Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

czeskie houskove knedliky

bramborove knedliky jsou lepsi :)

a nejake maso s nemi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem :fajny

wyjechalem o 22, o 10 wjechalem na prom, przez niemcy lecialo sie calkiem przyjemnie, chociaz bylo kilka zwerzen, nie korkowao sie, wiec :dobrze

po promie bylem przygotowany na korki na m20 i sprawdzilo sie 1h w plecy. ale co puzniej sie dzialo to przeszlo moje wyobrazenie. przed bristolem na m4 korek na jakies 10-15km - pocalowali sie i to niezle, z 3 pasow trzeba bylo na 1wskoczyc.

za bristolem juz na m5 korek, ograniczenia do 50km/h zrobili i sie tak zamulilo ze tragedia.

i jakby tego bylo malo to jeszcze sie stukneli i znow trzeba bylo zjezdzac na jeden pas :dupablada

ale dojechalismy szczescliwie, bez problemu, spalanie wzgledne, biorac pod uwage wage auta ;)

wyjezdzajacym i powracajacym zycze szerokosci i przyczepnosci ;):kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W piątek wyjechałem na urlop i ciekawy jestem czy ktoś z grona forumowiczów jechał w tym czasie do polski bo nie przesadzając przed promem na parkingu i na trasie do polski mijalem albo wyprzedzałęm jakies siedem albo osiem passatów co prawda nie wypatrzylem na żadnym wlepy ale może akurat ktoś jechał w tym samym czasie. Prom mialem z piątku ma sobote o drugiej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem juz z urlopu jakis mieisac temu i musze sie podzielic kilkoma spostrzezeniami.

Foto zrobili szwagrowi w helmutowie jak jechal - 140/150 na 120. do tej pory nic nie przyszlo i raczej nie przyjdzie mysle. w pl mialo byc 500/10p bylo 100/0p i pan w niebieskim poinstruowal mnie ze mam sie nie przejmowac foto bo do anglii nie wysylaja (straz/policja). po tej lekcji (promocyjnej :))) zainwestowalem w antenke i musze powiedziec ze po polandii o wiele latwiej i przyjemniej sie jedzie. 1 manakament - trzeba sluchac radia a nie muzy. :(

kolejna przygoda - celnicy zaraz po przekroczeniu granicy niemieckiej - trzepanie bagaznika :( mialem 2 kartony wodki weselnej :/ ale sie o dziwo nie czepiali - szukali fajek.

to by bylo na tyle - zycze wszystkim szerokosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w helmutowie jak jechal - 140/150 na 120. do tej pory nic nie przyszlo i raczej nie przyjdzie mysle

Jak na angielskich blachach auto to nie przyjdzie ale zapamiętają numery i przy najbliższej kontroli poproszą o uregulowanie rachunku :)

Jak na polskich to napewno przyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 wrzesnia moze ktos jedzie do polski ? dover 22 prom jak co bedzie razniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 wrzesnia moze ktos jedzie do polski ? dover 22 prom jak co bedzie razniej

ja lece 4.09 o 02.00, jak bedziesz wolno jechal to moze cie dogonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja lece 4.09 o 02.00, jak bedziesz wolno jechal to moze cie dogonie :)

 

:lol3

 

 

piotrek bedziesz miał miejsce w bagazniku na pudełko 50x50x50 cm?

bo musze te samsungi do polski pogonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrek bedziesz miał miejsce w bagazniku na pudełko 50x50x50 cm?

bo musze te samsungi do polski pogonic

znajdzie sie troche miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znajdzie sie troche miejsca :)

to zadzwonie do ciebie i sie ugadamy

 

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem :) Obyło się bez korków,kilka zatwardzeń ale w sumie to podróż przebiegła spokojnie. 3500 mil dokręcone do przebiegu. No i po wirusie też inna jazda,auto załadowane po przysłowiowy dach,trzy dorosłe osoby i dziecko,w Europie lewy pas praktycznie non-stop,w Anglii prawy ;) 85-100mph a spalanie 44mpg :] 200km przed domem,babcia którą zabrałem do siebie na kilka tygodni,mówi do mnie że bardzo bezpiecznie jechałem bo w sumie tylko kilka razy "setkę" przekroczyłem :lol Uświadomiłem ją dopiero jak już pod domem zaparkowałem :D Pzdr,spidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Welcome Back :) Lesiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, witaj :)

Jak radyjko? Przydało się? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade dzisiaj o 18.00 mam prom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jade dzisiaj o 18.00 mam prom

:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. a czy ktoś planuje

wyjazd 30 września prom o 22-ej do dunkierki (norfolk)

powrót planuje 18 października (wyjazd z WROCŁAW A4 ok. 8-9 rano)

pozdro

Edytowane przez jaahuu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy czy ktos wie jak te chore naklejki na lampy zamontowac ? mam lagune 2 z xenonami podobno to kosztuje w francji 50 euro ta przyjemnosc za jazde bez a tak wogule wracam 20na 21 mam o 4 rano prom z dunkierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszczemi sie nie zdarzylo,a jezdze 6 rok.

U*staw swiatla normalnie tak zeby nie oslepiac i w droge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam koledzy czy ktos wie jak te chore naklejki na lampy zamontowac ? mam lagune 2 z xenonami podobno to kosztuje w francji 50 euro ta przyjemnosc za jazde bez a tak wogule wracam 20na 21 mam o 4 rano prom z dunkierki

 

z powrotem to spoko słyszałem ze łapanki to robia jak z promu we francji zjezdzasz , mój znajomy tak zapłacił kare , stała policja i co trzeci a uk blaszkach na bok i mandacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności