Skocz do zawartości
niuniek_00

listwy diodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie zamowilem sobie na allegro takie listwy diodowe zalane jakby w silikonie (tzw. do jazdy dziennej- przynajmniej tak slyszalem) ktore chce sobie zamontowac chyba w zderzaku tylko potrzebuje rady nie wiem czy zrobic do nich jakis dodatkowy wylacznik czy podpiac bezposrednio do wlacznika swiatel albo jakiejs kostki?? A drugie moje pytanie czy na to trzeba miec jakis atest czy mozna jezdzic bez problemow?? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOWÓD REJESTRACYJNY masz zabrany od ręki :D koleś miał założone 3dni i sie pozbyl dowodu. po za tym to zalatuje tandetą. nie psuj wyglądu auta :) a tak po za tym to nie spełnia żadnych norm aby swieciło jako swiatła do jazdy dziennej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za szybka odpowiedz chyba mnie przekonales i zamontuje sobie chyba w srodku jako dodatkowe podswietlenia np bagaznika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma u siebie w pasku mam porzadny pasek diod zalozony i swieca bardzo ladnei a policja juz mnie tyle razy widziala i nic na to nie mowili kilka razy powoli jechalem ajk stali i tez nie zatrzymali ale pewnie to jest tak z neimi ze zalezy na jakiego idiote sie trafi ale ogolnei mam juz chyba z pol roku i nic niekt nie sapal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo można powiedzieć na HID'y (w zwyklych reflektorach) jeden policjant zwraca uwage a drugi ma to oficjalnie wiecie sami gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jakis misiek bedzie mial okres to pewnie zabierze ten dowod bo to chyba jest tak jak z szybami przyciemnianymi z przodu jak sie upie...oli to ci karze zrywac a inny nie zwroci nawet uwagi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest jak mowisz kolego... z misiaczkami to gorzej jak z babami nie wiadomo kiedy maja humor... u baby przynajmniej widać ze ma zły dzień :D zapraszam do mnie do miasta :D tutaj to dopiero jest niebieska ekipa :D za mna kiedyś do garażu wjechali ale kulturalnie poprosiłem żeby odjechali bo psa z łancucha spuszczam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywajmy, wszystko zależy od policjanta -jeden sie przyczepi inny nie. jesli chcesz aby robiło to jako światła dzienne to musisz zerknąc w przepisy kiedy to sie powinno włączać i w jakim miejscu powinno być to zamontowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak zrobie i poszukam cos na necie albo mialem taki plan ze jak spotkam drogowke to sie zatrzymam i kulturalnie zapytam kiedy, gdzie i czy wogole:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potkam drogowke to sie zatrzymam i kulturalnie zapytam kiedy, gdzie i czy wogole

myslisz, ze będą wiedzieć? :P jesli by wiedzieli to co drugiemu by dowód za to zabierali :D

skierują się do papierków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem trzy kontrole w Wawce, Poznaniu i Białymstoku i jak na razie się nie przyczepili a listwy mam 50 cm także widać je konkretnie

 

Obraz 062.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zalatuje wiochą szczególnie w passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności