Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

 

[/color]

Nasuwa się pytanie co jest nie tak z tą robotą? No chyba, że ciągle zwiększają ilość pojazdów.

 

chyba tylko kasa, bo zarabiasz ok 1200 pandów a o/t za normalna stawke, robia ci prawko za free tylko przez nasteny rok musisz u nich jezdzić

 

znajomy angol tez tak zrobił a po roku powiedział bye i poszedł do londynu na pietruski, kasa 2 x wieksza + masa o/t za super kase

 

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

 

Póki co to muszę zdać to C, a jeszcze do książek nie zajrzałem...

 

patryk a gdzie kupiłeś ksiazki? i skolko cie to kosztowało?

 

bo ja chyba bede zdawał jednak tutaj, w poniedziałek jade do szkoły wypytac sie wszystkiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cię martwić Jacek, ale to za tanio jak za prawdziwy, a Motul jest teraz bardzo chętnie w PL podrabiany. No chyba, że pewny jesteś źróodła i masz jakieś super rabaty.

 

---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

 

Nasuwa się pytanie co jest nie tak z tą robotą? No chyba, że ciągle zwiększają ilość pojazdów.

olej zalatwial mój brat od swojego znajomego który rzekomo sprowadza takie rzeczy.wedlug niego to pewne źródło.ale ręki nie dam sobie uciąć.

Ty jak zwykle Patryk lubisz mi polecieć po bandzie a ja później tydzień depresji mam;)

 

jestem w stanie to jakoś sprawdzić? bo butla jest identyczna z tą którą kupowałem przed rokiem w uk. konsystencja oleju i kolor taki sam.właśnie byłem sprawdzić.

 

może spróbować je zmieszać razem?

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olej zalatwial mój brat od swojego znajomego który rzekomo sprowadza takie rzeczy.wedlug niego to pewne źródło.ale ręki nie dam sobie uciąć.

Ty jak zwykle Patryk lubisz mi polecieć po bandzie a ja później tydzień depresji mam;)

 

jestem w stanie to jakoś sprawdzić? bo butla jest identyczna z tą którą kupowałem przed rokiem w uk. konsystencja oleju i kolor taki sam.właśnie byłem sprawdzić.

 

może spróbować je zmieszać razem?

wez pociagnij solidnego lyka z butli. jak bedzie smakowalo jak olej to znaczy ze wszystko OK. jak bedzie podroba to od razu sie pokapujesz - smakuje strasznie :lol :lol2 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jak zwykle Patryk lubisz mi polecieć po bandzie a ja później tydzień depresji mam

Dobra już nic nie mówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez pociagnij solidnego lyka z butli
żebym potem wyglądał tak jak Ty???never

 

---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

 

Dobra już nic nie mówię
spoko żartowałem ale na oko jest taki sam. i oba się mieszaja jak byłby ten sam.na ten ekspryment porównawczy 2 szklanki do picia jacka zmarnowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy,potrzebna jest konkretna informacja n/t jaki ciężar można podnosić na jaką wysokość,a może znacie kogoś kto zajmuje się sprawami bhp w UK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy,potrzebna jest konkretna informacja n/t jaki ciężar można podnosić na jaką wysokość,a może znacie kogoś kto zajmuje się sprawami bhp w UK ?

http://www.hse.gov.uk/pubns/indg143.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to nikogo tu dzisiaj nie ma??

 

 

Panowie gdzie moge dostać mapy do tom toma xl live na europe ? ?

Mój stary tom tom się skończył i musiałem zakupić nowego jednak mam mapy tylko na uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, jest kilka rozwiązań. Kupujesz, sciagasz i sam wgrywasz, lub dajesz komus na warsztat i odbierasz z uaktualnionymi mapami na całą eu ;)

 

 

Jeżeli masz konto na chmiku, to napewno znajdziesz. W razie co, to pytaj.

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko opcję do wyboru ;)

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw mi babka rano zarysowała autko, a po południu miałem wypadek w pracy :niekumam

straciłem przytomnosc i karetke wezwali, potem przyjechał ambulans i do szpitala mnie zabrał, kilka potłuczeń i siniaków ale żyje :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to straciłeś przytomność? To raczej normalne nie jest, powiedzieli Ci co się dzieje? Czyżbyś miał za mało snu? (przypominam sobie całonocne pisanie na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw mi babka rano zarysowała autko, a po południu miałem wypadek w pracy

straciłem przytomnosc i karetke wezwali, potem przyjechał ambulans i do szpitala mnie zabrał, kilka potłuczeń i siniaków ale żyje

zle sie dzieje, uwazaj na siebie i powiedz cos wiecej o tym zaslabnieciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zle sie dzieje, uwazaj na siebie i powiedz cos wiecej o tym zaslabnieciu.

 

jak by ci 10 takich wózków magazynowych ułożonych na siebie kazdy 0koło 3kg, spadło na ciebie z tira kiedy ty odwrócony plecami jesteś to też byś jak sztur

 

"ciemność widze , widze ciemność" :bleble

odleciałem jak mi jeden przyje... w tył głowy i ucho zarazem, nie było mnie z 2 minuty, podobno zrobiłem dwa kroki i juz leciałem na ziemie kiedy menagero z widlaka wyskoczył i zdażył mnie złapać

 

w ten sposób w który ładowaliśmy nie powinno sie to tak odbywać ale mój menagero postanowił ze czas nas goni i tak to zrobimy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gites ze ci nic nie ma. A teraz walcz o odszkodowanie bo bedzie sporeeee ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to gites ze ci nic nie ma. A teraz walcz o odszkodowanie bo bedzie sporeeee ....

 

no dzieki kolego :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś ma jakiś pomysł jak wymyć kolektor ssący od Passata bo wykorzystałem to że moje auto poszło na warsztat i wymontowałem kolektor ssący żeby go wymyć. Nie ma w nim tragedii bo spodziewałem się bardziej zasyfionego ale jednak coś tam jest wyskrobałem ile się da leżał całą noc w nafcie a później go myjką ciśnieniową z gorącą wodą potraktowałem ale dalej jednak coś w nim jest. Może macie jakiś pomysł może czyś żrącym go potraktować tylko czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności