Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Wyszukuwarka nie znalazla wiec pytam .

Chcialbym podlaczyc do radia zmieniarke cyfrowa. Czy do tego musze wyjac radio , czy da sie podlaczyc bez wyjmowania?

Co po koleju nalezy odkrecac i jak aby wyjac radio ,bez uszkodzenia plastikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci chętnie sprzedam radio z wbudowaną zmieniarką RCD 500 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,radio trzeba wysunąć.Na początku trzeba zdjąć ramkę, tą wokół radia.Przymocowana jest na 6 lub 8 zatrzaskach.Ja tą ramkę podważyłem palcami i zatrzaski puszczały, najlepiej zacząć od dołu.Nie wolno odłanczać tego kabelka od tej ramki,poniważ zapali się kontrolka od poduchy.Samo radio przykręcone jest 4 wkrętami (chyba torx).Po wykręceniu tych wkrętów można wysunąć radio i gotowe.

Edytowane przez felix123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Dzieki o to wlasnie mi chodzilo.

Rozumiem ,ze nie musze odlaczac radia od instalacji elektrycznej?

I jeszcze jedno pytanie , do tych co juz rozbierali.

Chcialbym ta zmieniarke zamontowac w schowku pasazera. Jest mozliwosc swobodnego doprowadzenia kabelka z radia do zmieniarki w schowku? Czy moze trzeba cos wycinac ,wyginac , rozwiercac itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej !

Dzieki o to wlasnie mi chodzilo.

Rozumiem ,ze nie musze odlaczac radia od instalacji elektrycznej?

I jeszcze jedno pytanie , do tych co juz rozbierali.

Chcialbym ta zmieniarke zamontowac w schowku pasazera. Jest mozliwosc swobodnego doprowadzenia kabelka z radia do zmieniarki w schowku? Czy moze trzeba cos wycinac ,wyginac , rozwiercac itd?

Nic nie trzeba wycinać , zakładałem bez większych problemów , najlepiej odkręć schowek jest łatwiej z montażem . Pamiętaj że trzeba przed podłączeniem kości podpiąć Masę jak jest "luzem" bo mogą być kłopoty z działaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :)

Sorry za odgrzanie kotleta :o, ale mam takie pytanko.

Otoz po skontaktowaniu sie ze sprzedawca "cyfrowej zmieniarki " , sprzedawca poinfromowal mnie ,ze lepiej sprawdzic jakie mam zlacze i nie kierowac sie tylko modelem radia. Ponoc sa dwie wielkosci wtyczek 8 i 12 pin.

Czy po zdejciach mozecie mi pomoc i stwierdzic jaki mam typ polaczenia ?

P8170273.jpg

P8170272.jpg

P8170271.jpg

P8170270.jpg

P8170269.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu masz schemat gniazd w radiu. Do zmieniarki masz 12-o pinowe (będziesz je musiał włożyć obok tego zielonego) :rolleyes:.

 

Na allegro jest kilka ofert takiej zmieniarki "cyfrowej" (ceny zbieżne) i znajdź takiego sprzedawcę, który da Ci pewność współpracy z twoim radiem. Złącze to nie wszystko :D

 

Daj znac poźniej jak Ci poszło bo również myślę o czym takim, ale pierwsze podejście spaliło na panewce. :636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsze podejście spaliło na panewce.

Hmm... mozesz dopisac co sie stalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej kupić radio ze zmieniarką podobna cena i mniej problemów. np RCD 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... mozesz dopisac co sie stalo ?

 

Mogę ;) Wyczaiłem taką "zmieniarkę" co niby z RCD działa, napisałem do sprzedawcy "czy aby na pewno współpracuje" a on odpisał "Nie wspolpracuje z tym modelem radia"

 

Moim zdaniem lepiej kupić radio ze zmieniarką podobna cena i mniej problemów. np RCD 500

 

ShOcK nie masz racji, że lepiej. RCD500 z oryginalną zmieniarką nie odtwarza MP3 a z "cyfrową" już odtwarza :637::637::637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale RCD 500 ma wbudowaną zmieniarkę w radio i są też z mp3 ;O

Edytowane przez ShOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale RCD 500 ma wbudowaną zmieniarkę w radio i są też z mp3 ;O

 

No to podaj cene za to radio :) . Cyfrowa zmieniarka koszuje 399 + przesylka .

Nie wiem czy za to kupie RCD500 i czy z tym radiem pozbede sie zjawiska przeskakiwania utworow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam RCD 500 i MP3 moje nie czyta :(

 

A to niby czyta:

 

http://www.allegro.pl/item715796262_radio_mp3_rcd_500_zmieniarka_6_cd_passat_b6_golf_v.html

 

to też

 

http://www.allegro.pl/item716529850_rcd_500_vw_radio_cd_mp3_oryginalne_polecam_rcd500.html

 

 

W instrukcji radia piszą, że jakieś wykonania tego radia czytają MP3. :mad::mad::mad:

 

 

Przeskoków się nie pozbędziesz

 

 

Turbojajko, może spróbuj to : http://www.allegro.pl/item712135366_vw_usb_vw_mfd_rcd.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chodzi mi o cos takiego.

http://www.allegro.pl/item706379678_zmieniarka_po_co_mp3_usb_sd_mmc_vw_seat_3gratisy.html

 

Ale dzieki...

 

 

A co do radia , nie wiem jak to sie ma 500 do 510 ale tu jest sposob jak trzeba nagrywac plyty aby dalo sie na nich odtwarzac mp3. Jest to co prawda o DVD , ale nie zaszkodzi sprobowac ...

http://www.my-gti.com/167/volkswagen-rns510-loading-of-mp3s:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD 500 czyta mp3 jak ma napisane na panelu z przodu mp3 pod wejściem na płyty cd ja swoje RCD 500 już sprzedałem i to właśnie za 399zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej !

No to faktycznie byla okazja.

A mozesz sie pochwalic co teraz gra u Ciebie w aucie, czy wolisz cisze ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNS 510 Wersja B z najnowszym softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No hej !

No to faktycznie byla okazja.

A mozesz sie pochwalic co teraz gra u Ciebie w aucie, czy wolisz cisze ?

jak chcesz radio z MP3 i zmieniarką to chyba teraz najlepiej RCD 510. 6 CD z MP3 + slot na SD do 2GB. np:

http://www.allegro.pl/item707815325_radioodtwarzacz_vw_rcd_510_mp3_5xcd_slot_sd.html

 

ale ja osobiście polecam RNS 510 - dochodzi dysk 20GB na MP3, czytnik SD (tylko do 2GB) i DVD (mp3 z DVD też chodzi) więc zmieniarka staje się zbędna a przeskoków nie będzie. no i navi na pokładzie...

 

swoją drogą zapytaj ShOcK'a gdzie zakładał swoją rns-kę ;-)

Edytowane przez m3iaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja osobiście polecam RNS 510 - dochodzi dysk 20GB na MP3, czytnik SD (tylko do 2GB) i DVD (mp3 z DVD też chodzi) więc zmieniarka staje się zbędna a przeskoków nie będzie. no i navi na pokładzie...

 

Jeno koszta rosną geometrycznie :P:p:p, ale wraz z nią również funkcjonalność :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post dołączony.Blop

 

HI.

Ja szukalem 2 dni i nic nie znalazlem.

Nie dziala radio. Jest to chyba trzysetka. Nigdy nie bylo wyciagane,dochodzi prad,co 10 sekund pojawia sie cykliczne,bardzo krotkie blysniecie podswietlania klawiszy i szpary na CD.Nia ma zadnej reakcji przy wlaczeniu zaplonu jak i po nacisnieciu galki "on". Koles podpinal kompa i twierdzi ze jest brak komunikacji z radiem. Nie znam historii problemu bo auto mam tydzien czasu.Moze jest jakis reset lub zaklecie by to zadzialalo.Moze jest to proste - jak sie wie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności