Skocz do zawartości
Gość Piotrek1982

Zaniżanie temp. przez wskaźnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek1982

sprawdz. czujnik jest na rurze ktora idzie od chlodnicy do silnika. u mnie sa dwa. ten a wskazniki to ten na gorze rury a nie na boku. ja wymienilem juz termostat, dwa czujniki, kostke do czujnika i nadal to samo. jak znajdziesz daj zac co bylo. powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wufa
Witam, znalazlem przyczyne zlego wskazania temperatury. Pozyczylem od kumpla licznik i na rozgrzanym silniku podmienilem zamiast mojego. na moim wskazanie bylo ok 70 st, na kumpla jakies 87st. wiec klamie o ok 15st. a poziom paliwa zaniza o 5 litrow. jest jakas mozliwosc poprawienia tego? nie chce wymieniac licznika bo mam zrobione niebieskie podswietlenie i wogole jest wizualnie w dobrym stanie.

Pisałem o tym już kilka razy w liczniku jest regulator napięcia, który jak walnie to są takie cyrki. Piszesz, że na kumpla liczniku jest dobrze to nie grzeb w układzie tylko w liczniku.

Ten regulator ma trzy nóżki i jest przykrecony do obudowy śróbką od wewnetrznej strony i jego można wyjąć,

Pójdziesz z tym do pierwszego lepszego sklepu elektronicznego i kupisz za parę złoty...

I licznik jak nowy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaggy

A moze to winna zegarow. Tak jest u mnie.

 

Witam, znalazlem przyczyne zlego wskazania temperatury. Pozyczylem od kumpla licznik i na rozgrzanym silniku podmienilem zamiast mojego. na moim wskazanie bylo ok 70 st, na kumpla jakies 87st. wiec klamie o ok 15st. a poziom paliwa zaniza o 5 litrow. jest jakas mozliwosc poprawienia tego? nie chce wymieniac licznika bo mam zrobione niebieskie podswietlenie i wogole jest wizualnie w dobrym stanie.

Pisałem o tym już kilka razy w liczniku jest regulator napięcia, który jak walnie to są takie cyrki. Piszesz, że na kumpla liczniku jest dobrze to nie grzeb w układzie tylko w liczniku.

Ten regulator ma trzy nóżki i jest przykrecony do obudowy śróbką od wewnetrznej strony i jego można wyjąć,

Pójdziesz z tym do pierwszego lepszego sklepu elektronicznego i kupisz za parę złoty...

I licznik jak nowy :ok:

 

Szkoda ze u mnie nie napisales tego moze bys dostal punkt :) Wlasnie to zrobilem i juz widze roznice. Wskazowka paliwa odrazu sie podnosi :) Jeszcze bede testowac ale dzieki ze sugestje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności