Skocz do zawartości
VALDI

metaliczne stuki - lewe przednie kolo ..

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ...

Nowy tydzien i znowu sie cos dzieje ...

Jadac po dzurach / studzienkach w jezdni z lewego przedniego kola wydobywa sie specyficzny dzwiek ... jakby ktos dwa kawalki metalu o siebie napierniczal ... jak jade po rownym to jest cisza i spokoj ... wystarczy jakis dołek i napierdziela ... troszke sie dzis przestraszylem jak to uslyszalem ...

 

Dzieki za pomoc w zdiagnozowaniu usterki.

Milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego na odległość to nikt tego nie zdiagnozuje , trzeba zdjąć koło i zobaczyć co w "trawie piszczy" , u mnie przy stukach jak jechałem po dziurach były wywalone gumy na wahaczach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego pi razy drzwi ile takie gumy?

hm z drugiej strony ... zeby od gum tak stukalo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz na sciezke diagnostyczną. Tam ci trzepną samochodem i sprawdzą gdzie są luzy. A zapłacisz za to raczej niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdi, umów się z tym kolegą co ci namiary dałem. On powinien pomóc z tymi stukami, a potem napisz co to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie to samo, w przednim lewym kole słychac jakieś stuki. Podczas normalnej jazdy się tego nie odczuwa, ale w czasie manewrowania tak i przy przejeżdżaniu przez nierówności. Byłem na ścieżce diagnostycznej i ... nic nie stwierdzono. Może ktoś miał podobne objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drążek stabilizatora, wszystkie połączenia gumowe głównie na dolnych wachaczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Witam, u mnie to samo, w przednim lewym kole słychac jakieś stuki. Podczas normalnej jazdy się tego nie odczuwa, ale w czasie manewrowania tak i przy przejeżdżaniu przez nierówności. Byłem na ścieżce diagnostycznej i ... nic nie stwierdzono. Może ktoś miał podobne objawy?

miałem podobne objawy ,stuki w przednim zawieszeniu przy nierównościach ,przy progach zwalniających ,obstawiam tuleje metalowo gumowe sinebloki to się jakoś nazywa ,na jedno koło 2 idą był już temat poruszany http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=69278&highlight=stuki+zawieszeniu&page=2 tu masz temacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasami moze nie miec to zwiazku z zawieszeniem i dlatego na scieszce nic ci nie wykaze . koledze kiedys w nie passacie dzwonilo mocowanie przewodu hamulcowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
czasami moze nie miec to zwiazku z zawieszeniem i dlatego na scieszce nic ci nie wykaze . koledze kiedys w nie passacie dzwonilo mocowanie przewodu hamulcowego

racja mi też na ścieżce nic nie pokazało bo to były tuleje metalowo gumowe ,a tak diagnosta

-Panie toż to igiełka ;)

a męczyło ucho jak cholera Zbyszek400 poczytaj ten wątek co ci linka dałem myślę że będzie oki po wymianie koszta śmieszne droższa robota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności