Skocz do zawartości
szynder

''guzik'' maski przedniej

Rekomendowane odpowiedzi

panowie chodzi mi o ten cypelek co informuje o otwarciu maski. mam zerwany z niego przewod i chcialbym go zalozyc, ale nie wiem jaki kabelek do czego jest czerwony i czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony - bo to jest przewód "zasilajacy" że takto nazwę.Zresztą podłącz na próbę i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no jest wlasnie problem bo jest miejsce na 1 kabelek w tym cyplu a co z drugim,:638: gdzie go wpiac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz dokładany alarm. No do czujnika otwarcia to idzie z reguły jeden przewód. A oba mają końcówki z wsówkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mac87 po pierwsze to weź miernik albo chociaż żarówkę z dwoma kabelkami i sprawdź czy na którymś z tych kabli masz +, jeden kabelek do blachy samochodu, drugi do jednego z przewodów. Jeżeli nie ma + i masz alarm to otwórz maske, załącz alarm poczekaj aż się uzbroi i dotknij jednym z tych kabelków do blachy samochodu, jak alarm się załączy to znaczy że to ten przewód i podłącz go wtedy pod krańcówke, znaczy jak to nazwałeś "cypelek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaje zdjecie zeby bylo wiadomo o co mi chodzi;) a co do alarmu to nie wiem czy jest bo gdy chcialem go wywolac przez wlozenie klczyka do stacyjki to otworzyly mi sie z tylu drzwi :eek:

j.jpg

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do alarmu to nie wiem czy jest bo gdy chcialem go wywolac przez wlozenie klczyka do stacyjki to otworzyly mi sie z tylu drzwi

No ten rysunek to mi bardziej audi przypomina.

Sprawdzałeś w bagażniku czy masz syrenę alarmu? Bo może wogóle alarmu nie masz a te kabelki są od czegoś innego. A jeśli masz alarm i widzisz ten mikrostyk na zamku pokrywy sinika to nic prostszego, jak tylko do niego podłaczyć kabelki. Masz przecież tylko dwie kombinacje podłączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ten rysunek to mi bardziej audi przypomina.
mi tez choc to jest etka passata;) a syrena w bedzie bagazniku ? w ktorym miejscu? mam varianta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etka jest wspólna dla audi i vw trzeba tylko przełączyc na marke wybraną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ktorym miejscu? mam varianta.
Na nadkolu z lewej strony auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na nadkolu z lewej strony auta.

Za tapicerką, można wymacać przez te "drzwiczki" gdzie masz trójkąt i klucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie mam alarmu jest tam jedynie zwijacz pasow... a co do tych kabelkow to podpialem czerwony i nic...nie ma zadnej kontrolki na liczniku od maski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności