jutra konkretną przeprowadzka.

 

Dzięki wszystkim za podpowiedzi na temat licznika. Jak się dodzwoniłem do edf-a to dali mi namiar na caskatera gdzie klucz odebrałem i wyzerowalem licznik, a nawet 3 pandy na plusie bylo ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi, dobrze działacz. Oby tak dalej.

 

Ja w koncu dzisiaj ogarnolem porządki. Od jutra konkretną przeprowadzka.

 

Dzięki wszystkim Za podpowiedzi z licznikiem. Jak się dodzwonilem do edfa to dali minamiar na caskatera gdzie klucz odebrałem i wyzerowania licznik.

 

Pozdrawiam

 

Ty chyba już na bani to pisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zibi popieram w 100%

 

a co do chatki to mam nadzieje ze twoja i gratuluje,

mam nadzieje ze na spokojnej ulicy i cichym miejscu ( u mnie jest taka cisza , a rano to ptaki budza cie w niedziele spiewem)

jak tak i nie jest to zadna tajemnica to daj wiecej info.

 

no kwadrat jest nasz ( oczywiscie na kredyt ) , jakies 120 kwadratowych bedzie, jutro porobie wiecej zdjec i jak dam rade to po wrzucam. a pozatym to dzielnica spokojna, jest garzaz, miejsce na podjazd na trzy auta i jak na te pieniadze co dalismy to sporo miejsca do wygospodarowania. Mysle ze damy z kwiatkiem rade i zrobimy fajny domek o ile nie walniemy w euro milion he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej pany wczoraj passacik wrocil z corocznego serwisu w salonie wymiana oleju + plyn hamulcowy i przeglad a pozatym powiedzieli No problem at all co mnie bardzo cieszy....I tak go wyczyscili ze nie wierzylem :debil w srodku i na zewnatrz nawet opony jakims woskiem nasmaowali ze sie swieca jak psu ... 307£ poszlo :serducho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie pogratulować dobry serwis masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak w cene wliczony jest płyn i wymiana + mot i service to nie tak drogo.

Bo normalnie sam service do 4 cylindrów jest około 90 + części + vat

 

Najważniejsze że auto w dobrej kondycji :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności