Skocz do zawartości
kamil9021

NIe dziala CD ; /

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki otóż problem mam radi LG LAC-M6500R i nie działa mi CD/MP3. Tzn. nie wiem o co chodzi bo normalnie pobiera plyte i wszystko tylko o to chodzi ze nie wyswietla wgl na radiu CD. Przycisk func i przełącza się na USB,dalej powinno na CD a wraca do radia ( a powinno byc TUNER->CD->USB i tak wkoło. I to tak jakby cos nie stykalo ze sie nie wyswietla ; / Nie wiem. Prosze o pomoc...:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze opcja CD dostepna jest dopiero jak radio wykryje plytke CD w napedzie.

sprobuj przeczyscic laser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak się włoży płytke i zamknie panel to pokazuje READING i znow przelacza sie na radio ; //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. jak się włoży płytke i zamknie panel to pokazuje READING

 

A sesja na płycie jest zamknięta?

Czy na każdej płytce to samo się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej plycie. Wydaje mi sie ze jakis kabelek moze nie stykac do panelu. i nie wyszukuje cd. Bo wszystko takto normalnie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. jak się włoży płytke i zamknie panel to pokazuje READING i znow przelacza sie na radio ; //

 

probuje odczytac CD z jakiegos powodu to mu sie nie udaje wiec diagnozuje brak CD i powraca do radia.

moze byc kilka powodow:

- brudny laser

- uszkodzony laser

- zastaly, zatarty mechanizm

lub cos innego, mysle ze bez ingerencji w srodek sie nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem kilka fotek środka. Ale robiłem z telefonu wiec nie wiem czy bedzie dobrze widać. Jutro wrzuce. A jak nie to jeszcze raz rozbiore i zrobie aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jest taki jakby dlugi proces wkladania plyty. Tzn. jak plyta wejdzie to jeszcze tak jakby ja wciaga (automat pracuje) i zaczyna charczec przez 3sek gdzies. Jak wychodzi plyta to normalnie wychodzi i automat pracuje ze ja wypycha chociaz juz jest wyjeta plyta ; //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności