Skocz do zawartości
maslok

radio clima i zmieniarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

vwradio_zmcd55ec.jpgW mojej passatówce mam clime i radio a pod spodem mam pustą, małą kieszonke ( zazwyczaj wkładam tam telefon i portfel ) chciałbym zakupic ramkę, która umieści radio clime i zmieniarke na 6 płyt wygląda to tak :

vwradio_zmcd55ec.jpg

 

1.Co o tym uważacie?

2.Szukam długo już ramkę i nie mogę znaleźć, gdzie mam szukać?

3.Jak wg. was będzie się sprawował i wyglądał ten układ?

3.W mojej passatówce jest radio beta i nie mam w tylnich drzwiach głosników. Czy beta może mieć więcej głośników niż te 2 standardowe i 2 te małe na progach? Bo chciałbym właśnie podłączyć w tylnich drzwiach.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje :)

Edytowane przez maslok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam: ramke z koszem można bez problemu znaleźć na allegro: http://allegro.pl/item686514164_ramka_pod_nawigacje_zmieniarke_vw_passat_b5.html . Jeżeli chciałbyś montować radio i zmieniarkę potrzebna będzie jeszcze półeczka dzieląca 2din na 2X1din. Jeżeli byś to zamontował uważam, że wyglądałoby to świetnie(orginalne radio, zmieniara-miodzio). Jeżeli chciałbyś montować głośniki w tylnych dzwiach to powinieneś kupić radio VW Gamma V, uwierz mi opłaca się montować głośniki w tylncyh drzwiach(sam to robiłem w swoim passaciku- byla kolosalna różnica, ale pamiętaj także o głośnikach wysokotonowych(tych małych). Ale żeby zamontować tylne głośniki będziesz musiał pociągnąc kabel z kosyki. Będziesz musiał kupić nową kostkę, na 4 głośniki, ale kostka i kabe to groszowe sprawy. I w panelu dzwiowym polecam wymienić pełną maskownicę na taką z dziórkami, dźwięk nie będzie dławiony.

mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem i życzę powodzenia w montażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego może w takim wypadku opłacałoby się zamiast zmieniarki i radia gamma v kupić delta 6 lub co lepsze RCD 200? Tylko z tego co wyczytałem trzeba jakieś przeróbki zrobić nie wiem zbytnio na czym to polega. Coś o podświetleniu radia.

Edytowane przez maslok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to chodzi o jakies moduly CAN, ze zeby wszystko dzialalo trzeba jakies przejsciowki kupic(200-400zl), ale dokladnie o co chodzi nie wiem. niby podswietlenie nie dziala prawidlowo i po godzinie sie radio wylacza.

a jezeli chcesz cos lepszego to polecam navi MFD:http://www.allegro.pl/item707255735_navi_vw_golf_iv.html ale tak czy inaczej do niej tez trzeba kupic taka przejsciowke by bylo OK.

Edytowane przez jastrzab173

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak też myślałem nad tą navigacją, lecz ona nie wczytuje cd, a tym bardziej pliki mp3, a to się pokrywa z kolejnymi kosztami aby zakupić zmieniarkę, dlatego pomyślałem trochę nad tą RCD 200 lub deltą 6, która by wiele dawała i pod względem navigacji w miare za rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, by miec nawigacje przydaloby sie miec zmieniarke, bo szkoda plytki z mapa(wyciagajac ja i wsadzajac spowrotem, bedzie sie rysowac). gdybym mial wybierac miedzy delta 6 i rcd200, wybralbym delte. ona chyba bardziej by pasowala wizualnie do wnetrza b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tunel nawiewu musisz sprawdzić, ja właśnie zmieniłem ramkę, dzisiaj przyszła zmieniarka i po południu montaż ;)

mam pytanie :D czy ktoś może mi odpowiedzieć który przewód w zmieniarce w tej małej kostce od podświetlania jest + i - bo są dwa czarny i biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności