Skocz do zawartości
GICEK

głośnik czy skrzynka?

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi Ci o Lumarc'a ;) naprawdę spoko koleś :) bardzo dużo rzeczy u Niego kupiłem. ma dobre ceny za dobre jakościowo produkty :) a co do kolegów co pisali wyżej to póki nie posłuchają dobrze zbudowanej skrzynki na konkretnym piecu i z dobrym głośnikiem to niech nie decydują i niech nie rozpowszechniają żę TUBA jest lepsza :D Ale każdy wybór zależy od tego kogo na co stać i co chce mieć w aucie :)

pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pozostakjje przy tubie:) heheh ale mam w planach zamontowac 2 skrzyneczki po obu stronach bagaznika. i wtedy moze zmienie zdanie co do skrzyneczek hehe:) pozdro

 

Koledze proponuje pierwsze poprawić swoją instalacje i przestać udzielać niepoprawnych porad.

Bez urazy, ale Twoja wiedza jest bardzo mała czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj, a później udzielaj porad bo wprowadzasz ludzi w błąd.

 

To samo dotyczy się innych użytkowników którzy o CA nie mają pojęcia, a spamują - gdzie jest moderator?

 

ok dzięki. Zdecydowałem się na helixa. dziś wybieram sie jeszcze do media m, może tam będzie coś ciekawego w tej kwocie. Ostatnio reklamowali że dziś wszystko za 50% . Pewnie już tam jest młyn, ale na szczęście takich maniaków jest mało, więc były by szanse. A jak tam nic nie kupie to dwie przecznice od domu mam gościa z hurtownią AC. A on ma hertza. Jak zrobie zakupy to się pochwalę. narka

 

Jeśli nie musi to byś nowy sprzęt to pomyśl nad tą ofertą

http://www.allegro.pl/item680209189_skrzynia_basowa_powerbass_s12c_s12_pb_okazja.html

 

 

Jak ktoś chce, żeby mu coś doradzić to podstawa napisać w pierwszym poście czego oczekuje, jakiej muzyki słucha i KWOTA jaką chcę przeznaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N A B Y Ł E M H E R T Z A 300DS, o k...a ale pięknie mruczy. Ludzie zamontowałem, oczywiście wcześniej musiałem starą skrzynkę dużo zmniejszyć żeby dopasować litraż, według parametrów ,uszczelnienie lekkie wytłumienie falgąbką, zamknięcie i... ???:564: najpierw tatra a teraz br bbrr bbbrrr o k...wa ale to cuda bryka. Te paści, które miałem do tej pory nawet nie powinni produkować. Ale co tam, mam hertza, kiedyś mi szkoda było 300 wyłożyć na głupi głośnik, a teraz mogę szczerze powiedzieć że jestem zadowolony było warto poczytać i odłożyć na coś lepszego. Co do mojego sąsiada, zgadza się to Lumarc. Rzeczywiście spoko gość, u niego też nabyłem wcześniej piecyk. Pogadaliśmy troche jak i co, i wszystko gro i bucy :D .Pytałem o helixa który był wcześnej podany, mógł by być ale musiał bym trocę na niego czekac, a tak od razu do roboty. I bynajmniej jak na razie jestem pod ciąąąąągłym wrażeniem :564: Podziękuwa za wypowiedzi, narka :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności