Skocz do zawartości
Gość konchio

stuki w zawieszeniu ??

Rekomendowane odpowiedzi

wahacze podobnie jak stabilizator
dziękuję:dobrze.przyznaję pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, u mnie stuki jak u wszystkich;) byłem na przeglądzie i mechanik powiedział, że to na 100% koncowka drazka w prawym kole ,

po wymianie niestety stuki nie ustały, stuka tzn puka na każdym wyboju, ostatnio zauważyłem że przy jezdzie ponad 100km/h jak dam na luz i przy lekkim skręcie w prawo stuka(wczesniej nie stukalo) ,aha sutka ale cicho jak nacisne hamulec, stawaim na tolka banana ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie stuki jak u wszystkich;) byłem na przeglądzie i mechanik powiedział, że to na 100% koncowka drazka w prawym kole ,

po wymianie niestety stuki nie ustały, stuka tzn puka na każdym wyboju, ostatnio zauważyłem że przy jezdzie ponad 100km/h jak dam na luz i przy lekkim skręcie w prawo stuka(wczesniej nie stukalo) ,aha sutka ale cicho jak nacisne hamulec, stawaim na tolka banana ???

tak całkiem możliwe że wahacz dolny tylny przy hamowaniu się odzywa a właściwie jego tulei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki podobny zestaw w PL to koszt 450-500zł więc raczej szału nie ma ale na w miarę równe drogi jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki podobny zestaw w PL to koszt 450-500zł więc raczej szału nie ma ale na w miarę równe drogi jest ok
nie chodziło mi o cenę Rafale.jeśli jest w miarę ok.to ile trzeba zapłacić za zestaw który będzie lepszy niż w miarę ok?może jakieś linki?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chodziło mi o cenę Rafale.jeśli jest w miarę ok.to ile trzeba zapłacić za zestaw który będzie lepszy niż w miarę ok?może jakieś linki?pozdrawiam
koledzy ostatnio zakładają takie http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-vw-passat-b5-f-vat-i1514974503.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chodziło mi o cenę Rafale.jeśli jest w miarę ok.to ile trzeba zapłacić za zestaw który będzie lepszy niż w miarę ok?może jakieś linki?pozdrawiam

Koles nie wie co mowi, to konto ne ebay to moje jest i ATP sa robione dla febi blistein.

Bierz a nie pozalujesz;) Sprzedaje je od jakichs 2 lat. Ne ebay ida z niemiec bo z tamtad zamawiam i oni kieruja do kupca a na forum ida do mnie i ja dopiero sle innym. Tak czy siak w razie awarii wierz gdzie mnie szukac;)

 

Febi blistein-w miare ok...no nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koles nie wie co mowi, to konto ne ebay to moje jest i ATP sa robione dla febi blistein.

Bierz a nie pozalujesz;) Sprzedaje je od jakichs 2 lat. Ne ebay ida z niemiec bo z tamtad zamawiam i oni kieruja do kupca a na forum ida do mnie i ja dopiero sle innym. Tak czy siak w razie awarii wierz gdzie mnie szukac;)

 

Febi blistein-w miare ok...no nie moge...

a skąd miałem wiedzieć ze to twoje konto ??

a poza tym w tytule AMR a w opisie ATP i przepraszam że nie wiedziałem ze to ty :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd miałem wiedzieć ze to twoje konto ??

a poza tym w tytule AMR a w opisie ATP i przepraszam że nie wiedziałem ze to ty :respect

Znaj moja laske-wybaczam...

A tak na powaznie, polecam ATP, ta firma produkuje dla febi blistein od wielu lat. Wkoncu wyrwali cie z pod koncernu febi (podobno kontrakt nie pozwalal im sprzedawac na wlasna reke) i sprzedaja jako ATP (to normalne ze nie moga zdublowac nazwy lub powolac sie na febi-prawa autorskie itp.) Jakosc powiem ze niezla, no i warunki gwarancji-ale to juz na stronie;)

Osobiscie pcham je sobie i znajomym(a to chyba swiadczy ze nie chce im kichy wstawiac zeby mi do drzwi nie zapukali) i jeszcze pierwszy komplet (2 lata temu) u sasiada ma sie dobrze choc tlucze km wiecej niz ja zswoaja A6. Ja robie do 40 tys mil rocznie a on wali grubo ponad 90k mil rocznie, jest jakims tam biznesmenem /handlowcem i sprzedaje jakies gowna, znaczy damskie kosmetyki z francji w UK. Jest 3-4 razy w tygodniu za woda. Wymienialem mu amorki bo padly(jakies 15 miechow po zalozeniu ATP) i wygladaly po umyciu karcherem jak nowe procz logicznych pekniec gumy na tulejach(takie kreski na 0,5mm w glab).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaj moja laske-wybaczam...

A tak na powaznie, polecam ATP, ta firma produkuje dla febi blistein od wielu lat. Wkoncu wyrwali cie z pod koncernu febi (podobno kontrakt nie pozwalal im sprzedawac na wlasna reke) i sprzedaja jako ATP (to normalne ze nie moga zdublowac nazwy lub powolac sie na febi-prawa autorskie itp.) Jakosc powiem ze niezla, no i warunki gwarancji-ale to juz na stronie;)

Osobiscie pcham je sobie i znajomym(a to chyba swiadczy ze nie chce im kichy wstawiac zeby mi do drzwi nie zapukali) i jeszcze pierwszy komplet (2 lata temu) u sasiada ma sie dobrze choc tlucze km wiecej niz ja zswoaja A6. Ja robie do 40 tys mil rocznie a on wali grubo ponad 90k mil rocznie, jest jakims tam biznesmenem /handlowcem i sprzedaje jakies gowna, znaczy damskie kosmetyki z francji w UK. Jest 3-4 razy w tygodniu za woda. Wymienialem mu amorki bo padly(jakies 15 miechow po zalozeniu ATP) i wygladaly po umyciu karcherem jak nowe procz logicznych pekniec gumy na tulejach(takie kreski na 0,5mm w glab).

 

stavros a ty znowu ludziom wode z mózgu robisz , jaka a6 ty masz i o czym ty piszesz , jakie to twoje konto

 

Der Widerruf ist zu richten an:

 

ATP Handels GmbH

Am Heidweg 1

92690 Pressath

 

E-Mail: [email protected]

Fax: +49 (0)9647 – 92903 133

 

pewnie jak by zadzwonił i zapytał o ciebie to gość powie was, was sagst du gibt es keine solche Option :lol3

 

ludzie nie dajcie sie nabierać na te bzdury!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poleciales Krystek:haha

 

no nie poleciałem tylko powiedziałem co mysle, zreszta sam jacek zauważyłeś ze konto na ebay jest zarejestrowane w niemczech a on mówi ze to jego konto, :haha chyba jak sobie narysuje, na poczatku uwarzałem go za spoko gościa ale potem włączyła mi sie lampka jak zobaczyłem ze kolega stavros udziela sie we wszystkich tematach i prawie wszedzie to on musi mieć racje, dostał bana zalogował sie jako ktoś inny i popierał swoje wczesniejsze wypowiedzi, na zagraniczny juz nie przychodzie bo kazdy juz ma o nim zdanie to teraz na ogólnym działa, ah brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stavros a ty znowu ludziom wode z mózgu robisz , jaka a6 ty masz i o czym ty piszesz , jakie to twoje konto

 

Der Widerruf ist zu richten an:

 

ATP Handels GmbH

Am Heidweg 1

92690 Pressath

 

E-Mail: [email protected]

Fax: +49 (0)9647 – 92903 133

 

pewnie jak by zadzwonił i zapytał o ciebie to gość powie was, was sagst du gibt es keine solche Option :lol3

 

ludzie nie dajcie sie nabierać na te bzdury!!!

Dzwon pajacu!!!!!

A6 ma sasiad, a dystrybucje w uk mam na papierku z nimi kolego;)

 

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

 

A konto nie jest zarejestrowane w niemczech ale pochodzenie przedmiotu jest z niemczech i wysylka. Jak bys cwaniakowal jak cwaniak to by cie za jezyk nikt nie zlapal...

A tak zonk, podrzynka gurala i kopia jego potyczek w probach udowadniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A konto nie jest zarejestrowane w niemczech ale pochodzenie przedmiotu jest z niemczech i wysylka.

:wmorde :debil

Konto nie jest w niemczech, Q.... nie wytrzymam :lol3

 

cartech-one-1

Positive Feedback (last 12 months): 100%

[How is Feedback Percentage calculated?]

Member since: 03-Mar-05 in Germany

Registered as a Business Seller

 

PS.

Pomijam 99% feedback-ów po Niemiecku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOO... ''kultowy'' sie wkroczyl do akcji;) udowadniacz za dyche heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OOOOO... ''kultowy'' sie wkroczyl do akcji;) udowadniacz za dyche heh...
OOOOO... ''kultowy'' sie wkroczyl do akcji udowadniacz za dyche heh...
Stary ja Ci radze zmien profesje i zatrudnij sie w Disneylandzie, napewno wiecej zarobisz na pisaniu bajek:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie dajcie mu bana na cale zycie , bo sie pofatyguje do moda ale tym razem konkretnego zeby przejrzal te twoje wypowiedzi Stavrosssssssssss

 

Ps. chlopie stavros czy ty taki glupi jestes czy takiego udajesz bo juz nie jaze , ja sie na ciebie nie uwziolem ale na twoja glupote chlopie i znowu naczytales sie ksiazek o zabkach i starasz sie przekazac to wszystkim forumowiczom

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwon pajacu!!!!!

A6 ma sasiad, a dystrybucje w uk mam na papierku z nimi kolego;)

 

pajac to cie zrobił , przeczytaj jszcze raz co napisałes a sam stwierdzisz ze masz a6, to chyba powinienes do zkoły wrócić bo ani z sensem nie piszesz ani nie rozumujesz

 

 

 

 

A konto nie jest zarejestrowane w niemczech ale pochodzenie przedmiotu jest z niemczech i wysylka. Jak bys cwaniakowal jak cwaniak to by cie za jezyk nikt nie zlapal...

A tak zonk, podrzynka gurala i kopia jego potyczek w probach udowadniania.

 

Kolejna sprawa to owszem tyram dla angoli, ale za lazienke lub kuchnie zgarniam w tydzien od 700 funtow do 3 tysiecy.

 

stary to ty masz takie konto + 3 koła w tydzie za łazienke i ty passatem za 2,5k jezdzisz , taki biznesmen od patentów powinien jezdziś nowa a6 lub a8

 

 

I to nie brednie, jestem w pl srednio 304 razy w roku i widze ta zazdrosc i zawisc jak gowniaz wysiada z passata albo wywala ze 300, czy 500zl na jakies kabelki i diodki.

 

no no w koncu masz unikatowy model tego passata ( rużowe futerko na kierownicy i inne wstawki) wiec si nie dziw ze wieś podziwia, mysle ze jak taczkami bys podjechał to tez kazdy by patrzył bo znaczek bys podświetlił a na raczki różowe futerko zarzucił, kazdy w twojej wsi jest pod wrazeniem twojej osoby

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no w koncu masz unikatowy model tego passata wiec si nie dziw, mysle ze jak taczkami bys podjechał to tez kazdy by patrzył bo znaczek bys podświetlił a na raczki różowe futerko zarzucił, kazdy w twojej wsi jest pod wrazeniem twojej osoby

dobre:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności