Skocz do zawartości
aro01

proszę o opinię Alfa Romeo 156 1.9 jtd...

Rekomendowane odpowiedzi

kupując to auto za 9 tysi kupujesz bombe, weś sobie sortowanie ceną ...

 

http://superalfa.pl/?Content=Alfa%20Romeo

 

za wóz trzeba zapłacić.

pokazałeś najładniejsze jakie są chyba w Polsce , jak chcesz to ci mogę pokazać 3bg za 54 tyś , a w Niemczech są i po 70 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pokazałeś najładniejsze jakie są chyba w Polsce , jak chcesz to ci mogę pokazać 3bg za 54 tyś , a w Niemczech są i po 70 tyś

 

zgadza się, ja tam własnie moją kupiłem od Tego Pana i byłem szczęśliwy przez 2 lata.

Nie twierdzę ze wszystkie alfy są cacy i wszystkie są mega fajne. Większosc na polskich drogach jest zajechana i podupada, ale to tylko dlatego ze ktoś niedbał. Stąd taka a nie inna opinia na rynku. Dobra Alfa KOSZTUJE, z mojej strony koniec. Do kupujących powiem tyle : im więcej zapłacisz za alfe tym mniej będzie z nią problemu. Polecam http://www.superalfa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Witam!

 

Zarejestrowałem się na tym forum tylko po to aby wyprostować kilka wypowiedzi!

 

1. Koszt świec w TS to około 150 zł.

 

2. Wariator nie powoduje zniszczeń w silniku. Wymienia się go razem z rozrządem wiec problem "klekotania" nie istnieje.

 

3. Remont po 150 tyś w TS to fikcja. Wszystko zależy jak się silnik użytkuje. Każdą jednostkę innych marek można zajechać i to przy jeszcze niższym przebiegu.

 

4. Straszenie mechaników przed V6 świadczy tylko o ich niskim poziome merytorycznym.

 

5. 1.6 ma 120 koników. Masa ponad 1200 kg. Jak na tamte lata to koni pod dostatkiem. Porównajcie moce z tej pojemności w innych markach z tamtych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności