Skocz do zawartości
Gość Radosv

nie działa prędkościomierz-kostka impulsatora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radosv

Witam, w moim passacie nie działa prędkościomierz, przyczyna: zerwane przewody przy wtyczce od impulsatora. potrzebne mi zdjęcie tej wtyczki abym zobaczył jak są umieszczone kolory przewodów lub schemat tej wtyczki, albo rysunek z opisem przewodów, mam inną wtyczkę 3 pinową i ma inne kolory przewodów. Pilnie proszę o pomoc!!!!

Edytowane przez Radosv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koldek7

Witam szukam porady co do czujnika szybkościomierza w passacie b5 mianowicie uciera mi się dość często i praktycznie co 500km muszę kupować nowy bo stary już jest wytarty i przestaje pokazywać prędkość.Czy może ktoś wie jak jest ten mechanizm mocowany w skrzyni i jak się to tam może ucierać.Był bym wdzięczny gdyby ktoś miał schemat działania w skrzyni tego pierścienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam porady co do czujnika szybkościomierza w passacie b5 mianowicie uciera mi się dość często i praktycznie co 500km muszę kupować nowy bo stary już jest wytarty i przestaje pokazywać prędkość.Czy może ktoś wie jak jest ten mechanizm mocowany w skrzyni i jak się to tam może ucierać.Był bym wdzięczny gdyby ktoś miał schemat działania w skrzyni tego pierścienia.

wg Etki to czujnik do twojej fury ma nr 095 927 321 C

wiec moze złe czujniki dobierasz?

 

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

 

Witam, w moim passacie nie działa prędkościomierz, przyczyna: zerwane przewody przy wtyczce od impulsatora. potrzebne mi zdjęcie tej wtyczki abym zobaczył jak są umieszczone kolory przewodów lub schemat tej wtyczki, albo rysunek z opisem przewodów, mam inną wtyczkę 3 pinową i ma inne kolory przewodów. Pilnie proszę o pomoc!!!!

mozna prosic VIn łatwiej bedzie szukac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koldek7

No mój czujnik to 012 409 191 D i tylko taki kupuje ale strasznie się uciera więc tak sobie myśle czy coś nie uszkodziło się w skrzyni bo tak się robi dopiero od 2 miesięcy wczesniej przejechałem 35tys km i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze własnie ten czujnik z koncówka D jest troche dłuzszy niz C i dlatego go przyciera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koldek7

No własnie taki był cały czas od początku w tym pasacie i działał idealnie aż do tera

 

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

no i on przyciera się z boku a nie na końcówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widocznie sie cos w skrzyni wyrobiło ma luz i bijac sciera czujnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koldek7

no i własnie tak też myślę tylko potrzebuję schemat takiej skrzyni by na darmo jej nie rozbierać a tak na schemacie bym widział jak to pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności