Skocz do zawartości
Gość pakierek

urywanie wirnika turbo sprezarki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pakierek

:confused:panowie pomóżcie mam problem z turbo sprezarką jedno urwalo wsadzilem drugą przejechalem 500 metry i znowu powtórka z rozrywki urywa drugą kupuje 3 i powtórka 550metry urywa 3 pomóżcie bo nie wiem co jest i nie wiem czy kupic 4 pomocy....:mad:

 

 

P.s nie zakładaj kilku tematów w jednym dziale/Majcin

 

 

Co to ma być ? To nie komunikator internetowy tylko forum. Pisz po Polsku zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji ! Rozumie że mieszkasz za granica, może warto sobie przypomnieć ojczysty język ?

Popraw - kuczlaw

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Problemów może być wiele ... Począwszy o złej Turbinki po nie fachowym zamontowaniu. Osobiście stawiam na złe smarowanie ewentualnie zmieniony program. moją sugestie , tak to nazwijmy potraktuj jako poradę z przymrużeniem ;)

powodzianie w działaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam problemy z smarowaniem. Jakiś czas temu koleś z Polo załatwił 3 turbiny tak jak Ty i u niego faktycznie przewód prowadzący olej do turbiny był pęknięty. U Ciebie może pęknięty, załamany lub zatkany co uniemożliwia doprowadzenie odpowiedniej ilości oleju do turbinki.

 

Jest jeszcze opcja innego programu - może ktoś kiedyś podnosił moc w aucie i nie wiesz o tym.

 

jak masz VAGa podepnij do auta i zrób logi bloku 11 < na postoju zazwyczaj tego się nie robi, ale skoro zaledwie 500m wystarczy na rozwalenie turbiny to nic innego nie pozostaje> Jak zrobisz logi to mniej więcej <w tym przypadku mniej> będziesz wiedział jakie ciśnienie podaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności