Skocz do zawartości
dziorasix

bmw e46 czy passek oba w diessel, sedanie i z roku 2002 co wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

bmw e46 czy passek oba w diessel, sedanie i z roku 2002 co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-46

320D czy 330D :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bwm 2d 150KM a PASSAT 131 KM

Edytowane przez dziorasix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak 320d albo Pasek 2.0tdi to ja bym brał VW. Ale jak większy silnik to BMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passak jedynie 131 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym e-46

Sam chcę taką kupić na wiosne, tylko, że 2000 rok, no może 2001 i też 320d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ponad pol roku e46 320d 150 i jest rewelacja, moc, przyspieszenie, osiagi i spalanie, na pelnym zbiorniku w trasie (55l) robie 1100-1200 km. i nie jezdze metoda na dziatka:) auto wygodne, dynamiczne, malo awaryjne. Dodam ze sprowadzam auta wiec passkami 131 juz jezdzilem i bmw zbiera sie lepiej, nie wspominajac ze silnik jest juz na CR a nie na PD... Co przeklada sie na kulture pracy silnika, w srodku go po prostu nie slychac!!! Wnetrze super wykonczone, cos takiego jak trazki plastikow nie istnieje, cicho i wygodnie. Miejsca oczywiscie mniej jak w passacie i komfort jazdy jest gorszy ale cala reszta rekompensuje to. Jesli chcesz wiecej info pisz. P:ozatym mam do sprzedania teraz sedana 320d 150 2002 w jasnej skorze z duza navi. Jesli jestes zainteresowany napisz podam Ci iwecej szczegolow, auto przywiezione z belgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za e46 przemawia to że to auto jest poprostu ładne, dużo ładniejsze od paska

ale znowu passat ma w środku duuużo więcej miejsca

dzisiaj jakby ktoś przede mną postawił 3bg i e46 to miałbym duży dylemat

 

pozdr

 

ps. ale i tak bym wybrał audi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E46 330d od 2003r 204KM to jedyna słuszna droga rekompensująca ubytek miejsca w porównaniu do paska. Ja mam przynajmniej takie założenia więc będę poprostu dłużej kasę odkładał;) 320d OK, ale jakoś BMW musi mieć 6 garów żeby było sobą. Póki co mam romans z passatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz wiecej info pisz. P:ozatym mam do sprzedania teraz sedana 320d 150 2002 w jasnej skorze z duza navi. Jesli jestes zainteresowany napisz podam Ci iwecej szczegolow, auto przywiezione z belgi.

 

Napisz coś więcej o tej BMW, najlepiej podeślij na mejla zdjęcia jak masz razem z proponowaną ceną :)

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW podeslalem Ci na meila zdjecia i nfo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka plusów i minusów obu autek.BMW ma cichszy silnik i jest on na łańcuchu,natomiast VW silnik standard na pasku.Jeżeli chodzi o ilośc miejsca to BMW nie ma szans tymbardziej że to jest tylno napędówka i tunel od wału skuyecznie ogranicza ilość miejsca z tyłu.Ja z racji tego że lubię troszke większe auta wziołbym passata aczkolwiek moim następnym samochodem bedzie BMW E39:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla bmw to duzo miejsca z tylu, minus za maly bagaznik i to ze siedzonka sie nie skladaja. 150 PS nie jezdzilem ale brat ma 136 PS i musze powiedziec ze jak dla mnie to marnie sie zbiera, oczywiscie porownanie do mojego Toledo, jednak predkosc max jest o 15 km wyzsza, spalanie takie same w granicy 5,5 litra. Za BMW przemowiloby do mnie jedynie solidne wykonanie wnetrza, dobre materialy a nie plastiki tandetne tu i tam, auto jest dobrze wygluszone. Wydaje mi sie , ze passat jest zwinniejszy od BMW, ona to dla mnie taki maly Jaguar, ciezki wozek, malo tam sportu w niej widze.

 

A to jego E46 z nowymi felgami:)

BMW 1.jpg

Edytowane przez arth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmw z racji rwd, ktore daje frajde w przeciwienstwie do nudnego jak flaki z olejem napedu na przod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym wybral e46 2002r to juz te poliftowe modele i silniczek super na lancuchu 2.0 150km naped na tyl ,tylko w srodku mniej miejsca:)

sam mam passka ale zawsze chorowalem na e46 3.0d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial brac bumiera to bym bral 5. W 3 e46 jest malo miejsca, koszmarnie malo, prowadzi sie dobrze i idzie lepiej od paska, ale na tak male auto jest o dziwo ciezkie....

 

W zasadzie porownanie tych aut jest trudne i nalezy poprostu wybrac to co komu bardziej sie podoba, passata wybierze ktos kto w racjonalny sposob postawi na miejsce dla siebie i podrozujacych, a bmw kupi ktos kto sie polasi na 20km wiecej i niby te bloga cisze w srodku i sportowe zaciecie. Dodam jedna rzecz, wcale nie zgryzliwie, mianowicie lancuch rozrzadu w bmw potrafi tez zahalasowac :D :D i wtedy jest rownie glosno jak "niby" w pasacie. Ja osobiscie wole klank TDI niz DTI czy TDS i D takze mozna godzinami wymieniac wady i zalety a i tak na koncu wybeirze nasza gorsza polowica:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie wole klank TDI

W B4 w środku akurat jest cicho :vw:

wiadomo co VAG to VAG :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że jak bym miał ok. 2o lat kupiłbym BMW i napęd na tył (wiadomo dyskoteki, tuba w środku, laseczki, dresik i ta moc). Przepraszam wszystkich wielbicieli tego auta ale tak mi się kojarzy. Nie powiem że jeszcze do tego łysa pała i szeroki kark, bo by nasz moder się obraził. Ale że jestem statecznym panem i nie mam zacięcia wyścigowca a lubię wygodę i spokój wybrałem passata. Nie powiem ci że wybrałbym passata bo akurat takiego mam i jestem z niego zadowolony. Ja teraz z kolei wybrałbym Audi A6 ale do niego jeszcze droga długa. I myślę że grupa VAG przez niektórych znienawidzona jest O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności