Skocz do zawartości
trocina

przekładka silnika do passata 97r 2.8 v6 4x4

Rekomendowane odpowiedzi

pisze na prożbe przyjaciela.

posiada passata 97r 2.8 v6 4x4 zreszta tak jak ja.

 

kompletnie posypał mu sie silnik, naprawa szacowana jest na ok 4-6 tys

 

zastanawiamy sie czy jest mozliwe tzn czy bedzie pasował silnik z audi a8 4.2 v8 z manuala?

 

w gre wchodzi tylko taki silnik z naszej strony bo znajomy trzyma go dla nas w niemczech.

 

czy ktos z Was ma pojecie czy taki zabieg jest technicznie możliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze temat delikatnie,ktos cos wie gdzie takie rzeczy robia??gdzies na forum widzialem foty ale nie moge znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V8 do passata raczej nie wejdzie :/ chyba że są jakieś metody, ale mnie się wydaje że V8 jest po prostu za duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze 4.2 v8 moze byc za dlugi do passata 2.8 v6 jest troche krotszy.Wiec przod napewno trzeba bylo by wyciagnac troche nie wiem jak z wysokoscia silnika czy w masce nic rzezbic nie trzeba no i oczywiscie wszystki ucha do przerobki jak z skrzynia nie mam pojecia.Wydaje mi sie ze sie nie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem o tym troche na passatworld ale na naszym forum tez to bylo tylko niewiem gdzie,

 

A moze 2.7biturbo??http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=234891&highlight=swap+engine

Edytowane przez gino9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytalem o tym troche na passatworld ale na naszym forum tez to bylo tylko niewiem gdzie,

 

A moze 2.7biturbo??http://www.passatworld.com/forums/sh...ht=swap+engine

 

Gdybym był posiadaczem passata 2.8 4x4 i posiadał trochę gotówki napewno zabawiłbym się z tym silnieczkiem, do tego nowe turba i prawdziwy killer!

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 2.7biturbo nie jest glupi pomysl:Djest ktos w PL co sie takich rzeczy podejmuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli do Golfa III można włożyć silnik z Passata CC 3.6 L to 2,7 nie powinno byc problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że trochę chęci i pieniędzy i mozna zrobić wszystko

 

jeżeli do Golfa III można włożyć silnik z Passata CC 3.6 L to 2,7 nie powinno byc problemu

 

no pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem ze ktos kladl w Uk od RS 4.2 ale nimoge znalezc,ale to 2.7 mozna sie zastanowic,kurde szkoda mi mojego 2.8 bo ma kulniete 112tys z tego polowa moja:Dale na takiego swap trzeba troche czasu takze powoli bede sie rozgladal:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalem ze ktos kladl w Uk od RS 4.2 ale nimoge znalezc,ale to 2.7 mozna sie zastanowic,kurde szkoda mi mojego 2.8 bo ma kulniete 112tys z tego polowa mojaale na takiego swap trzeba troche czasu takze powoli bede sie rozgladal

 

Szczerze nie pakowałbym 4.2 chyba za dużo zachodu, a 2.7 masz dwie turbawki i już można się pobawić tuning żeby stukneło te 400-450koni a to już musiałoby ładnie latać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie passat world (wyżej) pokazane są zdjęcia tego passata zwróciliście uwagę na akumulator ??? Małe wymiary nieprawdaż ??

 

Ktoś coś wie o takim typie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checi mam ogromne:Dokej tez tak mysle 2.7biturbo.Musze zanalezc kogos kto za to by sie wzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności