Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zatankowany LPG i porządnie przegoniony w trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowane,przegonione,umyte i odkurzone.nawet kurz powycieralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odebrałem od mechanika.

nowe świeczki, olej w skrzyni i czyszczenie dolotu szprajem :D

 

ale buczenie w kabinie zostało :( macher stwierdził że NIC nie widzi co może być nie tak ze to muszą się wtryski wieszać.

 

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

 

 

skąd wziąłeś zasilanie pod przednie nogi? Bo myślę że Ci się świeci po otwarciu drzwi:) Na wiosnę też to będę modził na przód i tył a przez zimę bym se przygotówkę zrobił:)

zaopatrzylem sie w led smd paski 30cm (mam tez dostepne inne dlugosci jakbys potrzebowal daj znac na pw) niebieskie, wkleilem opd schowek i nad pedaly, kabelek dalem na kostce zeby bylo porzadnie i dalej od kostki do lampki w drzwiach, jak otwierasz konkretne drzwi to konkretne oswietlenie swieci.

Tylne beda przyklejone pod fotelem i analogicznie kable pod wykladzina, slupkiem i w drzwi. W weekend zrobie foto przy robocie to jak bys chcial bede mog podeslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamontowałem CB w podłokietnik. fajnie wyglada i schowane troche jest a i wygodnie z grucha bo sobie lezy na kkolanie kiedy chce to biore i rozmawiam.

Pozdrawiam Wszystkich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w moim 32B po 7500km tak jak pisze książka :D Zalałem go nowym castrolem Magnatec 15W40 :] I do tego filterek oleju filtrona :)

I wcale nie tak drogo za olej 89zł a za filter 15zł :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość limahl

zatankowałem ,dolałem płynu po wymianie czujnika temperatury i rozwaliłem rozrusznik -zakręcił zagrzechotał i sie zawiesił.teraz stoi bo skrzynia automat

co robić? podpowiedzcie czy rozrusznik od innego typu silnika i skrzyni manualnej pasuje do mojego?b3 1,8E skrzynia automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od innego silnika to nie jestem pewien, ale od 1.8 manuala raczej tak:) Powinien pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem tylni dolny wahacz w prawym przednim kole. Cisza w aucie:dobrze. Sprawdziłem również świece żarowe - wszystkie grzeją i zatankowałem do pełna.

Edytowane przez Marcin_1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z garażu

szklaneczka Danielsa + cola i robota szła...

wymieniłem "podstopnicę" na R-line i zmieniłem klipsa na kierze z czarnego na "alu" R-Line o-ście.

w następnej kolejności (czyt. napływie gotówki) do wymiany pójda nakładki na pedalce. Na R-line co by tjun-wiochy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kompletu łożysk tylnich kół. 2 kół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pomiar poboru prądu po po kilku dniach bez jazdy coś przy odpalaniu przy -6 stopniach nie kręcił normalnie (dostał malutkiej czkawki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamontowałem wczoraj, ramkę i kosz na 2 din w moim passacie i cieszę się już zmieniarką w aucie, zeszło mi z 3 godziny, przy 10 stopniach mrozu, warto było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naładowałam akumulator bo zdechł tak że nawet nie zakręcił.Chyba już czas na niego nadszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie takie nakladki r line mozna dostac?

Edytowane przez mateusz007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na mojego i z zazdrością na kuzyna B6 2007, które właśnie przytaszczył z DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj poszedłem do mojego pazdziocha otworzyłem maske i patrze a tam przy skrzyni biegów jakaś wtyczka lekko wysunieta z gniazdka i OOO!!!! swicą mi światła cofania,taka mała cuś a jak cieszy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek6784

no i cóż nowe serce się zatarło po 10 minutach grania .odpalił cacy po odpowietrzeniu i po ustawieniu dynamicznego by za chwilę rumotać jak T72.podejrzenia padly na korbowód bo po odkręceniu żarowej nr 2 nie można było znależć tłoka .leży bidula chyba na dnie bo nie można wogóle przekręcić wałem.no coż zamiast Kołobrzegu czeka mnie podróż po next serducho do Siedlec.BEZUSTERKOWEGO PASIOWEGO NOWEGO 2011 ROKU DLA WAS .JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji popołudniowej stuprocentowej trzeźwości ( :lol2 ) zrobiłem sobie podświetlanie przestrzeni wokół drzwi-pod lusterkami.Narazie wersja testowa po stronie kierowcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z okazji popołudniowej stuprocentowej trzeźwości ( :lol2 ) zrobiłem sobie podświetlanie przestrzeni wokół drzwi-pod lusterkami.Narazie wersja testowa po stronie kierowcy ;)

Chodzi ci o oswietlanie przy otwieraniu drzwi, czy comming/leving home?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechałam się nim dzisiaj i postanowiłam że go sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności