Skocz do zawartości
sledziu

Nieszcześcia chodza parami to prawda.

Rekomendowane odpowiedzi

5 czerwca miałem stłuczke Paskiem, z mojej winy niestety, ucierpiały drzwi przód i błotnik, szczęście w nieszczęściu że drugie auto to terrano było i wyciągarka mnie trafiło wiec wysoko i koło ani zawieszenie nie ucierpiało.

Mam AC więc, poza szkodą moralną i wściekłościa, że z pospiechu z bezwypadka zrobiłem sobie powypadka można to przełknąć, naprawić i zapomnieć. Auto jeszcze nie zrobione bo czekam na termin w VW w blachowni, ale moge nim jeździć bez problemu. Wszystko pieknie ale....

 

 

.....Dzisiaj doszła kradzież w biały dzień przednich halogenów z maskownicami.

 

Ciekawe co jeszcze spotka przykrego mojego Paska :mad:

 

BTW

W Oławie pod wroclawiem w ciągu kilku dni skradziono 5 passatów b5 po fl, zwracajcie uwage na swoje paski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Oławie pod wroclawiem w ciągu kilku dni skradziono 5 passatów b5 po fl, zwracajcie uwage na swoje paski

Raczej założyć zabezpieczenia w aucie, bo te fabryczne nic nie dają. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo kradzieży, to w lutym leciałem po Mercedesa C klasse do Goleniowa z lawetą, kumpel kupił był po kradzieży. 2002 rok, pakiet stylistyczny AMG, nie miał nawigacji fabrycznej- standard, ale zwineli mu też lampy xenon i kratki z dołu zderzaka, tak jak w pasku maskownice z halogenami i środkową też, a ja widziałem sprintera po kradziezy: windy załadowczej- siłowniki zostawili, jedną lampe z przodu zabrali, obudowe filtra powietrza :D, komputer wyciągneli, airbag pasażera, normalnie szybciej by autko zabrali, niż to wszystko wyciagneli a im sie udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez we Wrocku ukradli halogeny z maskownicami z paska 02r,i to w pierwszą noc po przyjezdzie na urlop.Było to 1.5 roku temu i widze że nadal nic sie nie zmieniło.

Wróg nie śpi:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kradzieże się nasilą. Dużo ludzi straciło pracę, młodzi nie mogą znaleźć pracy i większość zdesperowanych idzie kraść. Najprostszy sposób na szybki zarobek. No cóż ale w takim kraju żyjemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż ale w takim kraju żyjemy.
Nie dokońca prawda, poprostu ludzie nie reagują. Większośc nawet gdyby widziała że komuś coś kradną to się odwróci a pomocy nie wezwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności