Skocz do zawartości
Michal.Enter

Samsung Omnia HD - ma ktos ?

Rekomendowane odpowiedzi

Endrju, tak samo moge powiedziec, ze Dacia Logan jest lepsza od Passata, jak tylko wymienie tam silnik i wnetrze;) Nie kupuje telefonu po to, zeby dogrywac czy przyspawac klawiature:)

A tak na powaznie - myslisz, ze masz wygodna i dobra dotykowa klawiature? Wiec zrobmy test - napisz mi inwokacje w jak najkrotszym czasie - porownamy.

Napisz mi cokowliek bez patrzenia na ekran czy kawiature, zobaczymy ile zrobisz bledow a ile ja. Gwarantuje Ci, ze wyjde zwyciesko. nie tylko ja robilem takie testy. Ale jesli Tobie pasuje dotykowiec i go w pewlni opanowales to nic, tylko sie cieszyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt bez patrzenia się chyba nie da, nie próbowałem ale nie sądziszże dgrywanie funkcji w fonie to zaleta a nie wada. Ja uważam,że najlepszym rozwiązaniem jest miec goły telefon i możliwośc uzupełnienia go w te funkcje które mnie są przydatne a nie w te które wyposaża go firma.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, to zaleta, ze mozna dogrywac, tylko nie kazdy ma na to czas. Dla mnie najwygodniejszym telefonem byla Nokia 6310 i nic nigdy tego nie zmieni. TEraz to juz zminiaturyzowane komputery z mozliwoscia dzwonienia. Ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najwygodniejszym telefonem byla Nokia 6310
No tu się muszę z Tobą zgodzic ale to inna historia już takiego telefonu żadna firma nie wypuści.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież w windowsie mobile można włączyć klawiaturę klasyczną jak w telefonie... nie tylko qwerty ale normalne, duże cyferki pod którymi znajdują się literki (np c po 3krotnym przyciśnięciu 2...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności