Skocz do zawartości
martin

Playstation 3 opinie porady

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zamierzam nabyć PS3 , i teraz pytanie do posiadaczy :

jak to się sprawuje?

czy wersja 80 GB jest wystarczająca, czy szukać z większym dyskiem bo i takie widziałem (zaznaczam że będę tylko na tym pogrywał, żadne multimedia ...jak na razie)

widziałem teraz zestaw z 3 grami , warto?czy kupić gołą i dokupić to co chcę

jak z grą w sieci , jak to wygląda?

i ogólnie czy polecacie ?czy nie?

chciałem xboxa zapodać , ale PS3 uważam za bardziej rozwojowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem tylko w GTA przez kilkanaście dni na PS3 i jak dla mnie świetna konsola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 wystarczy , jak coś to można zmienić na większy i nie tracisz gwarancji , przez neta nie grałem wiec na to nie odpowiem , mam ja 6 miesięcy i sprawuje się super , gry też są super , ja jestem bardzo zadowolony.

Jak masz możliwość to zagraj sobie w wii i w xboxa a na końcu zagraj w ps3 , ja tak zrobiłem i wybrałem ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wii grałem ...odpada , miałem okazję pograć i jak dla mnie nie podchodzi.

xboxa w tej starej wersji znam tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie ma się czym szczycić, ale tytułów więcej na iXa wyszło, na dodatek xboxa na piraty można przerobić co dla wielu...

 

Ja mam Xboxa od prawie 2 lat i szczerze mówiąc w porównaniu do PC (mam naprawdę konkret maszynkę) to konsolę odpalam raz na miesiąc a PC chodzi 24h/d.

 

Przewaga PS3 to niewątpliwie napęd i 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można xboxa przerobić na piraty, ale podobno banują jak grasz w sieci,

a poza tym np.ori fifa 09 za 139 zł ...da się przeżyć, tym bardziej że 1-3 gry na początek wystarczą :)

 

xbox ma płatną usługę gry w sieci, ps 3 ma za free z tego co wyczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ps3 od 2 lat i powiem nie ma na co narzekac ,tylko gry moglby byc troche tansze ,ale zawsze wychodza ,,po czasie ,, w wersji platinium i sa troche tansze.

Wiecej niz 80 gb raczej nie bedziesz potrzebowal ,ps3 bije na glowe xboxa ,ps3 ma wbudowany czytnik plyt blue ray wiec w przyszlosci nietrzeba kupowac odtwazacza ktory swoje tez kosztuje.Mozna przegladac strony internetowe ,sciagac np dema gier i co wazne mozna grac online i nie trzeba za to placic.-

 

edit

a co do Wii to bawi tylko pierwsze 2 dni , pozniej niewiadomo co z tym zrobic

Edytowane przez kris22bln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xboxa 360 i kolega ma PS3 i powiem Ci ze jak dla mnie to grafike ma lepsza PS3 ale tylko jak ma blue ray jak nie to jest jeden uj, ale jest jedna podstawowa rzecz ktora dla mnie jest bardzo istotna xbox ma lepsze pady te z PS3 nie leza tak dobrze w rekach i mocno sie od nich mecza dlonie od xboxa nie mam takich problemow i nie jestem jedyny w tym stwierdzeniu. Co do dysku jak bedziesz tylko gral to nie ma potrzeby kupowac wiekszego niz 80giga szkoda kasy nie chce mi sie teraz sprawdzac ale zdaje sie ze mam xsa na 60giga i miejsca a miejsca bo tylko gram i jeszcze na dlugo tego miejsca tam starczy. Co do piratow lub nie to latwiej przynajmniej w UK sie powymieniac grami na xsa bo wiecej ludzi ma no i tanszy sprzet w zakupie chociaz gierki moga wyjsc nieco drozej niz na PSa oczywiscie zwykle nie blue ray.

Co bys nie kupil to i tak bedziesz mial mnostwo zabawy i bedziesz mial w domu stac kolejny pozeracz czasu i to straszny ale jaki przyjemny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Blu-Ray a nie Blue-Ray;) Tak nawiasem mowiac.

Wersje PS3 sa rozne - tzn chodzi o dyski - od 20 do 120GB. Rozsadnie kupic te 80GB bo w odroznieniu od tej 40GB, ma kompatybilnosc wsteczna (choc gry z PS2 nie wygladaja duzo lepiej, niz odpalajac je na PS2) i sloty na karty pamieci (ale mi to akurat nie potrzebne).

Dysk zawsze mozesz dokupic i podmienic i wrzucic tam np Linuxa.

Pad - dla mnie ten z Sony jest najwygodniejszy jaki dzierzylem w lapach. leciutki i poreczny, tylko trzeba ladowac przez USB, dlatego jak ktos duzo gra, to dobrze kupic sobie stojaca ladowarke.

Gier jest mniej, bo PS3 jest bardziej skomplikowane od Xa.

Wii to gadzet dla 10 latkow, garfika cukierkowa i chyba zero exclusivow.

Zalezy tez w co chesz grac. Ja mam pare gier ale praktycznie gram tylko w dwie - Gran Turismo 5 Prologue (zapraszam wszystkich do ustawki online jakbyco) i Fife 09. Pleja nie spiracisz, Xa tak. Mi w pleju siadl laser po roku ijednym dniu (gwarancja 12 miesiecy), ale wymienili bez zadnego slowa (tu na pomoc przychodzi 24 miesieczna gwarancja (nie pamietam nazwy) niezgodnosci towaru z opisem.

GTA 4 akurat wyglada lipnie na pleju (w koncu to jedna z pierwszyxh gier wiec sie dopiero rozkjrecaja), ale zapodasz sobie chocby GT5P czy UFC, to galki oczne wyskocza Ci z orbit.

X ma podobna grafe, no ale postawilem na PS bo wyglada lepiej w pokoju no ima czytnik BD.

Co do gry w sieci to zaopatrz sie w jakis router czy modem WLAN, zeby nie targac kabli przez pokoj. Potem zaloguj sie na PSS i przygotuj sie na nieprzespane nocki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 gb ci styknie ja mam od roku i jestem zadowolony bardzo podoba mi sie tryb online w ktorych mozesz sobie popykac z innymi graczami ,efekt na HDMI jest dla mnie cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było mało to dysk dość łatwo można wymienić.Można znaleść poradę na forach o ps3.Ja mam 40 gb i chodzi bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja swoją PS3 posiadam od początku premiery w europie i mnie nie zawiodła biblioteke gierek też mam sporą i do każdej chętnie wracam no i online darmowy, a co do xkloca miałem go trzy razy tak własnie trzy bo tyle razy była w serwisie z powodu awarii te pieprzone czerwone trzy diody na właczniku i po trzeeciej naprawie dałem sobie spokój i ją sprzedałem dołożyłem kaskę i kupiłem właśnie pleja wiem teraz xbox już jest poprawiony i awarie są rzadkością ale już nikt mnie nie przekona do maszynki billa zawsze miałem konsole sony i tak zostanie, a xbox był pomyłką w zakupie niech microsoft zostanie przy swoim windowsie, kolego kupuj PLAYSTATION 3 nie zawiedziesz się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności