Skocz do zawartości
PaoloM86

Brak Instalacji w drzwiach kierowcy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Odkąd podłączyłem radio nie graja mi w ogóle drzwi kierowcy, dziś rozebrałem gumowa przelotkę i zastanawiam sie czy wiązka która tam idzie moze mieć juz w sobie kable głosnikowe, czy poprostu jej brakuje, bo jakoś mało tych kabli.

 

Wolę zapytać zanim rozbebeszę połowę drzwi.

Passio to B5FL

 

img0463w.th.jpg

 

img0464ii.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość, sprawdź miernikiem- omomierzem wszystkie głośniki w kostce ISO przy radiu. Na każdy z czterech głośników, między + a - powinno być około 4 Ohm. Jakby były problemy to wal na PW.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabli wydaję się być ok, masz elektryczne szyby i lusterka ? jesli masz to serio może być ich troche mało ale jeśli nie masz to gdzies tyle ich powinno być. ale dziwi mnie że udało Ci się to wyciągnąc z drzwi od tej strony :o tam sa zaczepy które się odblokowuje od środka drzwi :) podziwiam ;) ale tak jak kolega mówi miernik i zmierzyc. a jeśli nie to zdjąc tapicerke trzeba będzie :( pozdraVWiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dziwi mnie że udało Ci się to wyciągnąc z drzwi od tej strony :o tam sa zaczepy które się odblokowuje od środka drzwi

Nie do końca. Harmonijkę gumową można zdjąć z obu stron be większej demolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełną elektryke, szyby lusterka itd, dlatego wydaje mi sie ze ta wiązka jest dość cienka, nikt nie wie czy kable głośnikowe idą osobno, czy razem z tą wiązką do szyb?

Jutro postaram się przemierzyć wtyczkę.

 

Co do przelotki to niestety już wczesniej miałem ułamany jeden zaczep, może dlatego udało mi sie ją dosc łatwo zdemontowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak masz pełną elektryke to napewno za cieńka ta wiązka. widocznie ktoś coś już grzebał przy Pasku :( a powiedzcie mi czy B5 mają też central na pompke czy sa juz elektryczne? bo nie wiem ja mam B4 i tam jest pompka :) to wiem :P tak jeśli były by oryginalnie kable do glosników to powinno iść wszystko w jednej wiązce. tak przynajmniej było u mnie. wiec zakładam że tak to powinno być :)

pozdraVWiam ;)

 

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:38 ----------

 

to wiem że rękaw gumowy da się zdjąc z dwóch stron ale na zdj widzę że z drzwi to wyszło całe :) i kolega Paolo to poparł że jeden zaczep już miał ułamany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemierzyłem dzis kable i jak sie tego spodziewalem na jeden parze nie da jej sie zmierzyc z czego wnioskuje ze nie jest nigdzie podłączona.

Ma ktoś moze schemat któredy ida kable? Naprawde chciałem uniknąć rozbierania drzwi ale chyba sie bez tego nie obejdzie...

 

szotek87 B5 ma juz elektryczne siłowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbiórka drzwi, nie jest aż tak skomplikowana. Kilka śrób, spinek i boczek zdjęty. Możesz jeszcze sprawdzić kostki schowane za osłoną boczną przy dźwigni otwierania maski. Tam łączą się te przewody idące od radia z przewodami wychodzącymi z drzwi.

W załączniku zdjęcie. Pozwodzenia.

Passat 01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w poniedziałek gdy znajdę troche narzędzi to sie do tego dobiorę, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za udzieloną informację ;) PaoloM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wkoncu przegląd wniosek taki ze jedna żyła w drzwiach jest uszkodzona i spalony głosnik :P

Wiązka jednak była kompletna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już widzisz na czym stoisz :) pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności