Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

widac ze w vw maja najlepsze poduchy;-). pozdro

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy wybiera się może ktoś z forumowiczów na "Nocny Mocny Łódzki Spot Aut Wszystkich Marek VOLUME 2" ??

Przyznam się szczerze, że nie widziałem jeszcze tylu ludzi dobrze bawiących się przy -19stopniach :D

Były nawet aż dwa passaty forumowe :P

mały film podglądowy:

 

a więcej informacji zapraszam na FB:

http://www.facebook.com/events/243297245749154/

No ja się wybieram może coś bliżej weekendu ustalimy jakieś miejsce spotkania i pojedziemy razem bo z tego co widzę to będzie nas aż trzech Ty, ja i Beni0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam grupę łódzką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam grupę łódzką
Powitać :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizer - zgadamy się może jakoś pod koniec tygodnia na PW, szkoda tak samemu reprezentować paski... jadąc jeszcze seryjnym 1,6 :/ dwa 1,6 to mamy prawie W8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mizer - zgadamy się może jakoś pod koniec tygodnia na PW, szkoda tak samemu reprezentować paski... jadąc jeszcze seryjnym 1,6 :/ dwa 1,6 to mamy prawie W8 :D

 

No wiesz mój już pierwszego moda przeszedł :D zmieniłem lampy na xenon look, ale jeszcze bez xenonu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy też zmieniałem ale na takie, które dają światło a nie mleczne :P

Ale spokojnie damy im wszystkim rade :D zabijemy ich żarówkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja se walne HID'a i będziemy w komplecie. Na spocie będę, więc proszę o PW gdzie się zbieramy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beni0 a czym dotrzesz Passatem czy zastępczym? bo mówiłeś że jutro znów do Bursiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odwiozę jutro. Bo 3 dni z rzędu pracuję 6-18. Więc dopiero w czwartek. Ale zaraz do nich dzwonie i umawiam termin, na zrobienie tego. Auto im dam jak będą mieli części, z tym da się żyć, nie zostawię im auta od tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano chyba że tak myślałem że to coś poważniejszego niż to o czym rozmawialiśmy na spocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak będziecie chcieli xenon to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ięc proszę o PW gdzie się zbieramy

 

trza śledzić wątek, jakby łopiekuny miały przysyłać każdemu PW to by musieli zaczynać tydzień wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izia mów do mnie jeszcze .. co z tym xenonem??? Skolka to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mizer - zgadamy się może jakoś pod koniec tygodnia na PW, szkoda tak samemu reprezentować paski...

nawet popatrzyłem na ten film z pod Tesco bo miałem ochotę jechać, ale jak zobaczyłem, że tam poza paleniem gumy i kręceniem się koło nic nie ma, to zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strus251 nie bądź taki wpadnij :P

 

Pierzasty skoro jest "takie" zainteresowanie to do dwóch osób można wysłać PW...

 

Beni0 a to jakim autkiem podjedziesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet popatrzyłem na ten film z pod Tesco bo miałem ochotę jechać, ale jak zobaczyłem, że tam poza paleniem gumy i kręceniem się koło nic nie ma, to zrezygnowałem.

 

Ja jadę żeby spotkać się z Beniem i poznać kolegę Stacha

 

---------- Dodano o 23:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:29 ----------

 

trza śledzić wątek, jakby łopiekuny miały przysyłać każdemu PW to by musieli zaczynać tydzień wcześniej :)

 

Ale to nie opiekunowie to nakręcają tylko Stach i ja, więc jak coś to ja się mogę podjąć wysłania PW ale myślę że i tak miejsce skąd wyruszymy powinno być ustalone na forum ogólnym tak co by uniknąć niepotrzebnych postów od ewentualnych zainteresowanych.

Moja propozycja jest taka żeby zebrać się o 23 pod drukarnią Prasową na Piłsudskiego przy dawnych zakładach Polmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Izia mów do mnie jeszcze .. co z tym xenonem??? Skolka to ??
Pisz na PW to dobierzemy Ci jakiś zestaw, taki żeby było dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna informacja organizacyjna

Pod M1 może byc ciemno :) niestety władze CH M1 Łódź najprawdopodobniej nie udostępnią nam oświetlenia znajdującego się na parkingu, taki ich kaprys...

w związku z tym o godzinie 23:59 w sobotę jak było planowane zbieramy się na Parkingu pod M1... o godzinie 1 w nocy to juz początek niedzieli wyruszamy zorganizowaną grupą pod Tesco gdzie odbył się pierwszy Spot...

niebywała okazja do tego by zrobić zdjęcia czy ujęcia filmowe... taki niewielki przejazd przez miasto pokaże Tym którzy nie wierzą ze Łódź tez potrafi

a o to trasa przejazdu... http://trasy.docelu.pl/turl,1065f2,Wyznaczona-Trasa.html

Przeklejone z profilu Nocny Mocny z Facebook-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności