Skocz do zawartości
Gość bigbenek

2.0 tdi 140bhp po dodaniu gaz szarpie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigbenek

w moim pasacie pojawil sie problem juz od dluzszego czasu z delikatnym nasilaniem . mianowicie w czasie jazdy na prawie wolnych obrotach bez wiekszego znaczenia na jakim biegu po dodaniu gazu nastepuje szrpniecie nie jest to moze nie duzy problem ale pozostaje dyskomfort i co za tym idzie swiadomosc ze do niczego dobrego to nie doprowadzi.nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy rozgrzany , nie ma znaczenia jak dodam gaz czy delikatnie czy gwaltownie i nie dzieje sie to zawsze. auto ma przejechane 0k.170 tysiecy kilometrow. pracuje normalnie i nie ma z nim zadnych problemow z przyspieszeniem.skrzynie manualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podporę (poduszkę) pod silnikiem/skrzynią. Ja to już w swoim wymieniałem. Miałem szarpnięcia po dodaniu gazu, nawet delikatnie i do tego jeszcze stuki, bo guma się wyrobiła. Koszt w ASO ok.122zł+wymiana (nie jest skomplikowana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigbenek

nie jestem na 100 % pewien ale problem polega raczej nie na tym ze silnik szarpie bo powstal gdzies luz na jego poduszkach tylko tak jakby sie zadlawial przez co szarpie trwa to naprawde przez ulamek sekundy i nie zawsze ale jest i wkurza!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2009 o 22:29, Gość bigbenek napisał:

w moim pasacie pojawil sie problem juz od dluzszego czasu z delikatnym nasilaniem . mianowicie w czasie jazdy na prawie wolnych obrotach bez wiekszego znaczenia na jakim biegu po dodaniu gazu nastepuje szrpniecie nie jest to moze nie duzy problem ale pozostaje dyskomfort i co za tym idzie swiadomosc ze do niczego dobrego to nie doprowadzi.nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy rozgrzany , nie ma znaczenia jak dodam gaz czy delikatnie czy gwaltownie i nie dzieje sie to zawsze. auto ma przejechane 0k.170 tysiecy kilometrow. pracuje normalnie i nie ma z nim zadnych problemow z przyspieszeniem.skrzynie manualna

czy udało się naprawić ? mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności