Skocz do zawartości
yacek_o

[Climatronic] Nawiew na szybę nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam problem z klapkami nawiewu na szybę,na wyświetlaczu pokazuje mi że wszystko działa poprawnie a nawiewu nie ma.rozebrałem już część deski ,doszedłem do tej małej skrzyneczki elektryczno pneumatycznej do której dochodzą wężyki,przedmuchałem te wężyki spreżonym powietrzem i nic,w końcu wymontowałem od kolegi tą skrzyneczke (napewno sprawna,działa poprawnie cały czas) podłączyłem pod swoje wężyki i nic,nadal nie mam nawiewu na szybę.proszę pomóżcie ,bo już nie wiem co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie podciśnienie do niej nie dochodzi,wiem,że od kolektora ssacego odchodzi jakiś przewód z podciśnieniem,ale gdzie on wchodzito nie wiem,gdzie mogę szukać przyczyny,że nie ma podciśnienia na klapki?od kolektora wychodzi podciśnienie,sprawdzałem dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy przewodach od nagrzewnicy wchodzi do auta zapodaj tam bezpośrednio z kolektora pomijając kompensator w błotniku i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pominąłem kompensator ,ale i tak nic,podciśnienie jest,wydaje mi się ,że coś tkwi pod deską ,ale co?

Edytowane przez yacek_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpinaj wężyki i dmuchaj w nie lub ciągnij sprawdzisz czy klapy się ruszają, mój manual znajduje sie na elektrodzie tam masz ci i jak

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=6531707#6531707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności