Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam odsypiałem wczorajszą dorgę do niemcowni :). Persil się skończył, ale teraz już troszkę go jest :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Persil się skończył, ale teraz już troszkę go jest

To nie zapomnij dla Papy zostawić jednego :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Praktiker motor show !

Dziś od godz 10 pod praktikeremem przy Wieniawskiego pokazy driftu

;-)

 

Aż zapakowałem się w auto i podjechałem tam no powiem ze fajnie się tam bawili mam 2 około 10 minutowe filmiki tylko zastanawiam się jak je udostępnić tu na forum są w rozdzielczości 720p

 

 

Edit : Już lecą na youtube pózniej udostępnie link

Edytowane przez Piranoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie zapomnij dla Papy zostawić jednego :kumple

 

Ok, tylko ile i jakiego bo troszke tego zwiozłem. :D Najlepiej fonuj do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dorgę do niemcowni

 

szkoda, że jeździsz pasztetem, przywiózłbyś mi jakąś fajną kolarzówkę z wystawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przywiózłbyś mi jakąś fajną kolarzówkę z wystawki

chhmmmm, nie tylko pasztem, ale na wystawki nie jeżdżę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki jest w łodzi fabryka granulatu plastikowego , produkują tam takie granulki plastikowe o różnych kolorach , dużo idzie tego stafu do niemcowni a na następny rok przenoszą sie do tej łódzkiej strefy ekonomicznej

wiecie może jak się nazywa i gdzie mieści ?

 

panowie naprawdę nikt nic nie wie , pomóżcie proszę :smutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na wystawki nie jeżdżę

 

w sensie zajumał spod domu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:czapa

 

Doberek Smerfy :kumple

szkoda, że jeździsz pasztetem, przywiózłbyś mi jakąś fajną kolarzówkę

Pierzu jak chcesz to mam Adrianku :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierzu jak chcesz to mam Adrianku

 

byle miał przerzutki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nocna akcja policji. Złapali 76 pijanych kierowców!

Policjanci ruchu drogowego podsumowali wyniki akcji "Alkohol i narkotyki", przeprowadzonej w Łódzkiem dwie weekendowe noce. Funkcjonariusze złapali 76 osób kierujących pod wpływem alkoholu i jedną osobę prowadzącą pojazd pod wpływem narkotyków.

 

 

 

ostro oby za 3 miechy nie spoczeli na laurach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia

ile razy bym tego nie oglądał, to zawsze się śmieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, jest ktoś kto zna się na passacie b4 ? ; p byłby ktoś chetny do pomocy? : )

 

jakby co daje gg 4585794 lub nr tel 783797478 to wyjaśnię o co chodzi..

Edytowane przez Keraj19995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka, jest ktoś kto zna się na passacie b4 ? ; p byłby ktoś chetny do pomocy? : )

kolego na tak zadane pytanie większość smurfów z gr. łódzkiej może odpowiedzieć TAK.

Jak masz temat to może nakreśl dokładniej o co chodzi.

 

Bo wiesz ;P czy szukasz kogoś kto umie włączać ogrzewanie, kręcić kierownicą czy wymienić gniazda zaworowe??

Do tego pomoc to podjedź i popchnij bo mam słaby akku i nie odpala, pomóż zmienić koło czy zrób mi remont silnika??

 

Nie odbieraj mojego posta źle, tylko coś słabo z informacjami i pewnie nie dostaniesz żadnego kontaktu na gg czy tel :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego na tak zadane pytanie większość smurfów z gr. łódzkiej może odpowiedzieć TAK.

Jak masz temat to może nakreśl dokładniej o co chodzi.

 

Bo wiesz ;P czy szukasz kogoś kto umie włączać ogrzewanie, kręcić kierownicą czy wymienić gniazda zaworowe??

Do tego pomoc to podjedź i popchnij bo mam słaby akku i nie odpala, pomóż zmienić koło czy zrób mi remont silnika??

 

Nie odbieraj mojego posta źle, tylko coś słabo z informacjami i pewnie nie dostaniesz żadnego kontaktu na gg czy tel :(.

 

 

Witam, mam kilka problemów z moim passatem rocznik 1994 , b4, 1.8 gaz benzyna których nie potrafię rozwiązać mianowicie : 1 ) Jaki może być powód tego że wycieraczki chodzą tylko na najszybszym tempie, na wolnym i średnim nie . Wymieniłem przekaźnik na nowy -myśląc że to może wina tego ,ale nic to nie dało . Gdzie mogę szukać przyczyny? dodam ze tylna wycieraczka nie chodzi wgl , jaki może być tego powód?

 

2) Ostatnio zaczęły dziać się dziwne rzeczy z deską rozdzielczą , po uruchomieniu silnika zapalają sie długie światła, po wyłączeniu ich zegar od prędkościomierza chodzi lecz deska się wgl nie podświetla oraz obrotomierz nie chodzi , po jakimś czasie passat dostaje "kopa" ciągnie go do przodu a następne wszystko wraca do normy.przy włączaniu kierunkowskazów są dziwne zgrzytnięcia jakby gdzieś zwarcie się robiło czy coś , gdzie mogę szukac przyczyny takiego stanu rzeczy ? dodam że problem zaczął przenosić się też na radio , chodzi normalnie po czym samo się wyłączy, włączy..

 

3)Potrzebuje schemat bezpieczników i przekaźników w passacie by sprawdzić który bezpiecznik za co odpowiada

 

 

Z góry dziękuje za udzielenie wskazówek , nie mogłem znaleźć odpowiedzi na forum .. A jeżeli ktoś obeznany w passatach mieszka w Łodzi ,w okolicach śródmieścia i chciałby mi pomóc to bym się nie obraził ; ) chodzi mi dokłądnie o to ; ) potrzebuje pomocy w ustaleniu przyczyn i ich usunięciu , dlatego poszukuje kogoś kto sie na tym zna i mieszka w Łodzi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja na początek sprawdź sobie wszystkie masy jak nie pomoże będziemy kminić dalej Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Persil się skończył, ale teraz już troszkę go jest

 

Proszek do prania ?

 

Pytam z ciekawości bo czasami bywam w niemczech

ale zazwyczaj wpadam tylko do ''edeka'' po jagermaistra i whysky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności